local-stats-pixel fb-conv-api

Bombočkas15

136 6

Olē, olē, olē! emotion

Intriģējoša un ļoti skatāma spēle bija par bronzas medaļām. Otrajā periodā jau šķita, ka uzvarētājs ir skaidrs, bet somi prata radīt intrigu un no 4:0 atspēlēties uz 4:3! Tad krievi saņemās un Kučerovs kritienā iesita piektos. Un, lai gan somi jau 3 minūtes pirms spēles nomainīja vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju, vārtus viņi tā arī vairs nespēja gūt.

Nu re kā - šī gada čempja pēdējā spēle ir klāt! Nezinu, par ko jūs, bet eZZiiC fanos par zviedriem, skandināvi kā nekā! emotion Bet, ja nopietni, patīk šī saliedētā un stiprā komanda, kura lieliski prot realizēt vairākumus.

Bet līdz spēlei vēl ir laiks, un eZZiiC dodas uz virtuvi uzčinīt bombočkas, jo zina, ka spēles laikā radīsies vilka apetīte.