Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter

 Freddy Kruger ... :)

Šoks
Freddy Kruger ... :) Freddy Kruger ... :)
A nightmare on elm street... Domaju ka katrs atzis so filmu par labako bernibas sausmeni... Man jau dikti patika si sausmene kad biju maza... :) A nightmare on elm street... Domaju ka katrs atzis so filmu par labako bernibas sausmeni... Man jau dikti patika si sausmene kad biju maza... :) A nightmare on elm street... Domaju ka katrs atzis so filmu par labako bernibas sausmeni... Man jau dikti patika si sausmene kad biju maza... :)
Gangsters , šodien 17:59
236

 Zobi.

Šoks
Zobi. Zobi.
Nezinu vai šokējoši, bet kaut kas uz to pusi ir.. Cik dabīgs, cik photoshop spriediet paši. Daži cilvēki baidās no nezināmā. Citus ir nobaidījuši draugu vai tuvinieku stāsti par viņu negatīvo pieredzi zobārsta krēslā. Daļa cilvēku zobārsta apmeklējumu saista ar bezpalīdzības izjūtu un kontroles zudumu. Tomēr visbiežāk bailes un nemiers sakņojas... Nezinu vai šokējoši, bet kaut kas uz to pusi ir.. Cik dabīgs, cik photoshop spriediet paši. Daži cilvēki baidās no nezināmā. Citus ir nobaidījuši draugu vai tuvinieku stāsti par viņu negatīvo pieredzi... Nezinu vai šokējoši, bet kaut kas uz to pusi ir.. Cik dabīgs, cik photoshop spriediet paši. Daži cilvēki baidās no nezināmā. Citus ir nobaidījuši draugu...
Samaara , 22.06.17 15:15
348

 Ukraiņu nacionālie ēdieni

Šoks
Ukraiņu nacionālie ēdieni Ukraiņu nacionālie ēdieni
Ukraina, ciems Makejevka. Aleksandrs Šutovs un viņa civilsieva Oksana Domanskaja uzaicināja 48 gadus veco kaimiņu uz dzertiņu. Padzēra un nodūra kaimiņu. Kad izgāja no komas, Aleksandrs piedāvāja noslēpt līķi, tomēr viņa civilsieva piedāvāja nemest ārā gaļu, bet izmantot to uzturā. Ukraina, ciems Makejevka. Aleksandrs Šutovs un viņa civilsieva Oksana Domanskaja uzaicināja 48 gadus veco kaimiņu uz dzertiņu. Padzēra un nodūra kaimiņu. Kad izgāja no komas, Aleksandrs piedāvāja noslēpt līķi, tomēr viņa civilsieva... Ukraina, ciems Makejevka. Aleksandrs Šutovs un viņa civilsieva Oksana Domanskaja uzaicināja 48 gadus veco kaimiņu uz dzertiņu. Padzēra un nodūra kaimiņu. Kad izgāja no komas,...
jacky , 14.06.17 23:29
589

Kādai vecmammai nepaveicās un viņa nepaspēja apsēsties uz poda!

Šoks
Kādai vecmammai nepaveicās un viņa nepaspēja apsēsties uz poda! Kādai vecmammai nepaveicās un viņa nepaspēja apsēsties uz poda!
Un tāpēc, bērni, jūs labāk neēdat meksikāņu ēdienus, ja neesat pārliecināti par to, ka paspēsat līdz tualetei! BET VIŅA BIJA TIK TUVU, UN TAS IR TIK PRETĪGI, BET TOMĒR TIK TUVU! Un tāpēc, bērni, jūs labāk neēdat meksikāņu ēdienus, ja neesat pārliecināti par to, ka paspēsat līdz tualetei! BET VIŅA BIJA TIK TUVU, UN TAS IR TIK PRETĪGI, BET TOMĒR TIK TUVU! Un tāpēc, bērni, jūs labāk neēdat meksikāņu ēdienus, ja neesat pārliecināti par to, ka paspēsat līdz tualetei! BET VIŅA BIJA TIK TUVU, UN TAS IR TIK PRETĪGI, BET TOMĒR TIK TUVU!
matilde , 08.06.17 11:03
252

Sadeguši cilvēki un auto pēc avārijas

Šoks
Sadeguši cilvēki un auto pēc avārijas Sadeguši cilvēki un auto pēc avārijas

Esmu beidzot sasniedzis to vecumu, kad pie alus kausa varu patērzēt par vieglprātīgām mazgadīgām trīsdesmitgadniecēm.

- Tēt, vai pēc varbūtības teorijas Latvijas futbola izlase var uzvarēt pasaules čempionātā? - Nē dēls, te jau ir mazvarbūtības teorija.


Tas neveiklais brīdis, kad ej ar puisi tāda smalka un maiga, bet tev pretī nāk gopņiki un kliedz: "Zdarova Šķībā. Kur pazudi? Kak dela?"
lohsnumur1 , 26.05.17 20:30
813 1
114

Pēc šī video noskatīšanās Tu uz eskalatoriem skatīsies citādāk.

Šoks
Pēc šī video noskatīšanās Tu uz eskalatoriem skatīsies citādāk. Pēc šī video noskatīšanās Tu uz eskalatoriem skatīsies citādāk.
Šajā video var redzēt 3 kameru ierakstus, kuros fiksēti šausminoši negadījumi uz lielveikalu eskalatoriem. Brīdinu - pēdējais ir superšausmīgs. Nezināju, ka eskalatori var būt tik bīstami. Šajā video var redzēt 3 kameru ierakstus, kuros fiksēti šausminoši negadījumi uz lielveikalu eskalatoriem. Brīdinu - pēdējais ir superšausmīgs. Nezināju, ka eskalatori var būt tik bīstami. Šajā video var redzēt 3 kameru ierakstus, kuros fiksēti šausminoši negadījumi uz lielveikalu eskalatoriem. Brīdinu - pēdējais ir superšausmīgs. Nezināju, ka...
Dzelzs Ezis , 24.05.17 16:12
035

  Krievija svin Ebreju uzvaru pār Vāciju 9. maijā

Šoks
Krievija svin Ebreju uzvaru pār Vāciju 9. maijā Krievija svin Ebreju uzvaru pār Vāciju 9. maijā
Raksts tulkots no angļu valodas. Katru gadu 9. maijā Krievijā tiek svinēta uzvaras diena. Viņi šajā dienā svin uzvaru pār Vāciju Otrajā Pasaules karā. Tā noteikti nebij tikai Krievija kas sakāva Vāciju. Tie bij arī amerikāņi un briti kuriem bij nozīmīga loma kara iznākumā. Komunistiskās Krievijas uzvaras diena patiesībā ir kauna un barbarisma slavināšanas... Raksts tulkots no angļu valodas. Katru gadu 9. maijā Krievijā tiek svinēta uzvaras diena. Viņi šajā dienā svin uzvaru pār Vāciju Otrajā Pasaules karā. Tā noteikti nebij tikai Krievija kas sakāva Vāciju. Tie bij arī... Raksts tulkots no angļu valodas. Katru gadu 9. maijā Krievijā tiek svinēta uzvaras diena. Viņi šajā dienā svin uzvaru pār Vāciju Otrajā Pasaules karā. Tā noteikti...
DamnRiga , 08.05.17 19:14
101217

Šausmīgas un šokējošas bildes /12

Šoks
Šausmīgas un šokējošas bildes /12 Šausmīgas un šokējošas bildes /12

Pēc 10 gadiem meitenēm būs grūti noslēpt savu vecumu, atliks tikai paskatīties, kad viņa ir reģistrējusies kādā soc. tīklā.

Pēc 10 gadiem meitenēm būs grūti noslēpt savu vecumu, atliks tikai paskatīties, kad viņa ir reģistrējusies kādā soc. tīklā.


- Kāds jūs galants kavalieris? Kas jūs tik labi ir audzinājis? - Tēvs. Viņš vienmēr teica: "Ja gribi izpist veceni, esi ar viņu pieklājīgs!"
exkluzīvais , 25.04.17 21:57
049
« 1  2  3  4  5 »