Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
0
258

Sveiciens visiem spokiem un spocenītēm , visiem kuri sekoja tēmai par spraudekļu apsakņošanu. Kādas dienas pirms Jāņiem sāku eksperimentu kurā vēlējos noskaidrot kā dziedniecisko spoļu statika iedarbojas un augiem. Toreiz steigā neko prātīgāku neatradu kā pāris kastes ar bukšu spraudekļiem, kurus sieviņa pažēloja un uzreiz ārā neizmeta, bet iesprauda vienkārši kastē sabērtā zemē. Pirmās divas dienas liku spoli blakus kastei pa stundai dienā un domās cēlu gaisa pilis Trešajā dienā gribēju jau pataustīt un ieraudzīt kādu rezultātu, izvilku vienu spraudekli no zemes bet nekādu kustību neatklāju, kāds miets bija iesprausts sākumā, tāds pats tas arī pēc trīs dienām izskatījās. Ņemot vērā to, ka brūce uz rokas spoļu iedarbībā sadzīst trijās dienās, jutos vīlies par eksperimenta gaitu, taču mani nomierināja mūsu daiļā spocenīte dārzu speciāliste Raziels, viņa teica, ka lai ātrus rezultātus negaidu un apbruņojos ar pacietību. Tā nu pacietīgi turpināju katru dienu eksperimentu dārzā staipot uzparikti un liekot spoli klāt kastei pa divām stundām dienā, bet līdz šai dienai pāris seansus tomēr aizņemtības un aizmāršības dēļ kaut kā izlaidu. Par tik cik no dārzu un augu štellītēm man saprašana ir maza. nolēmu pēc trešās nedēļas savu eksperimentu vairs neturpināt, ja būs kaut kāds rezultāts, tad būs, ja ne, tad tā arī ieraklstīšu dienasgrāmatā : kam lemts rāpot, tas nekad nelidos ! Par eksperimenta rezultātu savu nekompetento viedokli izteikšu pie bildēm, bet pats tagad pievērsīšos statisko virpuļu tālākai pētīšanai un ģeneratora signālu tūnēšanai, jo pirms pāris dienām saņēmu dikti labu vēsti no sava spoku ārzemju drauga kuram bija liela ķibele. Viņa dēlam bija atklāts vēzis un tādā formā ka eiropā to nevarēja ārstēt. Pusotru gadu draugs nodzīvoja pa štatiem ārstēdams dēlu, slimība tika izārstēta, bet atgriežoties mājās vajadzēja katru mēnesi veikt pārbaudes. Sākumā viss bija labi līdz kārtējā pārbaudē atkal tika atklāts tas draņķa vēzis... Nosūtīju draugam savu spoļu komplektu. Pēc trim dienām puikam parādījās apetīte, bet pēc nedēļas asinsparaugi parādīja, ka ir zināmi uzlabojumi. Vēl pēc nedēļas ārsts konstatēja, ka vēža šūnu skaits paraugā ir samazinājies desmitkārtīgi, bet vēl pēc nedēļas attiecīgi pret iepriekšējo nedēļu vēl divdesmitkārtīgi un ir atlicis pavisam niecīgs to skaits atsevišķās zonās. Kopā ar draugu ceram, ka tuvākajās nedēļās tā draņķība vispār vairs nebūs atrodama. Pēc tādas ziņas tagad ir liels stimuls vēl vairāk pētīt un iedziļināties statisko un tilpuma spoļu veidoto virpuļu struktūrā un iespēju robežās pilnveidot spoļu ģeometriju un signāla modulāciju. Te nu vairs nav līdz kaut kādiem bukšu spraudekļiem.....
Par eksperimenta sākumu varat izlasīt manā sākuma rakstā : Eksperiments dārzā. .

nbsp Vai lietus vai slinkums... Autors: Sasha Aleksandrs Pabeidzu eksperimentu dārzā.
1.

  Vai lietus, vai slinkums, vai saulīte spīdēja, bet cītīgi, kā papa Karlo, trīs nedēļas staipīju akumulātoru un iekārtiņu uz dārzu lai veiktu seansu uz bukšu spraudekņiem.

 

nbsp Sākumā visi laksti... Autors: Sasha Aleksandrs Pabeidzu eksperimentu dārzā.
2.

  Sākumā visi laksti izskatījās puslīdz vienādi, bet ar laiku tie kas tuvāk spolei saglabājās sulīgāki un košāki, bet tie kas nostāk, tie izskatījās tādi kā samuļļāti, apvītuši un iedzelteni. 

 

nbsp Kontrolei nočekoju... Autors: Sasha Aleksandrs Pabeidzu eksperimentu dārzā.
3.

  Kontrolei nočekoju statisko lauku, tas platību neapņēma pilnībā. Tagad domāju, ka vajadzēja tos spraudekļus arī kādreiz salaistīt, varbūt būtu lielāks efekts, jo mitrums labi vada statisko strāvu.

 

nbsp Neesmu dārznieks tādēļ... Autors: Sasha Aleksandrs Pabeidzu eksperimentu dārzā.
4.

  Neesmu dārznieks, tādēļ daudz nečakarējos, kā saka, nevilkšu kaķi aiz pautiem, bet ķeros pie spraudekļa. Tas maita nemaz tik viegli nepadevās, nācās paraustīt un cik sapratu, tad raustot aplauzu niecīgo izaugumu, uz kātiņa palika tikai mazi baltumi kur vajadzēja būt ūsiņām.

 

nbsp Pēc pāris... Autors: Sasha Aleksandrs Pabeidzu eksperimentu dārzā.
5.

  Pēc pāris sačakarētajiem spraudekļiem, pie kārtējā piegāju ar lielu rūpību. Sākumā aprušināju nost zemīti ap stumbriņu un tikai pēc tam kā jēlu olu izcēlu stādiņu.

 

Tagad sirds mierīga kaut... Autors: Sasha Aleksandrs Pabeidzu eksperimentu dārzā.
6.

Tagad sirds mierīga, kaut kādu minimālu rezultātu tomēr ieraudzīju. Lai novīst visas manas rozes.....
 Paldies par uzmanību un visiem nereālu veiksmi  dzīvē !  

1.

Eksperimenta sākumā dīdīja briesmīga nepecietība  :zviega: 

2.

0
258

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [22]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Werkis2 avatars
Medaļa SEOMedaļa Gada raksts 2014Medaļa Sensācija
  Werkis2 15.07.17 00:02  
 
11
0
Uz cilvēkiem gadījumā nedarbojās placebo efekts ? Vajadzētu kaut kādā veidā pārbaudīt uz 4 cilvēkiem - vienam spoli, vienam iedot vitamīnu un samuldēt, ka tas ir kaut kāds brīnumlīdzeklis, vienam kaut kādu komerciālu līdzekli un vienam tāpat neko kontrolei, jeb eksperimenta pamata datiem. Nez tik , ko pārbaudīt - brūces, galvassāpes, asinsspiedienu u.tjpr.

Sasha Aleksandrs avatars
Medaļa Kapteinis HuksMedaļa Dienas joksMedaļa Tahikardija
  Sasha Aleksandrs 15.07.17 00:52
 
7
0

atbildot uz Werkis2 komentāru " Uz cilvēkiem gadījumā nedarbojās placeb... "

Pajautā tiem kuriem draudēja operācija un pateicoties spolēm operācija atkrita, kāds tur Placebo ?  Tāpat arī sunim un govij iestāsti kaut ko lai iedomājas..... bet izārstējās gan suns, gan govs, trijās dienās bez nekādiem medikamentim. 

Vislabāk būtu, ja Tu pats pamēģinātu patestēt un tad varētu padiskutēt. Es nemaz negribu strīdēties un kādam kaut ko pierādīt, es tikai dalos ar savu pieredzi.

azulum avatars
Medaļa JubilārsMedaļa KallaMedaļa Prezents!
  azulum 15.07.17 00:24
 
6
0

baigs, neaprakstāms prieks par drauga dēlu, kuram palīdzēja! Un par bukšiem arī, protams     

Sasha Aleksandrs avatars
Medaļa Kapteinis HuksMedaļa Dienas joksMedaļa Tahikardija
  Sasha Aleksandrs 15.07.17 00:56
 
5
0

Štrunts par bukšiem, es biju gaidījis ko vairāk    Bet par drauga dēlu man arī ir liels prieks, ar nepacietību gaidu ārstu gala slēdzienu kur apstiprinās pilnīgu atveseļošanos.

TheVilcene avatars
Medaļa MaģistrantsMedaļa ViktorsMedaļa nolaifers
  TheVilcene 15.07.17 15:58
 
4
0

Wow !   

Anonīms
Kurmis 15.07.17 11:04  
 
4
0
atbildot uz Sasha Aleksandrs komentāru " Pajautā tiem kuriem draudēja operācija un pat... "Es no ārstu puses esmu dzirdējis neskaitāmas reizes, kā visādi ar apvārdotiem ūdentiņiem, amuletiem, tējām un vēl sazin ko ielaiduši slimības, kuras vairs izārstēt nevar. Nesaku, ka šis ir tas pats stāsts, bet visas olas vienā kulē es neliktu. Būtu man bezcers, visticamāk es ne tikai spoles sev liku klāt, bet arī jērus kautu un to asinīs slacītos. Vienmēr pārsteidz - ja kaut kas tik labi ārstē, kāpēc neviens nav ar to kļuvis par miljardieri
Sasha Aleksandrs avatars
Medaļa Kapteinis HuksMedaļa Dienas joksMedaļa Tahikardija
  Sasha Aleksandrs 15.07.17 11:13
 
2
0

atbildot uz Kurmis komentāru "Es no ārstu puses esmu dzirdējis neskaitāmas re... " Vai tad laime ir naudas daudzumā ?  Ir lietas ko nevar nopirkt par naudu.

psybtch avatars
Medaļa BakalaursMedaļa TrumpeMedaļa Spoks
  psybtch 17.07.17 14:30
 
2
0

Paldies Sasham par iespēju ietestēt spoli! Draugi,spole strādā ! Jau no rīta pamodos ar galvassāpēm,bet sarunāts ir,un jābrauc pakaļ spolej pie Sashas,atbraucot galva sāpēja.Kamēr Sasha stāstija kā tas viss darbojas,un kā pareizi lietot,es piesēdos pie spoles uz 15 minūtēm un galvassāpes pārgāja..Spoli neņēmu priekš sevis,bet priekš mātes , kā jau daudziem no jūsu vecākiem,arī manai mātei sāpēja gan kājas,gan mugura,sāpju dēļ nevarēja pat normāli gulēt.2 nedēļas liekot spoli,kā Sasha teica , sāpes pārgāja,bet arī tas nav viss.Māte daudzus gadus strādāja ķīmiskajā tīrītavā,un visus šos gadus elpojot ķīmiju,nekas labs no tā nesanāca,un jau vairākus gadus mocijās no sausā klepus,atklepoties nevar,visulaiku jādzer ūdens lai pārietu klepus,tāpēc bez ūdens pudeles no mājas ārā iziet nevarēja.Bija arī uz visādām veselības pārbaudēm,ārsti tur neko līdzēt nevarēja,un arī zāles ne.Bet ticiet vai nē-lietojot spoles vien 2 nedēļas klepus pārgāja.Tā kā viennozīmīgi,ja kādam ir kāda kaite,es silti iesaku vērsties pie Sashas arī neticīgajiem,un pāriecināties ka tas darbojas !

maarisg avatars
Medaļa Sponsora favorītsMedaļa Dienas domaMedaļa Admins iesaka
  maarisg 16.07.17 12:09  
 
2
0

atbildot uz Sasha Aleksandrs komentāru " Hm, vai nu tā govs nesaprata manevru, vai nu ... " Kas to lai sazin, katram lopam savs domāšanas stils....  

maarisg avatars
Medaļa Sponsora favorītsMedaļa Dienas domaMedaļa Admins iesaka
  maarisg 16.07.17 11:16  
 
2
0

atbildot uz Sasha Aleksandrs komentāru "Pajautā tiem kuriem draudēja operācija un patei... " Nu, bija jau viena govs, kam, vai nu nepatika tas aparāts, vai vienkārši nobijās, kā liku klāt, tā kājas gan govij, gan man pa gaisu....  

Sasha Aleksandrs avatars
Medaļa Kapteinis HuksMedaļa Dienas joksMedaļa Tahikardija
  Sasha Aleksandrs 15.07.17 23:32
 
2
0

atbildot uz Werkis2 komentāru " Es netaisos strīdēties, vienkārši uz šādām li... "

 

Veselīgs un sabalansēts uzturs ir tikai apsveicami. Bet es tomēr gribētu apgāzt Tavu skepsi, ja , nedod dievs, kādreiz tomēr būs kādas kaites, tad noteikti iedošu patestēt savu uzparikti

Sasha Aleksandrs avatars
Medaļa Kapteinis HuksMedaļa Dienas joksMedaļa Tahikardija
  Sasha Aleksandrs 16.07.17 12:22
 
1
0

atbildot uz maarisg komentāru " Kas to lai sazin, katram lopam savs domāšanas... " Govīm, tāpat kā meitenēm, ir vajadzīga smalka pieeja, citādi ne tikai iespers bet vēl kaut ko sadarīs   

Sasha Aleksandrs avatars
Medaļa Kapteinis HuksMedaļa Dienas joksMedaļa Tahikardija
  Sasha Aleksandrs 16.07.17 11:43
 
1
0

atbildot uz maarisg komentāru " Nu, bija jau viena govs, kam, vai nu nepatika... " Hm, vai nu tā govs nesaprata manevru, vai nu viņa ir tablešu un smērīšu piekritēja   Vajadzēja sākumā govij lekciju nolasīt, iestāstīt, ka spole nevar kaitēt un satraukumam nav pamata un tikai tad viņai uzmākties ar to spoli 

laprikoniņš avatars
Medaļa Nedēļas hīts #2Medaļa MūzaMedaļa Superstārs
  laprikoniņš 14.07.17 22:34
 
0
0

maarisg avatars
Medaļa Sponsora favorītsMedaļa Dienas domaMedaļa Admins iesaka
  maarisg 16.07.17 13:03  
 
0
0

atbildot uz Sasha Aleksandrs komentāru " Govīm, tāpat kā meitenēm, ir vajadzīga smalka... " Tas gan tiesa   

Anonīms
yzy 15.07.17 23:33
 
2
2

Šizofrēnija irsmaga slimība.

Werkis2 avatars
Medaļa SEOMedaļa Gada raksts 2014Medaļa Sensācija
  Werkis2 15.07.17 21:43
 
0
0

atbildot uz Sasha Aleksandrs komentāru "Pajautā tiem kuriem draudēja operācija un patei... " Es netaisos strīdēties, vienkārši uz šādām lietām skatos ļoti skeptiski. Būs vairāk dati ticēšu . Bet novēlu , lai šī padarīšana veicas un izdodas !Mana medicīna gan ir sabalancēts un veselīgs uzturs.

Sasha Aleksandrs avatars
Medaļa Kapteinis HuksMedaļa Dienas joksMedaļa Tahikardija
  Sasha Aleksandrs 15.07.17 20:49
 
0
0

atbildot uz 123321132 komentāru " Es domāju, ka no spoles kondensāts iete... "

 

Baigais gudrinieks esi ?  Un vispār, tas ko tu domā mani neinteresē. Tu pat jēdzīgu niku nespēj sev izdomāt....

Anonīms
123321132 15.07.17 20:05
 
0
0

Es domāju, ka no spoles kondensāts ietecējis, tāpēc viņi sāka zaļot.

Bet nu spole laba, liels čakars, esi mējģinājis uzlikt uz patafona? Varbūt patafonu izārstēs.

SAMSS avatars
Medaļa Duraka 3000 spelesMedaļa Zoles recidivistsMedaļa Ģēnijs Genādijs
  SAMSS 15.07.17 16:47
 
0
0