Ja būs pozitīvs vērtējums taisīšu vēl citas daļas.

"Itsy Bitsy Spider"

Bija tumscarona nakts kad... Autors: apinito šausmīgi nostāsti.
1.

Bija tumša nakts, kad divas 18 riteņu smagās kravasmašīnas sadūrās ar priekšgaliem. Abas automašīnas ietriecās viena otrā un visi cilvēki gāja bojā. Mašīnas kā jau pieņemts nogādāja metāllūžņos, dienu pēc notikušā tās sāka smirdēt un ar katru dienu kļuva arvien trakāk. Kad smaka kļuva neizturama mašīnas izdomāja pārkausēt, kā rezultātā,starp abiem to vrakiem, atrada VW Beetle kurā iekšā bija miruši pasažieri. 

Aiz kādas pamestas Dalasas... Autors: apinito šausmīgi nostāsti.
2.

Aiz kādas pamestas Dalasas rūpnīcas atrodas ķīinoteātris uz kuru patika iet četrām draudzenēm no skolas.Līdz kīno bija apmēram 15 minūšu gājiens un kādā vakarā, kad meitenes devās mājās - pēc tiko noskatītās šausmenes, vienai no viņām sagribējās nokārtoties, tā kā iet atpakaļ uz ķīno bija slinkums un meitenes neiet uz tualeti vienas arī šoreiz kompānijas pēc meitene paņēma līdzi savu draudzeni, kamēr pārējās divas meitenes palika tur pat uz taciņas gaidot. Uz taciņas palikušās meitenes noskatījās kā viņu draudzenes ieiet pamestās rūpnīcas teritorijā un gaidīja. Pēc apmēram 20 minūtēm meitenes palika nepacietīgas un devās meklēt savas draudzenes ,vienīgais ko viņas atrada bija kliedzieni un motorzāģa rūkoņa, kas pāršalca debesis, meitenes metās bēgt. Nokļuvušas mājās tās uzreiz ziņoja vietējai policijai, kura nekavējoties ieradās rūpnīcā. Diemžēl viss ko viņi spēja atrast bija putekļi uz sienām  un pamestas iekārtas vecās rūpnīcas vajadzībām. Meitenes tā arī netika atrastas bet baumo, ka viņu kliedzienus rūpnīca var dzirdēt vēl šodien.

Bija parasta 2003 gada diena... Autors: apinito šausmīgi nostāsti.
3.

Bija parasta 2003 gada diena ,kad es,mana mazā māsa un mamma, ar savu jauno puisi devāmies zaļumos. Viss noritēja kā parasti līdz mums nācās iegriezties benzīntankā ceļa malā. Kad mammas jaunais puisis izkāpa no auto, lai uzpildītu degvielu pie blakussūkņa piebrauca balta mašīna, kurā sēdēja pēc izskata pilnīgi tāda pati ģimene kā mūsējā - puisis ap 15gadiem, viņa māte, mazā māsa un vīrietis pāri 30, arī mūsu mašīnas bija ļoti līdzīgas, pie sevis nodomāju, ka tie esam mēs citā realitātē - pasmaidīju un novērsu skatienu. Kad mammas draugs atgriezās mašīnā viņš teica, ka runājis ar vīru kas izkāpis no otras mašīnas un arī to otru puisi saucot Jefss. Pēc apmēram 20 km ko bijām pavadījuši ceļā, kopš uzpildesstacijas mēs atkal pamanījam to auto , tikai šoreiz tas bija viscaur ar kko sarkanu, mēs apturējām auto turpat blakus un es ar Jefu gāju skatīties. Auto sēdēja tā pati ģimene tikai visi ar pārgrieztām rīklēm, logā ar kko asu bija ieskrāpēts  "You will be next".

Kādu dienu kad mazais... Autors: apinito šausmīgi nostāsti.
4.

Kādu dienu, kad mazais Džošs un viņa māte atgriezās mājās no lielveikala, viņus sagaidīja nepatīkams skats- Džošuā tēvs bija pakāries tieši virs trepēm. Atbrauca policija un lietu atzina par acīmredzamu pašnāvību. Tā kā Džošuā ģimene nebija no bagātākajām viņiem nekas cits neatlika kā apglabāt - tēvu, vīru un turpināt dzīvot tai pašā mājā. Jau uzreiz pēc bērēm caur māju staigājam bija dzirdami soļi, uz loģiem parādijās asiņaini uzraksti "revenge me" (atrieb mani). mājiniekiem nebija skaidrs, kas ar viņu māju notiek un tie sauca gan mācītājus, gan magus,kas attīrija viņu māju no ļaunā, bet nekas neuzlabojās soļi un uzraksti uz logiem neizzuda, līdz kādu dienu kaimiņi atrada gan Džošuā, gan viņa māti pakārtus tajā pašā vietā virs trepēm.