Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter

Gārākā čūska, bērns pret čūsku.

Šoks
Gārākā čūska, bērns pret čūsku. Gārākā čūska, bērns pret čūsku.
1.video var redzēt cik gara čuksa,protams, esmu jauninais un ja jau ir bijis tad sakiet. 2. Var redzēt kā bērns pret Cobru cīnas, kā domājat kurš vinnēs? 1.video var redzēt cik gara čuksa,protams, esmu jauninais un ja jau ir bijis tad sakiet. 2. Var redzēt kā bērns pret Cobru cīnas, kā domājat kurš vinnēs? 1.video var redzēt cik gara čuksa,protams, esmu jauninais un ja jau ir bijis tad sakiet. 2. Var redzēt kā bērns pret Cobru cīnas, kā domājat kurš vinnēs?
ExPonāts , 16.04.10 20:52
454

shaavieni pie avareejushaas Polijas prezidenta lidmashiinas:

Šoks
shaavieni pie avareejushaas Polijas prezidenta lidmashiinas: shaavieni pie avareejushaas Polijas prezidenta lidmashiinas:
Shajaa amatieru video redzamas pirmaas minuutes,peec Polijas prezidenta lidmashiinas avaarijas,interesantaakais tas,ka uz video beigaam dzirdami shaavieni un polju valodaa kaads saka,lai atstaajot vinjus dziivus:( Visticamaak ka kaads kgb izreekjinaajaas ar veel dziivi palikushajiem pasazhieriem,lai sleeptu peedas:( Ljoti skumji,ka muusu laikos veel kaut kas taads notiek:( briesmiigi:( Gan... Shajaa amatieru video redzamas pirmaas minuutes,peec Polijas prezidenta lidmashiinas avaarijas,interesantaakais tas,ka uz video beigaam dzirdami shaavieni un polju valodaa kaads saka,lai atstaajot vinjus dziivus:( Visticamaak ka kaads kgb... Shajaa amatieru video redzamas pirmaas minuutes,peec Polijas prezidenta lidmashiinas avaarijas,interesantaakais tas,ka uz video beigaam dzirdami shaavieni un polju valodaa kaads saka,lai...
Anna1 , 15.04.10 23:34
272