Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
spoki fosilijas ikona Fosilija
0
122

Sveiki, spoki! Sen atpakaļ es lasīju vienu rakstu, kur bija ļoti skaisti, daiļrunīgi un patiešām kvalitatīvi izgatavotu rakstu par Eminemu. Tad nu tā, šodien es vēlos izstāstīt šo to par vienu Spāņu izcelsmes MotoGP braucēju un čempionu. MotoGP ir viens no maniem mīļākajiem raidījumiem.

If you are scared you cannot... Autors: Fosilija Leģenda, kas ir kritusi un cēlusies.
1.

''If you are scared, you cannot be fast. Sometimes you know you are on the limit and you know, its dangerous - if you crash, you get injured. You try to forget this. I never feel scared''. Šādi ir teicis pasaules čempions Marks Markess. (Marc Marquez).

Marks ir dzimis Spānijā, 1993. gadā, ļoti mazā Spānijas pilsētiņā, kopā ar vecākiem un savu brāli. Kad Markam apritēja 4 gadiņi, viņš lūdza savam tēvam, lai uz Ziemassvētkiem nopērk viņam motociklu. Viņam arī tika uzdāvināts viņa pirmais motocikls Rozā Yamaha un viņš kopā ar savu tēvu mācījās braukt kādā rūpnīcas teritorijā netālu no viņu mājas. Kad Markam apritēja 5 gadi, viņš vēlējās piedalīties motokrosā, bet vecums vēl neļāva. 

Tālajā 1999. gadā viņa tēvs nopirka viņam lietotu motociklu ar 50 kubiem. Ar to viņš arī piedalījās motokrosā. 2001. gadā viņam jau bija pirmie sasniegumi - uzvarētājs Katalonijas čempionātā.

'' I like to work hard to achieve my goals. There's no reward without work''. Marks ir ieguldījis smagu darbu, lai kļūtu par to, kas viņš ir tagad. 

Es sekoju viņam līdzi... Autors: Fosilija Leģenda, kas ir kritusi un cēlusies.
2.

Es sekoju viņam līdzi,  MotoGP raidījumos. Viņam ir bijuši gan kāpumi, gan kritumi. Marks ir cilvēks, kas tiešām cīnās. Tāpēc viņš ir mans favorīts, nevis tāpēc, ka viņš vienmēr ir pirmais. Esmu redzējusi, ka viņš brauc pirmais, visiem pa priekšu un pēkšņi līkumā aizlido un uzvara aiziet gar degunu. Viņš cīnās..

Viņa nopietnā uzvara tādā pavisam nopietnā čempionātā bija 2004. gadā. 125 kubu klasē viņš startēja ar Honda.

Neiztikt arī bez neveiksmēm... Autors: Fosilija Leģenda, kas ir kritusi un cēlusies.
3.

Neiztikt arī bez neveiksmēm! Treniņu laikā viņš ir salauzis labo roku, kuras dēļ viņš nevarēja startēt sacensībās. 48 stundas viņš pavadīja rehabilitācijā. Vēlāk gan viņš startēja Lielbritānijas Grand Prix un ieņēma trešo vietu un kāpa uz pjedestāla, kļūstot par jaunāko braucēju. Kopvērtējumā viņam bija 13. vieta, par spīti savai traumai.

Šis puisis ir vienkārši fenomenāls! 2015. gadā Amerikas GP viņš izcīnija pirmo vietu uz pjedestāla un finišēja ar 350 km/h. 

Viņscaron ir gan kritis gan... Autors: Fosilija Leģenda, kas ir kritusi un cēlusies.
4.

Viņš ir gan kritis, gan cēlies, gan ieguvis nopietnas traumas  kuru dēļ nebija iespējams startēt sacensībās. Pa maziem solīšiem Marks ir rāpies arvien augstāk un augstāk savā karjerā. Traumas ir bijušas nopietnas. Pēc avārijas sacensībās viņam bija redzes dubultošanās un vajadzēja operēt. Viņam bija acs muskuļa paralīze, kuru operēja Barselonas slimnīcā. Bet pat tas neapturēja viņu un pēc atpūtas viņš startēja jau nākamajās sacensībās.

Kopš 2013. gada līdz pat šai dienai var uzskatīt, ka viņš ir uzstrādājies līdz ļoti augstam līmenim, jo kopš 2013. gada viņš startē MotoGP Repsol Honda komandā ar 93 numuru un  Honda RC213V. 2014. gads viņam bija visražīgākais, ar 13 uzvarām.

The greatest pleasure in... Autors: Fosilija Leģenda, kas ir kritusi un cēlusies.
5.

''The greatest pleasure in life is doing what people say you can't do''. Šis citāts iet labi kopā ar viņa vēlvienu citātu, kas saliek visus punktus uz i par šo leģendu ''My worst injury was the vision. I was seeing double for 5 months. The doctor was saying: We dont know if it will be possible to race again''.

Bet par spīti tam, viņš vēl šodien piedalās MotoGP ar vairākām uzvarām.

Tas arī viss.   

0
122

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [3]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
exkluzīvais avatars
Medaļa Gada SPOKS 2017Medaļa UberautorsMedaļa Gada RAKSTS 2017
  exkluzīvais 20.04.17 17:58
 
2
0

  

gelandewagen avatars
Medaļa Vampīru klana biedrsMedaļa MasonsMedaļa Vilkaču klana biedrs
  gelandewagen 21.04.17 09:17
 
2
0

atbildot uz Asais pipars komentāru " Sitas calis,bus nakamais Rossi. " Rossi viņam ir neaizsniedzams un nesalīdzināms, kaut vai tāpēc, ka Rossi ir normāla garuma cilvēks, pārējie braucēji ir tādi punduri, kas paši pat nevar pacelt savu moci, ja tas ir apgāzies.

Un Rossi ir harizma, kas nav citiem, un pat pašā sānijā Rossi ir vairāk fani nekā Markesam, Lorenco un Pedrosa kopā. Vēl tagad atceros, kā Markess un Lorenco sūdzējās par to, ka otrās vietas ieguvējs Rossi saņēma vislielākās ovācijas Spānijas GP posmā.

Markess kā braucējs ir ļoti labs, tomēr MotoGP šobrīd ir uz viļņa tikai dēļ Rossi un organizatori dara visu, lai  viņš turpina savu karjeru, palīdz Yamaha dabūt sponsorus, utt.

Asais pipars avatars
Medaļa TrumpeMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Bērndārznieks
  Asais pipars 20.04.17 18:06  
 
1
0
Sitas calis,bus nakamais Rossi.