Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
1
125

Pateicoties mūsu portālā superigajm lietotājam "Saša Aleksandrs" spoku aprindas tika iepazīstinātas ar Aleksandra Mišina dzidnieciskajam spolēm, kas darbojas pēc principa, ko jau pirms gandrīz 100 gadiem atklāja zinātnieks vārda Royal Raimond Rife.
Viņš atklāja, ka ar konkrētām frekvencēm var iedarboties uz jebkuru dzīvu organismu un panākt tā bojāeju.

Mēs visi zinām, ka iesitot pa kādu cietu objektu tas vibrēs (rezonēs) noteikā frekvencē, un šī frekvence ir principā konstanta, ja nenotiek lielas temperatūras svārstības.

Līdz ar to tā pati kristāla glāze skan ja pa viņu uzsit, tai ir sava rezonanses frekvence, un šo glāzi iespējams saplēst ar tām pašām skaņas viļņu svārstībām, piemēram kad cilvēks ar savu balsi var saplēst glāzi dziedot tai virsū, labi precīzāk būtu teikts izdodot konkrētas frekvences skaņu, kas noskaņojas ar glāzes kristāla režģa rezonanses frekvenci un izraisa kustības pašā materiālā (svārstības) un stikls sāk svārstīties līdz svārstības ir tik lielas,ka materiāls neiztur un plīst.


Tas pats vienkāršais mehānisms darbojas arī uz dzīviem organismiem.
Dzīvo organismu šūnām ir šķidrums ko sauc par citoplazmu, citoplazma šūnā ir kā transport līdzeklis (tā ir šķidra un ietver visus šūnas organodus).
Tiem, kas to visu zina man tas nav jāstāsta. Nu lūk, kas tad ir ar to citoplazmu?

Citoplazmai piemīt līdzīgas īpašības kā kristāliskajam režģim, tātad tas nozīmē, ka uz to var iedarboties ar konkrētu frekvenci un tā arī vibrēs. Ja svārstības būs pietiekami spēcīgas tiek pārrauts šūnas apvaks un šuna iet bojā.


Diemžēl vai par laimi visā procesā nekā mistiska nav.
Uz šūnām var iedarboties dažādi, ar elektromagnētisko starojumu, ultraskaņu vai mūsu gadījumā ar Elektrostatisko lauku, kas ir nekaitīgs vesalam šūnām iekļaujoties konkrētā frekvenču amplitūdē.

Tā kā vēl neesmu ieguvis tik plašas un padziļinātas zināšanas, lai paskaidrotu, kā precīzi un ar visiem pareizajiem zinātniskajiem terminiem elektrostatikas lauka rezonanse darbojas uz šūnu, tad varu pastāstīt tā, kā tautas valodā saprotamā valodā runā Mišins un ko man arī Šaša Aleksandrs stāstīja,kā arī ko sapratu meklējot info tīmeklī pas šo tēmu.

Konspektējot, statiskā lauka iedarbība ir principā gandrīz tāda pati kā skaņas vilņu iedarbība, tādā ziņā ka konkrētās bojātas šūnas citoplazma tiek svārstīta ar konkrētu frekvenci līdz šūnas apvalks saplīst un šuna mirst, pēc tam organisms visu atlikumu uzsūc un dabīgā veidā izvada ārā ar limfu uz izvadorganiem, urīns utt.


Mazlietiņ sarežģītāk paskaidrojot, elektrostatiskais lauks iedarbojoties ar tautā tā saucamo "ēteri" vides enerģija, kas ir mums apkārt esošo udeņraža atomu enerģiju, rada vides retinājumu, kas ir kā vakums,kas iedarbojas uz šūnu, reizē izraisot arī vibrāciju šūnas citoplazmā.

Tā kā ir pietiekami daudz skeptiski noskaņotu cilvēku, un 99% no viņem skepses pamatojums ir nepietiekama informatīva bāze, tad lai iedotu piemēru un vēl kādu info, kas nav tikai no "Ļauno krievu sazvērestības teoriju piekritēju un prātā jukušo entuziastu klubiņa #lunatiku #UFOREALSHIT #visadzīveirsazvērestibasteorija #dzīvojumammaspagrabā"😂😂😂
pievienošu apakšā divus video,kur arī pēc tā paša principa zinātnieki ir izveidojuši ierīces ar ultraskaņu, elektrisko starojumu un pielietojuši lai iznīcinātu vēža šūnas.


Pastāstīšu kā pašam izgāja ar spoļu taisīšanu un testēšanu.


Pirmām kārtām, sazinājos ar Sašu, kurš ļoti laipni uzņēma pie sevis ciemos un palīdzēja tikt galā ar spoļu noskaņošanu, jo spoles pats Uztinu bet nebija aparatūras (osciloskops) lai dabūtu pareizās frekvences.
Tikām galā ar procesu un es parlaimīgs braucu mājas, ka beidzot man arī tāda uzparikte būs!

Kādēļ vispār izdomāju pats taisīt augšā spoles un ieinteresēties par šo tēmu. Iemesls ir tāds kā manai omītei ir daudz un smagu slimību,tai skaitā nesen izgriezts krūts vēzis. Līdz ar to kad man beidzot pieleca, ka spoles varētu būt reāla panaceja, jo tradicionālā medicīna vairs neko īpaši ar zālēm nespēj ietekmēt, apņemos darīt visu lai tikai spoles būtu un varētu dot uz testēšanu.
Kādu laiciņu spoles testēju uz sevis, efekts mežonīgs burtiskā nozīmē, spēka pieplūdums, ātrāk pēc treniņa atjaunojos, tā kā nekādas smagas hroniskas kaites man nav, tādēļ nevaru par tādu progresu stāstīt. Nedēļām ejot un ārstējoties ar spolēm bija viena neskaidrība, kādēļ vēl ar vien bieži pamostoties no rīta mazliet sāp kakls vai pašsajūta nav tika laba kā gribētos, un tad man beidzot pieleca, ka vaina tomēr ir zobos par ko man bija aizdomas, aizgāju pie zobārsta un apstiprināja manas aizdomas , ka 2 dzerokļiem ir nolausa daļa plombes, un zobā bojājums ticis līdz saknes nerviem līdz ar to radot nelielu lokālu iekaisumu, kas savukārt atdod sāpes uz ausīm.

Spoles var novest iekaisumu, bet ja iekaisums nāk no zoba,kas ir bojāta kaula struktūra un piedevām tur visu laiku iekļūst baktērijas no mutes dobuma, līdz ar to ārstēt ar spolēm iekaisumu ir tā pat kā cīnīties ar vējdzirnavām.
Plombes 2x nolauzu ēdot zirņus vai griķus kur pagadījās akmentiņš, māciba turpmāk pārlasīt vizmaz zirņus.

Šodien beidzot vedīšu omītei spoles uz testēšanu un tad jau pēc kāda laika varēšu padalīties ar rezultātiem.
Zemāk dažas bildītes no mana procesa.
Ja kādam ir kādi jautājumi vai vajadzīga palīdzība droši raksti vēstuli vai komentāros pajautā.

Ja kādam briesmīgi gribās paspīdēt ar gudrību vai arī palabot manis teikto, ja nu esmu kur kļūdījies to var darīt komentāros! 😊

Pagāja kāds laiks un... Autors: Mr Jancis Dziednieciskās spoles (mana pieredze)
1. Pagāja kāds laiks un nospriedu ka vajag savu osciloskopu iegādāties un būvēt augšā ģeneratoriņus un pašam skaņot spoles. Pasūtīju Hantek 6022be usb osciloskopu no Ebay par 60 eur un sāku pats darboties. Jāatzīst, process iet lēni, jo spoļu tīšana prasa lielu lielu lielu pacietību un laiku, līdz ar to vakaros ir ko darīt.
Šī bija pirmā spole ar... Autors: Mr Jancis Dziednieciskās spoles (mana pieredze)
2. Šī bija pirmā spole ar lakoto vadu ilgas stundas mocījos kamēr uztinu bet bija tā vērts.
 Autors: Mr Jancis Dziednieciskās spoles (mana pieredze)
3.
Darbības frekvence 315Khz Autors: Mr Jancis Dziednieciskās spoles (mana pieredze)
4. Darbības frekvence 315Khz
Šī ir vakardienas... Autors: Mr Jancis Dziednieciskās spoles (mana pieredze)
5. Šī ir vakardienas veikums. Spoles ar signalizācijas vadu, tinu uz abpusējās plānās līmlentes, lai superlime nebūtu jāķēpā.
 Autors: Mr Jancis Dziednieciskās spoles (mana pieredze)
6.
Pirmā spole ko ar superlimi... Autors: Mr Jancis Dziednieciskās spoles (mana pieredze)
7. Pirmā spole ko ar superlimi tinu.
Šodien pabeigtais... Autors: Mr Jancis Dziednieciskās spoles (mana pieredze)
8. Šodien pabeigtais komplektiņš, jāatzīst ģeneratora kastīti nošpikoju no Šaša Aleksandra. Lielajai spolei var redzēt svītras kā zvaigznītei, tas es ar superlimi nostiprināju lai turās labāk kopā.

Pievienotie video

1.

Kā to pāšu principu var panākt ar ultraskaņu.

2.

Un re kur ir ar tām pašām plazmas lampām, pēc Raifa principa.

1
125

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [36]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Mr Jancis avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas domaMedaļa Rainis
  Mr Jancis 05.12.17 10:28  
 
5
0
atbildot uz The Aivons komentāru " Ja jau tavas spoles tik labi ... "

Anonīms jau atbildēja uz tavu jautājumu, kā saka, kur aitas tur cirpēji, un šajā gadījumā aitas nemaz nezina, ka ir aitas. Farmācijas bizness ir multi miljardu pat triljonu biznes pasaulē, un ik reiz, ja uzrodas kaut kas, kas varētu sašūpot normalo tirgus gaitu, tas tik visiem spēkiem nīcināts ārā. Piemēram zāles ko lieto psihiskām saslimšanam, tur vispār ir konkrēts marazms, paskaties šo video,"https://youtu.be/eOScYBwMyAA" lai man nebūtu jāstāsta, pēc tam jautājums, kādēļ slimnīcās nav tādas spoles liekas pašsaprotams.

90w@speles avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa TeamworkMedaļa Trumpe
  90w@speles 05.12.17 12:55  
 
4
0
atbildot uz The Aivons komentāru " Ja jau tavas spoles tik labi ... "

Vai esi dzirdējis par farmācijas kompāniju lobiju? P.s. Tesla 20.gs. sākumā jau pierādīja elektro/mikro viļņu iedarbību (to iznīcināšanu) uz vēža šūnām. Uz viņa izgudrojuma pamata, grupa cilvēku radīja ierīci (daļējs princips kā šī spoļu ierīce), kas iznīcina tikai vēža šūnas. Lieki teikt, ka no darba grupas 16 cilvēkiem (vai vairāk šķiet), 15 mira dažu nedēļu laikā, kad par to uzzināja farmācijas giganti. Visi rasējumi/dati par ierīci tika iznīcitāti, kā ar Beta versijas ierīce pati. Autor - gaidu info, kā Tavai vecmammai ar vēža šūnu ainu asinsanalīzēs un audzēju marķieriem.
Sasha Aleksandrs avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa Autoru autorsMedaļa Zaļais pūķis
  Sasha Aleksandrs 06.01.18 19:24
 
3
0

Man būtu daudz ko teikt spoļu sakarā, bet esmu nenormāli saguris divu gadu garumā mēģinot cilvēkiem pierādīt ka spoles strādā....

Divas lietas ir bezgalīgas - Visums un cilvēku stulbums. Turklāt es neesmu pārliecināts par Visumu.  /A.Einšteins/

Raziels avatars
Medaļa Twittera čomsMedaļa Gada SPOKS 2016Medaļa Twittera čoms
  Raziels 05.12.17 20:17
 
3
0

Man arī mājās ir šī spole ( vīrs uztaisīja). Manai kolēģītei smags sasitums ( burtiski visa kāja zila) normalizējās trīs dienu laikā. Man pašai vairs nebija nepieciešama vēnu operācija un ļoti ātri normalizējās jaudīgā fiziskā slodzē sačakarētais celis. Kaimiņienei pāris dienu laikā izdevās savest kārtībā cīpslu iekaisumu, kura dēļ viņa nespēja ne īsti paiet, ne braukt ar mašīnu. 

Karlis Anonims avatars
Medaļa Patīk komentārsMedaļa Vilkaču klana biedrsMedaļa Dienas doma
  Karlis Anonims 05.12.17 11:41
 
2
0

Rakstīji, ka "efekts mežonīgs burtiskā nozīmē, spēka pieplūdums, ātrāk pēc treniņa atjaunojos" - tātad ja pareizi saprotu, šis viss parādījās no tā, ka tika iznīcinātas un ķermenī uzsūktas bojātas šūnas?

197403 avatars
Medaļa SpoksMedaļa Patīk komentārsMedaļa Patīk komentārs
  197403 05.12.17 07:09
 
2
0

  

The Aivons avatars
Medaļa Admins iesaka HaltūristsMedaļa Twittera čoms
  The Aivons 05.12.17 04:49
 
2
0

Ja jau tavas spoles tik labi strādā tad kādēļ katrā slimnīcā nav tādu spoļu kur omītes varētu zāļu vietā dabūt tās īstās frekvences?   

SAMSS avatars
Medaļa Duraks recidivistsMedaļa RainisMedaļa Duraks recidivists
  SAMSS 05.12.17 07:15
 
1
0

  

Mr Jancis avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas domaMedaļa Rainis
  Mr Jancis 08.12.17 14:38
 
1
0

atbildot uz maarisg komentāru "Idiots....   Ja nesaproti tēmu, tad ... "

Labākais veids kā reaģet uz šadiem komentiem, ir nereaģēt vispār, totāls ignors, jo sūds smird vairāk, ja to baksta.

Mr Jancis avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas domaMedaļa Rainis
  Mr Jancis 05.12.17 14:13  
 
1
0
atbildot uz 90w@speles komentāru "Vai esi dzirdējis par farmācijas kompāniju lobi... "

Par vēža šūnu skaitu nezinu vai varēšu dalīties, jo visa izbraukšana pa ārstiem uz pārbaudēm diezgan lielas grūtības un sarežģījumus prasa, tā kā omite pagājušajā nedēļā bija uz pārbaudēm, tad nākošās pārbaudes iespējams būs tikai pēc vairākiem mēnešiem. Līdz tam varēšu informēt par izmaiņām, kas saistītas ar pašsajūtu un citu slimību norisi, kas viņai uz doto brīdi ir aktuālas.

Dzejnieks11 avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa Komiķis 2.0Medaļa Zeltrocis
  Dzejnieks11 15.01.18 19:55
 
1
0

  

Raziels avatars
Medaļa Twittera čomsMedaļa Gada SPOKS 2016Medaļa Twittera čoms
  Raziels 06.12.17 19:05
 
1
0

atbildot uz Mr Jancis komentāru " ooo tas man jaunums, nezināju, ka tās diētas ... "

Principā ziepes taisa pārmērīgs OH daudzums uzturā, kurš rada organismā bardacīgu vidi, ļauj savairoties kaitīgiem mikroorganismiem un bojā zarnas. OH normāla mūsdienu cilvēka uzturā ir daudz par daudz, un prātīgi ir, ja ir tādas ziepes, izsviest graudaugus,  cieti saturošos dārzeņus un pienu  no uztura vispār. Pāriet uz dārzeņiem, buljoniem, skābpiena produktiem. Buljoni no skrimšļiem, vārīti kādas 4 st. + spoles, kas atļaus organismam ātri atjaunoties. Bet celtniecības materiāls un kaut kas, kas atjaunos normālu mikrofloru - skābpiena produkti, skābēti dārzeņi, kaut paši parastākie kāposti, ir vajadzīgi. bet, nebeidzot indēt organismu un barot visādus mūdžus ar ātrajiem OH, nekas gudrs nesanāks.

Raziels avatars
Medaļa Twittera čomsMedaļa Gada SPOKS 2016Medaļa Twittera čoms
  Raziels 05.12.17 22:56
 
1
0

atbildot uz Mr Jancis komentāru " Varbūt esi sastapusies ar to, ka pašlaik un j... "

Īsti ar to galā var tikt ar GAPS diētu vai paleo. Kaut ko ātrajā variantā spole līdzēs, bet problēma paliks.

Raziels avatars
Medaļa Twittera čomsMedaļa Gada SPOKS 2016Medaļa Twittera čoms
  Raziels 06.12.17 19:41
 
1
0

atbildot uz Mr Jancis komentāru "Graudaugus nevar visus vienā maisā likt, jo lai... "

Redz, ir drusku starpība starp ugunsgrēka dzēšanu un dzīvi normālā režīmā. Ja ir zvezģec imūnsistēmai vai pat aizgājis kaut kas no autoimūnā vienkārši sabalansēts uzturs neiedos pietiekošu efektu.

 

Kur gan ir vairāk šķiedrvielu kā darzeņos? Un visa cita laba tāpat?

Brenciss avatars
Medaļa SpoksMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Spoks
  Brenciss 25.12.17 18:34
 
0
0

atbildot uz DamnRiga komentāru " Cik vispār ir tas ebay oscilis jēdzīgs?... "

Iesacejam deres- es no aliexpres uzsutiju DS211- "bernu" ositis+ 1:10 taustus- niekoties var- bet nekoo nopietnu, ja ko nopietnu- japerk pie mums - moska vares apmainit pret garantiju, j ja juks nopietns osis- rekini 7000-12000 eriki vari iekrist- videji 9000 eriki- Kina, Tev, diez vai par garantiju mainis. Es runaju par Nopietniem osiem 4 kanalu 2GHz.

Brenciss avatars
Medaļa SpoksMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Spoks
  Brenciss 25.12.17 18:15
 
0
0

atbildot uz Mr Jancis komentāru " Pats lētākais osciloskops, ko pašu pirmo vēle... "

Normals osciloskops maksa. aptuveni, 9000 eirikus + - 1000

maarisg avatars
Medaļa Sponsora favorītsMedaļa Dienas domaMedaļa Admins iesaka
  maarisg 08.12.17 15:35
 
0
0

atbildot uz Mr Jancis komentāru " Labākais veids kā reaģet uz šadiem komentiem,... "

Tas gan

maarisg avatars
Medaļa Sponsora favorītsMedaļa Dienas domaMedaļa Admins iesaka
  maarisg 08.12.17 09:32
 
0
0

atbildot uz kaksis komentāru " aizvelkat savam zigulim indukcijas spol... "

Idiots....   Ja nesaproti tēmu, tad nesmirdini gaisu !

Mr Jancis avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas domaMedaļa Rainis
  Mr Jancis 06.12.17 11:02
 
0
0

atbildot uz Tavs murgs komentāru " Nevar but ta ka ar to spoli kaut kas sa... "

Protams, pastāv iespeja, ka var kaut kas notikt ar pašu signāla ģenerātoriņu, un var mainīties frekvence ja uz leju tad vnk nebūs efekta, ja uz augšu, tad frekvencei jābūt jau MHz lai kaut ko sliktu izdarītu, bet 99% nebūs vienārši nekāda efekta vai arī tikai sajutīs ne pārāk labu pašsajūtu. Bet tāda iespēja, ka ģenerātoriņš nevis vienārši nosvilst un beidz strādāt, bet radikāli maina savu frekvenci ir ļoti maza, parasti var nosvilt un viss. 

Pati elektrostatika cilvēkam ir nekaitīga, pat specīgā starojumā

Tavs murgs avatars
Medaļa Garīgais līderisMedaļa TeamworkMedaļa Komiķis
  Tavs murgs 06.12.17 10:50  
 
0
0
Nevar but ta ka ar to spoli kaut kas saiet kiseli un mainas frekvences un tad viss iet nevis uz labo bet gan slikto pusi.