Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
0
73

šajā rakstā ir mazs stāstu

atsūti savu spoku stāstu man, tad būs nākošajā rakstā.

1mā daļa-http://www.spoki.lv/mistika/patiesi-spoku-stasti/187030

2rā daļa-http://www.spoki.lv/mistika/patiesi-spoku-stasti-nr2/187274

3ā daļa-http://www.spoki.lv/mistika/patiesi-spoku-stasti-nr3/187416

1.Nu man vienreiz bija tā-draudzenes mani paaicināja līdz nedēļu padzīvot laukos pie viņu omītes.(tas bija diezgan sen, kad bijām kādus 10 gadus vecas).Omīte viņām dzīvo diezgan neapdzīvotā vietā, lauku mājā. Draudzeņu vectēvs mums šad tad bija stāstījis par mājā notiekošajām dīvainajām lietām. Māja esot celta uz kapiem, turklāt mājas bēniņos dzīvojot kāds karavīra spoks, kuru pats vectēvs esot redzējis. Mēs ar draudzenēm bieži mēdzām pa dienu bēniņos spēlēties un bijām uztaisījušas tādas kā bungas no katlu vākiem. Visas izgājām ārā un pēkšņi izdzirdam, ka bēniņos skan tie katlu vāki. Domājām, ka varbūt vējš un gājām skatīties.Uzgājām augšā un sapratām, ka vējš nekur nevarēja rasties jo visi logi bija ciet.

Pēc dažiem gadiem devos atkal draudzenēm līdz pie vecvecākiem, nu jau lielākas būdamas bēniņos nespēlējāmies.Vienu nakti guļot es dzirdu-kāds staigā pa bēniņiem.Skaidri dzirdēju soļus un likās ka kāds kāpj pa trepēm lejā.Domāju, ka varbūt vectēvs staigā vai man vienkārši rādās. No rīta pieceļoties viena no draudzenēm jautā vai mēs neesot naktī dzirdējušas ka kāds staigā pa bēniņiem.Izrādījās, ka vectēvs arī nekur nav staigājis un tas esot bijis tas spoks.Kopš tās reizes tur vairs neesmu braukusi.Bet pirms kādiem 2iem gadiem nomira draudzeņu vectēvs un viena no draudzenēm stāstija, ka bieži tajā mājā ne no kā apkrītot rāmītis, kurā ir vectēva bilde.

2.Tas bija tas bija 6 jūnija -2010 gadā! Manas omes mājas, ap 3 ome skatās pa logu, un pie loga stāv melna vīriešu ēna kurā bija melns mētelis...pēc tam ome aizgaja gulēt. Viņas dels(mana tēta brālis)todien bija ar omi ,viņs pamodas 5.00 un bļauj-- tētis neelpo un todien vectēvs nomira, a kas tas bija pa veci pie loga varbūt kads var pateikt? Un tiktiko es kad rakstīju šo stāstu nokrita bambugs, kaut neviena istabā nav, un pie tam viņš bija stipri piesiets.

3.Pati gan neko neesmu ne redzējusi ne dzirdējusi, bet tētis stāstīja tādu gadījumu, ka viņš dzirdējis ka vienu vakaru kāds kāpj augšā pa trepēm uz mājas bēniņiem. Tajā laikā es vēl pat nebiju dzimusi un tētis mājā ir dzīvojis viens pats, ta ka neviens cits tur nevarēja staigāt, bet tētis skaidri dzirdējis, ka kāds kāpj pa trepēm(to var ļoti labi dzirdēt jo trepes čīkst). tētis uzreiz paņēmis bateriju un visu kārtīgi bēniņos apskatījis bet neviena nav bijis!

3.1. Un pat mūsu bēniņos tētim ir ierīkota tāda, kā šujmašīnu darbnīca un kādu dienu tētis tur kautko šuj un pēkšni paveras duvis un tulīt arī aiztaisās. Tētis domājis, ka tā bija mamma vai es bet neviens tā arī neienāca un mēs pat augšā nebijām gājušas.

Tagad mēs zinam, ka tur laikam pastāvīgi ir kāds gariņš, kas ar vien vēl bungājas kādreiz pie durvīm.

4. Bija tā..apmēram pirms gada nomira mans trusis. It kā ir tā, ka, ja nomirst kāds dzīvnieks, tas izglābj dzīvību kādam cilvēkam...Vienvārdsakot, tajā vakarā ļoti raudāju un kad gāju gulēt, guļot ļoti stipri uzdevu jautājumu, ka vēlos redzēt, kur mans trusītis pēc tam nonāca. Un jā..sapnī redzēju arī..kā viņš skraida ārā un ieskrien atpakaļ mājā un noguļās tajā pašā vietā, kur bija viņa būris. Vopšem viņa gars ir mājās!

5.Tas bija diezgan pasen. Bija kapusvētki, radu čupa savākušies bijām. Un mums tur tā kā 2 kapi atšķirīgās vietās. Mēs visi aizejam uz to otru kapu,kur mans vectēvs apglabāts, bet vecmamma palika tajos 1.kapos. '

Un tad,kad mēs nākam atpakaļ,mamma saka: Eu,rekur vīrietis ar tādu pašu jaku ,kā tētim. (mirušais vectēvs)

Un es vēl sīka, arī gribu redzēt, mani paceļ. Es skatos- tur pie vecmammas ar muguru stāv sirms onkulītis, tāds pats kā vectēvs. Tad mēs nogājām gar kkādu krūmu,vairs nevarējaredzēt un kad atkal paskatījāmies,vairs nekā nebija un tad,kad prasījām vecmammai,kas te pie viņas stāvēja,viņa teica,ka neviens pie viņas pat tuvumā nav bijis.


 Autors: Līīshe patiesi spoku stāsti nr.4
1.
 Autors: Līīshe patiesi spoku stāsti nr.4
2.
 Autors: Līīshe patiesi spoku stāsti nr.4
3.
0
73

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [10]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Līīshe avatars
Medaļa Redaktors iesakaMedaļa Sponsora favorītsMedaļa Recidīvists
  Līīshe 28.08.10 19:55
 
1
0

atbildot uz nuga komentāru " + 5. daļu arī vajag " buus

Wollfy avatars
Medaļa ZebraMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Sviestmaize
  Wollfy 28.08.10 11:16
 
1
0

forši forši vēl piektā daļa būs

laurinjaa3 avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Sviestmaize
  laurinjaa3 28.08.10 20:34
 
0
0

sitie labi

EverybodyLies avatars
Medaļa Redaktors iesakaMedaļa Dienas joksMedaļa Sensācija
  EverybodyLies 28.08.10 15:32
 
0
0

interesanti gan .:)

Līīshe avatars
Medaļa Redaktors iesakaMedaļa Sponsora favorītsMedaļa Recidīvists
  Līīshe 27.08.10 22:52
 
0
0

atbildot uz VnkRaičs komentāru " Piedodiet tauta, esmu jauniņais! Kā iespēja... " xex,, ja gribi savus spoku staastus atsuutiit.. atsuuti man , un tad veelaak tos spoku staastus redzeesi rakstaa..

 

sorry.. bte es iipashi neizpratu tavu domu...

VnkRaičs avatars
Medaļa Sertificēts spoksMedaļa SviestmaizeMedaļa Spoks
  VnkRaičs 27.08.10 22:46
 
0
0

Piedodiet tauta, esmu jauniņais!

Kā iespējams tev personīgi uzrakstīt savus dzīves stāstus, kas saistīti ar šo tēmu?

No maniem stāstiem tev uzreiz jau būs 5. daļa

Floresia avatars
Medaļa ŽurnālistsMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Tīģeris
  Floresia 27.08.10 22:31
 
0
0

5555555555!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D , tas jau paliek slimi bet man ir interesanti. 

Līīshe avatars
Medaļa Redaktors iesakaMedaļa Sponsora favorītsMedaļa Recidīvists
  Līīshe 27.08.10 21:57
 
0
0

atbildot uz smukabu4a komentāru " ++++     5.daļu " okee

smukabu4a avatars
Medaļa Spoks
  smukabu4a 27.08.10 21:34
 
0
0

++++

 

 

5.daļu

aaaaaaa12 avatars
Medaļa RecidīvistsMedaļa Redaktors iesakaMedaļa Žurnālists
  aaaaaaa12 27.08.10 21:30
 
0
0

+