Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
0
278

Nu jau vairāk kā gadu nodarbojos ar eksperimentēšanu un Mišina spoļu testēšanu. Izskatījās, ka tēmu varu noslēgt un pievērsties savam Teslas elektrības ģeneratoram kā arī jaunai tēmai : Džona Serla diskam (links apakšā), bet jautājumu par spolēm uzrodas arvien vairāk. Ir interesanti vērot virpuļus un laukus ko veido spoles un mēģināt tos izskaidrot, bet vēl pozitīvāk ir saņemt ziņas no cilvēkiem kuriem spoles ir palīdzējušas tikt vaļā no dažādām kaitēm saistītām ar veselības problēmām. Izskatās, ka spoles atstāj dziedējošo efektu ne tikai uz cilvēku bet arī uz lopiņiem. Vakar saņēmu priecīgu vēsti no viena sava spoku drauga, lūk ko viņš raksta : " Es patreiz vēl eksperimentēju ar savām govīm, pagaidām rādās, ka arī uz lopiniem labi darbojas, tādas mierīgākas palikušas, vairs nav bail pa aci ar kāju dabūt Vienai te mastīts bija un asiņains piens nāca laukā, pa trim dienām viss nostājās savās vietās, nevajadzēja ne antibiotikas špricēt, ne tesmeni smērēt, vēlamos rezultātus esmu panācis " .

Interesanti būtu pārbaudīt arī spoļu darbību uz augiem. Forumos čaļi raksta, ka arī uz augiem un sēklām spoles iedarbojas efektīgi, notiek pastiprināta dīgšana un augšana, bet vislabāk ir pašam par to pārliecināties, viena lieta ir izlasīt ko citi raksta, bet pavisam cits svars informācijai ir ja pats uz " savas ādas " to esi pārbaudījis. Nedsaudz apkopoju informāciju no kādām kaitēm ir mani paziņas un draugi tikuši vaļā ar spoļu palīdzību. Ir kaites kuras pat viena seansiņa laikā izzūd, bet ir tādas kuru likvidēšanai ir vairāki mēneši vajadzīgi. Arī no katra cilvēka individuālajām organisma īpatnībām daudz kas atkarīgs, citam statiku organisms uzreiz pieņem, citam pat vairāk kā nedēļu vajag lai kaut kādi procesi sāktos, citam kaite nemanot pāriet, citam caur saasinājumu. Dikti daudz ir novērojumu, bet konkrēti sistematizēt un izstrādāt kādu sakarīgu algoritmu spoļu lietošanai nekādi nesanāks, katram ir jāvadās pēc savām pašajūtām. Kā man stāstīja mani paziņas, tad tie ar spoļu palīdzību ir tikuši vaļā no : Iesnas, Klepus, Astma ( neprasās vairs lietot inhalātoru), Galvassāpes ( arī migrēnas), Augoņi, Sasitumi, Rētas, Kaulu lūzumi ( sadzīst reizes četras ātrāk ), Sāpes ( kāju tūska, locītavu, muguras, sprandas), Krūts audzējs ( arī pa sieviešu līniju), Samazinājās vairogdziedzeris līdz normālam izmēram ( atkrita operācija), Pazuda epilepsijas lēkmes, Izzuda psoriāze. Tāpat uzlabojas arī pašsajūta, parādās tāds kā enerģijas pieaugums, nostabilizējas nervu sistēma ( no savas pieredzes, krenķu gadījumos vairs nelidinu pa darbnīcu laužņus un atslēgas ). Novēroti arī daudzi blakusefekti uz kuriem nemaz nebija tēmēts : pazūd blaugznas, nagu šķelšanās, mati "nekrīt ārā" un netaukojas, vecās rētas paliek mazāk manāmas, izsūcas, nozūd pumpas.

Visi augstrāk minētie efekti tika iegūti ar klasiskajām spolēm, bet patreiz tiek testēta jaunākā spole pēc klasiskā N.Teslas bifilārā slēguma ar pieslēgumu pie ģeneratora caur vienu vadu. Ir pagājis pārāk mazs laiks lai spriestu par tās darbības efektivitāti, bet nedaudzie novērojumi parādīja jaunākās spoles krietni lielākus efektus ne kā bija iepriekšējām spolēm, statiskais lauks tajās ir aptuveni reizes piecas plašāks un tām ir pilnīgi izslēgta elektriskā komponente.

Tēmas sākums : Virpuļmedicīna. , kā arī citi raksti par šo tēmu manā profilā.

nbsp Klasiskais... Autors: Sasha Aleksandrs Dziedniecisko spoļu efekti.
1.

  Klasiskais  Mišina spoles slēgums. Par šādu spoļu uztīšanu rakstīju savos iepriekšējos rakstos.

 

nbsp NTeslas Bifilārs Pēc... Autors: Sasha Aleksandrs Dziedniecisko spoļu efekti.
2.

  N.Teslas Bifilārs. Pēc šādas shēmas tiek pieslēgta jaunākā dziednieciskā spole. Pieslēgšanai pie ģeneratora varam izmantot vai nu vienu no brīvajiem spoles izvadiem ( tad uz spoles veidojas divi statiskie virpuļi) , vai pieslēdzamies uz viduspunktu ( šādā slēgumā veidojas viens statiskais virpulis ).

 

nbsp Es spolē iestrādāju... Autors: Sasha Aleksandrs Dziedniecisko spoļu efekti.
3.

  Es spolē iestrādāju slēdzīti kuru pārslēdzot var izvēlēties spoles pieslēguma režīmu.

 

nbsp Pieslēdzot... Autors: Sasha Aleksandrs Dziedniecisko spoļu efekti.
4.

  Pieslēdzot barošanas vadu uz spoles viduspunktu statiskais virpulis ir mazāks, bet pieslēdzot un galu divi virpuļi dod spēcīgāku efektu, to var novērot ar vienkāršu indikātoriņu.

 

nbsp Ja izmantojam parasto... Autors: Sasha Aleksandrs Dziedniecisko spoļu efekti.
5.

  Ja izmantojam parasto rūpniecisko vai paštaisīto ģeneratoru, tad nepieciešams pārejas transformātoriņš, izmantojot autogēnu ( autoģenerātoru ) vislabāk ir spoles barošanai izmantot toru kurš ir noskaņots tieši uz to pašu frekvenci kāda ir jaunākajai spolei, spoli pieslēdzam uz kāda no tora brīvajiem izvadiem. 

 

nbsp Es izmantoju... Autors: Sasha Aleksandrs Dziedniecisko spoļu efekti.
6.

  Es izmantoju visprimitīvāko paštaisīto autogēnu. Ar tāda noskaņošanu gan ir krietni jāpačakarējas......  bet tas būs tā vērts  

 

nbsp Jaunajai spolei nobīde... Autors: Sasha Aleksandrs Dziedniecisko spoļu efekti.
7.

  Jaunajai spolei nobīde no rezonanses frekvences nedrīkst būt lielāka par plus/mīnus pāris kiloherciem, jo tad pazūd viss efekts. Klasiskajām Mišina spolēm nobīde varēja būt pat līdz 50kHz un tā pat saglabājās dziednieciskais efekts.

 

nbsp Novērojam strāvas un... Autors: Sasha Aleksandrs Dziedniecisko spoļu efekti.
8.

  Novērojam strāvas un sprieguma nobīdi apmēram pa 60 grādiem. Mērījums veikts ieslēdzot ķēdē 1 oma pretestību, tālāk pārrēķinām  strāvu pēc oma likuma ( zilā līkne un tabula).

 

nbsp Spriegums  dzeltenā... Autors: Sasha Aleksandrs Dziedniecisko spoļu efekti.
9.

  Spriegums ( dzeltenā līkne un tabula ).

 

nbsp Tors un spole darbībā... Autors: Sasha Aleksandrs Dziedniecisko spoļu efekti.
10.

  Tors un spole darbībā. Veicot dziedniecisko seansu spoli jātur maksimāli tālāk no tora lai to lauki viens otru neietekmētu, vienkārši noliekam toru kaut kur nostāk. Tāpat tuvumā nedrīkst atrasties nekādi lieli metāliskie priekšmeti, tie izraisa spoles un tora darbības frekvences nobīdi.

 

0
278

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [25]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Sasha Aleksandrs avatars
Medaļa SensācijaMedaļa nolaifersMedaļa Dienas doma
  Sasha Aleksandrs 19.05.17 17:32
 
18
0

atbildot uz Anonīms komentāru " tas tavs sopku draugs nav kaut kāds zil... "

Nevietā smiekliņi ! Laikam pilsētā dzīvo, rokām maņikīru izpildi un Tev kaut kāda samaitāta uztvere, draudziņ, ja prāts tik uz zilīšiem nesas   

Īsti veči ne tikai pupus raustīs, bet, ja vajadzēs, arī mēslu bedri ar saujām izsmels.

Ķēniņu Rāpslis avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Latvijas politikaMedaļa Dienas doma
  Ķēniņu Rāpslis 19.05.17 16:32
 
13
0

Man ir ideja - Sāc gatavot un sūti/pārdod jau gatavas spoles, kuru spēj izmantot vidusmēra cilvēks (atliek tikai iespraust kontaktā), jo daudziem varbūt interesē šāda lieta, bet tikai retais patiešām saprot kaut ko no padziļinātas elektro-inženierijas..

Lasot esmu izlasījis it kā daudzas labas atsauksmes.. 

Sasha Aleksandrs avatars
Medaļa SensācijaMedaļa nolaifersMedaļa Dienas doma
  Sasha Aleksandrs 19.05.17 18:19
 
11
0

atbildot uz Anonīms komentāru " tas tavs sopku draugs nav kaut kāds zil... "

PS.   

Slaucējas, mīlīt, tāpat kā ceļu strādnieces, kuras  dzelzsceļus būvēja un špalas staipīja, padomu laikos palika, mūsdienās tie ir operātori kas ar piena kannām staipās. 

Slaukšana - slaukšana ir smags darbs un nav piemērots sievietēm. Sievietes mūsdienās nodarbojas ar cita veida  "slaukšanu", bet neskatoties uz to, mums večiem, viņas ir jāmīl,  jālutina, jāciena un visādi citādi jāpalīdz viņām tikt pāri visām ikdienas rūpēm    

Sasha Aleksandrs avatars
Medaļa SensācijaMedaļa nolaifersMedaļa Dienas doma
  Sasha Aleksandrs 19.05.17 16:39
 
10
0

atbildot uz Ķēniņu Rāpslis komentāru " Jo ja kopumā lielākoties efekti ir pozitīvi a... " Negatīvi efekti nav novēroti, tikai pozitīvi  Principā, šis ir tāds kā tautas projekts

Sasha Aleksandrs avatars
Medaļa SensācijaMedaļa nolaifersMedaļa Dienas doma
  Sasha Aleksandrs 19.05.17 16:30
 
10
0

atbildot uz Strāvonis komentāru " tad tomēr nenotini miglā "

Pavasaris...... Darbu daudz, sorry brāl, nav laika pat čatiņā ielekt un ar saviem spoku draugiem papļāpāt    Labošos, centīšos kādā pīppauzītē parādīties, vismaz ar saviem spoku čomiem un draudzenītēm apsveicināties    

Sasha Aleksandrs avatars
Medaļa SensācijaMedaļa nolaifersMedaļa Dienas doma
  Sasha Aleksandrs 19.05.17 22:22
 
9
0

atbildot uz Juris1604 komentāru " Visu cieņu Tev, nedaudz papētīju litera... "

Literatūra ir labi, bet tam visam klāt vēl  pats  personīgi patestē iekārtiņu un tad varēsim parunāt par Placebo efektiem

PS. Ja tas būtu tikai Placebo efekts, tad nebūtu manas rakstu sērijas. Es rakstu tikai par tām lietām par kurām personīgi esmu pārliecinājies, pats uzbūvējis un izmēģinājis.

Sasha Aleksandrs avatars
Medaļa SensācijaMedaļa nolaifersMedaļa Dienas doma
  Sasha Aleksandrs 19.05.17 16:36
 
9
0

atbildot uz Ķēniņu Rāpslis komentāru " Man ir ideja - Sāc gatavot un sūti/pārd... " Kā saka, nauda nav galvenais    Galvenais ir lai cilvēkiem palīdz. Es kā vecs komunists - idejas vārdā....   

Ķēniņu Rāpslis avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Latvijas politikaMedaļa Dienas doma
  Ķēniņu Rāpslis 19.05.17 16:33
 
8
0

atbildot uz Ķēniņu Rāpslis komentāru " Man ir ideja - Sāc gatavot un sūti/pārd... " Jo ja kopumā lielākoties efekti ir pozitīvi ar šo brīnumu tad cilvēki varētu masveidā sāk tos pirkt ( protams būtu interesanti redzēt vai lielās medicīnas kompānijas kaut kādā veidā mēģinātu diskreditēt vai samazināt šīs iekārtas izplatību   )

Juris1604 avatars
Medaļa Misija izpildītaMedaļa NastijsMedaļa Dienas doma
  Juris1604 19.05.17 21:57
 
8
0

Visu cieņu Tev, nedaudz papētīju literatūru, pirmo reizi + nelikšu par rakstu, gan jau Tu sapratīsi kapēc.

   Nevar zinātne attīstītie tikai uz atsevišķa indivīda pieņēmumiem. Rakstu sērija laba, bet ....

Piedod.

Placebo efekts nostrādā, bet nekas vairāk, diemžēl.

maarisg avatars
Medaļa Sponsora favorītsMedaļa Dienas domaMedaļa Admins iesaka
  maarisg 19.05.17 21:57
 
8
0

atbildot uz Anonīms komentāru " tas tavs sopku draugs nav kaut kāds zil... " Zābak, baigi asprātīgs sajuties? Nekā smieklīga šeit nesaskatu. Nāc labāk pastrādā manā vietā un tad te lecies. Un, tev par nožēlu, ar orientāciju arī man viss ir kārtībā  Varonis atradies....  

PS. Sašam, kā vienmēr, pluss par rakstu

exkluzīvais avatars
Medaļa Gada SPOKS 2017Medaļa UberautorsMedaļa Gada RAKSTS 2017
  exkluzīvais 19.05.17 19:52
 
8
0

Forši.

SAMSS avatars
Medaļa AutoklikerisMedaļa Zoles recidivistsMedaļa Patīk komentārs
  SAMSS 19.05.17 17:59
 
8
0

  

Strāvonis avatars
Medaļa Redaktors iesakaMedaļa PlūdonisMedaļa Redaktors iesaka
  Strāvonis 19.05.17 16:31
 
6
0

atbildot uz Sasha Aleksandrs komentāru " Pavasaris...... Darbu daudz, sorry, nav laika... " pareizi ir, jāmācas par ikdienišķām lietām neaizmirst, kad tavs darbs ir pieprasīts

Sasha Aleksandrs avatars
Medaļa SensācijaMedaļa nolaifersMedaļa Dienas doma
  Sasha Aleksandrs 20.05.17 11:54
 
6
0

Ar nerviem nav tik vienkārši, mums apkārt ir tik daudz negatīvā... tad vēl troļļi, heiteri, skauģi, rukožopi, nozombētie, mozgožopi un citi gaišā prāta čakarētāji, ka spoles ar to tik vienkārši netiek galā   

Uztasi šito jaunāko spoli pēc Teslas slēguma un patestē, tai ir daudz konkrētāka iedarbība tieši uz ar nervu kaitēm saistītām ķibelēm  

spoku dienas doma

maarisg avatars
Medaļa Sponsora favorītsMedaļa Dienas domaMedaļa Admins iesaka
  maarisg 20.05.17 11:29
 
6
0

atbildot uz Sasha Aleksandrs komentāru "Literatūra ir labi, bet tam visam klāt vēl &nbs... "

Viss ir tip top, vienīgais, žēl, ka uz maniem nerviem pagaidām nekas nav iedarbojies, varbūt tikai pagaidām, tad jau manīs, bet patreiz, kā lidināju garāžā atslēgas pa gaisu, tā joprojām to turpinu darīt. Un arī darbā bieži sanāk kaut ko mest pa gaisu....   

Saprastu, ja cilvēkiem varētu būt tas Placebo efekts, bet, nu, ne jau mājdzīvniekiem, un mājlopiem vēl jo vairāk. Tagad pats esmu pārliecinājies, ka tas darbojas, laikam vēl būs jāpaturpina ar eksperimetiem

Sasha Aleksandrs avatars
Medaļa SensācijaMedaļa nolaifersMedaļa Dienas doma
  Sasha Aleksandrs 28.05.17 18:58
 
5
0

atbildot uz superfreak komentāru " dziednieciska, nedziednieciska- nevar t... "

 

 

Es netaisos nevienam neko pierādīt teorijā, es parasti visu pierādu praksē, ja tas nedarbotos, es nemaz netaisītu rakstus lai Spokus ar tiem bezjēgā piedrazotu

Šai borģelei nav nekāda sakara ar Scenar iekārtiņu  http://www.scenar.lv/par-terapiju kura darbojas apmēram šajās pašās frekvencēs un iedarbojas tieši uz smadzeņu EM impulsiem. Mūsu iekārtiņa iedarbojas tikai tieši uz " iegredzenotām " organisma struktūrām kādas ir slimībām un citām kaitēm kuras neatbilst dabas likumiem. Mūsu gadīujumā sanāk ačgārns musturs, ir iekārtiņa kura darbojas un ārstē, bet nav zinātniski pamatota izskaidrojuma procesiem    

Sasha Aleksandrs avatars
Medaļa SensācijaMedaļa nolaifersMedaļa Dienas doma
  Sasha Aleksandrs 20.05.17 19:56
 
5
0

atbildot uz edis861 komentāru " Es te sāku domāt, diez, kā tā spole ied... " Labi iedarbojas  Palīdz tikt vaļā no nikotīna, narkotiskās un kofeīna atkarības, ar alkoholu gan jāuzmanās, jo spole noņem reibumu un mazina pohas, ir pat veči kuri to jau izmanto  ļaunprātīgi : dzer šņabi, pasēž pie spoles un atkal dzer....   

Sasha Aleksandrs avatars
Medaļa SensācijaMedaļa nolaifersMedaļa Dienas doma
  Sasha Aleksandrs 20.05.17 15:45
 
5
0

atbildot uz maarisg komentāru " Vispār jau piedrāzt tos troļļus un rukožopus,... " Saprotu Tevi, man arī nākas ne mazums pūļu pielikt lai neticīgos pārliecinātu mainīt uzskatus     Bet rakstiņu gan uztaisi :  Spole, Ciči un lidojošs lauznis !    

Par jauno spoli kaut ko sarunāsim, tur dikti piņķerīga noskaņošana sanāk, bez osciloskopa tas ir dikti problemātiski, pat istabas temperatūras izmaiņas par pāris grādiem jau nobīda rezonanses frekvenci par pāris kHz., tā ka būs vien Tev jākuļas pie manis   

maarisg avatars
Medaļa Sponsora favorītsMedaļa Dienas domaMedaļa Admins iesaka
  maarisg 20.05.17 15:27
 
5
0

atbildot uz Sasha Aleksandrs komentāru " Ar nerviem nav tik vienkārši, mums apkā... " Vispār jau piedrāzt tos troļļus un rukožopus, bet pats tomēr ļoti ņemu pie sirds, ja kāds nepamatoti nozākā to, ko daru, laikam man vajadzēs kaut kad uztaisīt rakstiņu, ar ko tad īsti tur, darbā es nodarbojos, un kā tas process mūsdienās notiek....

Patreiz laikam patīstīties nesanāks, divas rokas man tomēr tikai, jāgaida nākošā ziema, tad pa vakariem būs luste atkal patīties, vai arī jāsarunā viena tāda spole no Tevis. Kaut kad jau tajā galā parādīšos.  

Sasha Aleksandrs avatars
Medaļa SensācijaMedaļa nolaifersMedaļa Dienas doma
  Sasha Aleksandrs 21.05.17 21:16
 
4
0

atbildot uz Anonīms komentāru " Visas zālītes un "ārstnieciskās" metode... "

Šeit ar zālītēm nav nekāda sakara, tikai vistīrākā fizika.

Šī nav ārstnieciskā ierīce, ierīce tikai rada apstākļus, organisms pats tiek galā ar visu pārējo.