Profils Galerijas Draugi Bode Birža Divītis Topi Pieprasu!
61
486
Ieteikt 0 Ieteikt 0 Ieteikt Ieteikt
Rhaa Bilde: Book of Black Earth 1 no 3

Komentāri [9]

:
EwaB avatars
Medaļa Spoks
  EwaB 25.09.17 00:34
 

atbildot uz Kamergrauzis komentāru " Piekritu, bet vinas stils ari ir jau eksistej... "

Piekrītu, bet, tai pat laikā, alternatīvie cilvēki biežāk izdomā kā savu stilu papildināt tā, lai atšķirtos no citiem alternatīvajiem. Pati agrāk biju tumšā stila piekritēja. Uh, atceros kā savulaik ģērbos - korsetes, kerzas zābaki, gari svārki, mežģīnes. Tai pat laikā vienmēr centos izdomāt dažādus veidus kā atšķirties no citiem līdzīga stila piekritējiem - cītīgi apmeklēju rokdarbu veikalus, šuju, veidoju dažādus aksesuārus, liku lietā izdomu, lai savam tēlam piešķirtu kādu odziņu. Tagad gan esmu kļuvusi neinteresanta un, ja neskaita to, ka kaislība uz melnām drēbēm saglabājusies joprojām, tagad, skatoties uz mani, noteikti neviens nespētu uzminēt, ka reiz esmu bijusi gotiskā stila piekritēja.

Ko es ar šo visu gribēju teikt? To, ka, manuprāt, tās cacas visas izskatās +/- vienādi - silikons lūpās un krūtīs, pielikti mati, pieliktas skropstas, pielikti nagi un solārija iedegums. Alternatīvie cilvēki, cik nu man sanācis redzēt, parasti cenšas atrast ko tādu, kas tiem ļautu izcelties starp citiem. Šai meitenei tā varētu būt matu krāsa. Piemēram, pūlī redzot zilmatainu meiteni, acumirklī viņu pamanīšu. Tai pat laikā man pretī varētu rindiņā nostādīt kaut desmit cacas, un man vieglāk būtu nosaukt ar ko viņas ir līdzīgas viena otrai, nekā atrast kaut vienu atšķirību.

Kamergrauzis avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas joksMedaļa Dienas doma
  Kamergrauzis 17.09.17 18:27
 

atbildot uz EwaB komentāru "Piekrītu Tev! Vienmēr esmu atbalstījusi tos cil... " Piekritu, bet vinas stils ari ir jau eksistejoss un nav nemaz tik rets. Nezinu ka jaiztaisas, lai varetu teikt, ka cilvekam tiesam ir orginalitate, sava odzina, ka saki

EwaB avatars
Medaļa Spoks
  EwaB 07.09.17 12:23
 

atbildot uz Eternitys Child komentāru " Muļķības ir arī pieliktie nagi, solārija iede... "

Piekrītu Tev! Vienmēr esmu atbalstījusi tos cilvēkus, kuriem ir savs stils, sava individualitāte, kuriem ir nospļauties par to, ko citi padomās, pateiks, vai sapratīs vai nesapratīs. Savukārt, tās cacas, kuras mūsdienās ir Instagram zvaigznes, tiešām izskatās kā no konveijera izlaistas - nekāda sava odziņa, nekāda oriģinalitāte, tikai pārpumpētas lūpas, silikona krūtis, izaicinošas drēbes, gari, pielīmēti nagi, pielīmētas skropstas, pielikti mati. Nemaz nerunāšu par Kardašjanas lielās pakaļas kultu. Ko ar tādām vispār var darīt, izņemot laika pavadīšanu guļamistabā? Mākslīgas lelles. Bet tādas, redz, daudziem patīk, jo galvenais jau ir pupi un pakaļa - pie vienas vietas, kas galvā darās.

Meitene - malacis! Vismaz dzīvo tā, kā vēlas un izskatās tā, kā vēlas, nevis skrien pakaļ aitu baram, cenšoties atbilst kaut kādiem iedomātiem skaistuma standartiem!

ugnotbug avatars
Medaļa NāvīteMedaļa TrumpeMedaļa Testu veidotājs
  ugnotbug 31.08.17 21:55
 

Nepabaroji kaķi, ka šis tev degunu saskrāpējis?

Anonīms
Eternitys Child 16.07.17 18:35
 

atbildot uz Kurši komentāru " Smuks skuķis ar kārtīgiem cičiem un pakaļu. ... " Muļķības ir arī pieliktie nagi, solārija iedegums un tā visa briesmeklība apvienojumā ar pārbalinātiem matiem. Un kur nu vēl tādas muļķības kā topiņi, kas atsedz vēderu, kad ieraugu, nebeidzu bezkaunīgi blenzt un izteikt piezīmes un skaļi smieties.

Kurši avatars
Medaļa Spoks
  Kurši 19.06.17 21:09
 

Smuks skuķis ar kārtīgiem cičiem un pakaļu. Tik vaig pārstāt māžoties ar tām muļķībām   

Anonīms
Kalensyka 17.06.17 00:46
 

te vajag aiziet uz baznīcu attīrīties

SAMSS avatars
Medaļa RecidīvistsMedaļa Duraka 3000 spelesMedaļa Autoklikeris
  SAMSS 16.06.17 18:56
 

  

dundundun1 avatars
Medaļa BergmanisMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas joks
  dundundun1 16.06.17 00:40
 

nekad nesapratīšu kā meitenes var gribēt bildēties apģērbtas