Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
1
756

Ir absurds uzskatīt, ka viss ir tieši tā, kā to mums mēģina iestāstīt mediji, valdība un iemācīt izglītības sistēma. Paskatoties uz lietām, kas notiek pasaulē uzreiz ir saprotams, ka kaut kas ar šo pasauli nav kārtībā, ja 1 % šīs pasaules iedzīvotāju ir pieejami 40 % no visiem pasaules līdzekļiem, kamēr 2 miljardi cilvēku iztiek ar mazāk kā 2 dolāriem dienā. Pat ar visu to, pārāk daudz parastajiem cilvēkiem joprojām ir ticība sistēmai un viņi turpina domāt, ka valdības strādā viņu labā. Pārāk daudz cilvēku tic visam, ko izlasa masu medijos, kuri ir radīti tikai tāpēc, lai dezinformētu un šķeltu sabiedrību, iebaidītu sabiedrību, lai liktu domāt vienā virzienā, lai radītu ilūziju, ka viss ir labi. Kad notiek kāda apšaude vai terorakts, mediji vienmēr meklē vainīgos - ieroči, musulmaņi etc., un cilvēki pat nevēlas pārbaudīt faktus, kas liktu saprast, ka visi šie procesi ir daļa no kaut kā lielāka. Kamēr cilvēki neatvērs savas acis un nesāks domāt paši, nekas nemainīsies. Kamēr cilvēki nesapratīs, ka parastais cilvēks pasaules elitei nenozīmē neko, un ka vienīgais, ko pasaules elite no mums vēlas ir tas, lai mēs strādātu, maksātu nodokļus un tad naudu iztērētu pilnīgi nevajadzīgās lietās, nekas nemainīsies. Vēsturē vairākkārt ir pierādījies tas, ka valdība mēģina noslēpt no parastajiem iedzīvotājiem pēc iespējas vairāk informācijas un, ja kāds mēģina izpaust šos noslēpumus, parasti šo cilvēku dzīve beidzas ar mīklainu nāvi, vai arī viņi mistiski pazūd.

Šis raksts ir sazvērestības teoriju apkopojums, nevis mans viedoklis vai kādas idejas propagandēšana. (:

METRO2Pastāv sazvērestības... Autors: WhatDoesTheFoxSay Teorijas vai arī realitāte?
1.

METRO-2

Pastāv sazvērestības teorija, ka Maskavas metro nav vienīgā metro sistēma, kas atrodas zem Maskavas. Šī teorija tiek balstīta uz faktu, ka Maskavas metro atrodas vairāki tuneļi, kuros vilciens nekad nenogriežas. Pastāv sazvērestības teorija, ka šie tuneļi ir ieeja citā metro sistēmā, kas nav paradzēta parastajiem cilvēkiem. Šo sistēmu sauc Metro-2, un to izmanto Krievijas Aizsardzības ministrija. Šo sistēmu uzcēla Padomju Savienība, un tā savieno Kremli, Federālās drošības dienestu, valdības lidostu un vairākas pazemes bāzes. Lai gan ir pieejamas vairākas fotogrāfijas no šīs vietas un vairākas urbex grupas apgalvo, ka viņi ir atraduši ieeju šajā sistēmā, nevienam nav skaidrs, vai šie tuneļi patiešām ir ieeja slepenā pazemes transporta sistēmā, vai arī tie vienkārši ir tuneļi, kuri nekur neved.

Bilderberga grupaKatru gadu... Autors: WhatDoesTheFoxSay Teorijas vai arī realitāte?
2.

Bilderberga grupa.

Katru gadu vairākas reizes pasaulē ietekmīgākie cilvēki satiekas kopīgās sanāksmēs. Šīs sanāksmes apsargā bruņotie spēki. Šajās sanāksmēs netiek ielaista arī prese, un apkārtni sargājošie policisti mēģina panākt, lai prese (parasti tie ir neatkarīgie žurnālisti, jo mainstream medijiem ir aizliegts rakstīt par šo) varētu iegūt pēc iespējas mazāk informācijas, parasti vardarbīgi apspiežot žurnālistus un protestētājus. Tā kā neviens, kas nebūtu daļa no pasaules elites nekad nav bijis šajās sanāksmēs, tad vispār nav pieejama informācija par to, kas tajās notiek, bet ņemot vērā, kas šīs sanāksmes apmeklē, ir sazvērestības teorija, ka šajās sanāksmēs pasaules elite plāno kā iegūt pēc iespējas lielāku kontroli pār parastajiem cilvēkiem, ekonomiskajiem un politiskajiem procesiem un kā ieviest Jauno Pasaules kārtību. 

Izraēla nogāž Itālijas... Autors: WhatDoesTheFoxSay Teorijas vai arī realitāte?
3.

Izraēla nogāž Itālijas militāro lidmašīnu.

1973. gada 23. novembrī Douglas C-47 itāļu militārā lidmašīna nogāzās industriālajā rajonā Venēcijā. Šo lidmašīnu izmantoja spiegošanai, un tā regulāri tika nosūtīta patrulēt uz Itālijas un Dienvidslāvijas robežu. Lai gan sākotnēji izmeklētāji paziņoja, ka lidmašīna nogāzās pilota kļūdas dēļ, tas tika ātri apgāzts. Otrā izmeklēšana atklāja, ka lidmašīna nogāzās tāpēc, ka kāds panāca tās avarēšanu, visdrīzāk, pievienojot lidmašīnai bumbu. Ir vairākas sazvērestības teorijas par to, kas un kāpēc nogāza lidmašīnu. Daudzi sazvērestību teorētiķi avārijā vaino Izraēlas centrālo izlūkošanas pārvaldi Mossad. Dažas nedēļas pirms lidmašīnas nogāšanās, Itālija parakstīja vienošanos ar Palestīniešu Atbrīvošanas Organizāciju (PLO). Vienošanās paredzēja, ka Itālija palīdzēs Palestīnai atgūt notvertos PLO dalībniekus, nosūtot tos atpakaļ uz Palestīnu. Pēc sazvērestību teorētiķu domām, Izraēla vēlējās parādīt Itālijai, ka, ja viņi turpinās sadarboties ar Palestīnu, Izraēla vērsīsies arī pret viņiem.

Dzimscaronanas... Autors: WhatDoesTheFoxSay Teorijas vai arī realitāte?
4.

Dzimšanas apliecība.

Brīdī, kad tiek aizpildīta tava dzimšanas apliecība, tu tiek reģistrēts kā valsts īpašums, tāpat kā jebkura cita lieta, kas tiek reģistrēta valdībā. Ja tu piereģistrē ''savu'' automašīnu, tu patiesībā to padari par valdības īpašumu, jo nemaksājot ceļa nodokli par ''savu īpašumu'', tu vairs to nevarēsi lietot. Tava dzimšanas apliecība ir pierādījums tam, ka tu esi vergs, kuram daļa no savas nopelnītās naudas ir jāatdod valdībai, ja tu to nedari, valdība tevi sāk uzskatīt par noziedznieku. Tāpat ir pietiekami daudz lietu, ko tu nevari darīt bez valdības atļaujas - uzcelt māju, vadīt automašīnu, uzsākt biznesu, apprecēties, atstāt valsti, kaut vai vienkārši šķērsot ielu. Būtu grūti nosaukt kaut ko, kā darīšanai NAV vajadzīga valdības atļauja un ko neierobežotu valdības sastādīti noteikumi. 

ASV valdībanbspsaindē... Autors: WhatDoesTheFoxSay Teorijas vai arī realitāte?
5.

ASV valdība saindē alkoholu.

Kārtējā sazvērestības teorija, ko pierādīja kā patiesību. 1926. gada Ziemassvētkos kādā no Ņujorkas slimnīcām nonāca cilvēks, kurš bija saindējies ar alkoholu. Pirms slimnīcas darbinieki paspēja kaut ko izdarīt, viņš nomira. Tajā pašā dienā nomira vēl viens cilvēks. Un tad vēl viens. Turpmāko dienu laikā vairāk kā 30 cilvēki nomira no ''saindēšanās ar alkoholu''. Alkohols ASV laikā no 1920. gada līdz 1933. gadam bija nelegāls, bet nelegāla alkohola ražošana, uzglabāšana un pārdošana bija ļoti izplatīta. Lai cīnītos ar šo problēmu, ASV saindēja nelegālo alkoholu ar ķīmiskām vielām, kas izraisa spēcīgu saindēšanos un nāvi. Aptuvenais cilvēku skaits, kas šajā laika posmā gāja bojā no saindēšanās ar alkoholu ir apmēram 13k cilvēku, kā arī, tas neapturēja amerikāņus no alkohola lietošanas. Kad ASV valdība saprata, ka alkoholismu ASV nav iespējams apturēt, šis aizliegums tika atcelts.

Pastāv sazvērestības teorija... Autors: WhatDoesTheFoxSay Teorijas vai arī realitāte?
6.

Pastāv sazvērestības teorija, ka valdība izmanto visus pieejamos telefonus, datorus un citas tehnoloģijas, lai novērotu cilvēkus un ierakstītu visu, kas notiek ap šīm ierīcēm, 24/7. Iemesls, kāpēc valdībām tas ir nepieciešams, lai valdībai būtu informācija par visu, ko dara cilvēki, it īpaši tie, kuri valdībai nav izdevīgi. Apple ir atzinuši, ka viņu produkti ieraksta to, kas notiek tiem apkārt, piemēram, iPhone ieraksta visu apkārt notiekošo caur iPhone pieejamo Siri.

Tas, ka valdība izspiego parastos cilvēkus nemaz nav sazvērestības teorija. 2013. gada jūnijā bijušais NDA darbinieks Edvards Snovdens dažiem žurnālistiem atklāja dokumentus, ka NDA ieraksta vairākus miljonus zvanu katru dienu, piekļūst cilvēku Google un Yahoo kontiem. 2017. gada martā Wikileaks publicēja Vault 7 dokumentus, kas apstiprināja faktu, ka CIP ir iespējas pieslēgties televizoriem, web kamerām, interneta pārlūkiem, viedtālruņu operātājsistēmām un automašīnām, tādā veidā veicot lielāko masveida novērošanu, kāda jebkad ir notikusi.

Uzbrukums Pentagonam2001... Autors: WhatDoesTheFoxSay Teorijas vai arī realitāte?
7.

Uzbrukums Pentagonam.

2001. gada 11. septembrī ''Al Qaeda teroristi'' nolaupīja četras pasažieru lidmašīnas - divas ietriecās Dvīņu torņos, viena nogāzās kādā Pensilvānijas pļavā (šīs 9/11 daļas ir apskatītas iepriekšējos rakstos) un ceturtā lidmašīna ietriecās Pentagonā. Pastāv sazvērestības teorija, ka  patiesībā Pentagonā neietriecās lidmašīna, bet ASV uz to izšāva raķeti. Nav iespējams, ka lidmašīna, tieši ietriecoties ēkā varētu nodarīt tik nelielus postījumus. Tāpat, pēc tam, kad teroristi bija pārņēmuši kontroli pār lidmašīnu, vairāki pasežieri veica zvanus saviem tuviniekiem. Sazvērestību teorētiķi uzskata, ka šos zvanus patiesībā neveica personas, kas atradās lidmašīnā, bet gan ASV valdības aģenti. Tāpat ir uzskats, ka atrodoties tādā augstumā, nebija iespējams veikt zvanus, it īpaši 2001. gadā.

Pievienotie video

2015. gadā WeAreChange žurnālistiem izdevās iekļūt Bilderberga grupas sanāksmes vietā Austrijā. Viņu iegūtais videomateriāls arī ir vistuvākā mums pieejamā informācija par Bilderberga grupu.

1
756

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [63]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
pecbucis avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas domaMedaļa Trumpe
  pecbucis 01.05.17 09:33
 
43
0

Kaut kā uzrunāja tas par dz.apliecībām. Reāli šobrīd ir sajūta ka drīz lai nopirstos vajadzēs atļauju, jo tas var kādam nepatikt. Aparāts valda pār mums, un tas tikai briedīs un briedīs.

Epicentrs avatars
Medaļa DarbaholiķisMedaļa KomiķisMedaļa Doktors
  Epicentrs 06.05.17 00:22
 
27
0

Novēro, noklausās, bet kad no dzīvokļa nosper televizoru - neviens neko nav redzējis un dzirdējis.

spoku dienas joks

jonsplunts avatars
Medaļa SpoksMedaļa PērleMedaļa Vidusskolnieks
  jonsplunts 01.05.17 11:17
 
21
0

nav dūmu bez uguns. Visam ticu. btw, par to Pentagonu runājot, bieži uzdotākie jautājumi uz kuriem netiek sniegtas atbildes - kapēc nav neviena ieraksta no novērošanas kamerām kuras tur bija pietiekošā skaitā, un - kur ir lidmašīnas atlūzas?

abolzinis avatars
Medaļa NostradamsMedaļa Joda olaMedaļa Dienas doma
  abolzinis 01.05.17 14:13
 
17
0

Mandomāt, ka google ar savu android spiego vēl daudz, daudz vairāk, nekā Apple. Jo raugi - ja kāds vēlas sameklēt informāciju, tad dara ko? Pareizi. Vairums to meklē google meklētājā. Un arī daudzi tik ļoti mīļotais M$ nenormāli spiego, jo, kā smejies, arī M$ ir izveidojis savu meklēšanas 'mašīnu'.

abolzinis avatars
Medaļa NostradamsMedaļa Joda olaMedaļa Dienas doma
  abolzinis 01.05.17 16:35
 
14
0

atbildot uz WhatDoesTheFoxSay komentāru ""Uzbūvēt māju" nav iespējams bez valdības atļau... " "...bet gan tas, ka tu uz savas zemes par saviem līdzekļiem nevari uzbūvēt māju, ja tas nav saskaņots ar valdību." Patiesībā tie laiki, kad zemes gabalu varēji saukt par savu ir sen jau kā pagājuši. Arī zeme vairs nepieder cilvēkiem, bet kaut kādai "valdībai", kas patiesībā nav nekas cits, kā vājprātīgi bagātu kontroles frīku ielikteņi. Interesantākais ir tas, ka jau vairākas cilvēku veidotās Civilizācijas ir pašas sevi iznīcinājušas tikai tāpēc, ka kāds vēlas būt pārāks par citiem un neierobežoti kontrolēt pārējos. Arī šai Civilizācijai diemžēl pienāks gals. Un atkal viss sāksies no sākuma... Par nelaimi cilvēki ir tendēti uz materiālismu un varaskāri, nevis uz garīgumu. Tas arī ir par iemeslu visām nebūšanām, ko mums mūsdienās nākas piedzīvot.

Crop avatars
Medaļa Bronzas ninjaMedaļa Joda olaMedaļa Sudraba ninja
  Crop 01.05.17 08:47  
 
13
0
Labs raksts!

WhatDoesTheFoxSay avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas joksMedaļa Dienas doma
  WhatDoesTheFoxSay 01.05.17 13:01  
 
11
0
atbildot uz pecbucis komentāru " Kaut kā uzrunāja tas par dz.apliecībām.... "Exactly. Turklāt lielākā daļa cilvēku to pat negrib pamanīt un turpina uzskatīt, ka valdības, policija un visas pārējās iestādes, kā arī masu mediji strādā viņu labā, un ka viss ir labi. Vislabākais vergs ir tas, kurš pats nesaprot, ka ir vergs.

9K116 avatars
Medaļa NostradamsMedaļa Dienas domaMedaļa Rainis
  9K116 01.05.17 14:24
 
7
0

Nu Metro-2 nav nekāda sazvērestība, protams, ka tas eksistē. Jo kā gan citādi piepeša atomkara gadījumā Putins & Co tiks prom no Kremļa? Skaidrs, ka ne pa gaisu un ne pa ielām ar auto. Tātad kas paliek? Tikai valdības metro līnija.

Kaut gan tuneļi, `kur vilcieni nekur nenogriežas`, paši par sevi vēl neko neliecina - tie tikpat labi ir t.s. tehnoloģiskie tuneļi (un stacijas) utml.

WhatDoesTheFoxSay avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas joksMedaļa Dienas doma
  WhatDoesTheFoxSay 01.05.17 15:02
 
7
0

atbildot uz 9K116 komentāru " Jā, nebija gan. Un btw, par personas kodiem/... " Tās nav ''muļķības'' - tas ir vairāk kā pašsaprotams fakts, ka ar tavu dzimšanas apliecību valdība iegūst pilnīgu kontroli pār tevi. ''Jo kā gan tad varētu no cilvēkiem aprasīt atbildību par likumu neievērošanu?'' Tieši tā - nevarētu. Bet tas nemaina faktu, ka dzimšanas apliecība tā vai tā paliek dokuments, kas valdībai dod pilnīgu varu pār tevi. Problēma jau ir tāda, ka lielākā daļa likumu attiecas tikai uz parastajiem iedzīvotājiem, nevis uz valdību. Turklāt, liela daļa likumu ir pilnībā absurda un radīta tikai tāpēc, lai ierobežotu parastos cilvēkus un atņemtu iespēju pašiem izlemt. ''no kura īsti nevar izvairīties, ja mēs gribam, lai valsts funkcijas (un cilvēku tiesības) strādātu tā, kā viņas strādā.'' Tas ir atkarīgs no tā, ko tu uzskati par valsts funkcijām. Un par cilvēktiesībām - kaut kā neizskatās, ka valdības tās īsti uztrauktu (protams, ja tas nenotiek citā valstī un nav kārtējais iemesls, lai iebaidītu sabiedrību un uzsāktu karu.)

WhatDoesTheFoxSay avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas joksMedaļa Dienas doma
  WhatDoesTheFoxSay 01.05.17 16:43  
 
6
0
atbildot uz abolzinis komentāru " "...bet gan tas, ka tu uz savas zemes par sav... "Pilnībā piekrītu. Naudas un varas kāre ir iemesls, kāpēc viss pasaulē šobrīd iet uz leju. Un jā - mēs esam aizgājuši pārāk tālu. Šīs civilizācijas beigas šobrīd jau ir neizbēgamas. Jo civilizācija, kurā cilvēki savstarpēji nogalina viens otru un iznīcina visu sev apkārt tikai, lai iegūtu materiālas vērtības, nebūs spējīga izdzīvot.

Tēvocis Sems avatars
Medaļa PolittehnologsMedaļa Garīgais līderisMedaļa Superautors
  Tēvocis Sems 01.05.17 12:00
 
6
1

  Interesanti palasīt.  

WhatDoesTheFoxSay avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas joksMedaļa Dienas doma
  WhatDoesTheFoxSay 27.05.17 23:19  
 
5
0
atbildot uz superfreak komentāru " Izreala nogaza un ari ASV kugus ir bomb... "Tieši tā. 9/11 oficiālās izmeklēšanas gala lēmums jau neskaitāmas reizes ir atspēkots. Par Dvīņu torņiem, šādai konstrukcijai pēc fizikas likumiem ir neiespējami sagāzties no lidmašīnas ietriekšanās. Tāpat arī, nav iespējams, ka Pentagonā ietriecās lidmašīna un ēkai tiek nodarīti tik mazi postījumi. Tajā pļavā netika atrastas lidmašīnu atlūzas, pat mainstream mediji to teica reportāžās no notikuma vietas. 7. ēka vispār pat nav pieminēta oficiālās izmeklēšanas komisijas gala lēmumā, ko izdeva 2004. gadā. Kopš tā laika ASV valdība atsakās to atkārtot. What a surprise.

WhatDoesTheFoxSay avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas joksMedaļa Dienas doma
  WhatDoesTheFoxSay 04.05.17 23:05  
 
5
0
atbildot uz teufelin komentāru " Mmm, tu gribi pateikt to, ka ceturtās l... "Ceturtā un trešā lidmašīna bija, bet neviena no tām nekur neietriecās. Visticamāk, abas lidmašīnas savāca ASV militāristi. Jo gan Pentagonā, gan tajā Pensilvānijas pļavā nebija nekādu zīmju par lidmašīnas avāriju.

Gurkiic1337 avatars
Medaļa PamatskolnieksMedaļa ZebraMedaļa Holly Shit
  Gurkiic1337 11.05.17 16:41
 
5
0

  tavi raksti vnmr bijushi interesanti

plusinsh no manis 

upeskakis avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa DoktorsMedaļa Trumpe
  upeskakis 01.05.17 10:37
 
5
0

...EH, JA TAS BŪTU VISS KAS SLIKTS AR MUMS NOTIEK...

obezjānis avatars
Medaļa Sertificēts spoksMedaļa SpoksMedaļa Sviestmaize
  obezjānis 08.05.17 09:43
 
4
0

Ko tie salašņas mūždien slapstās gar manu Austrijas vasarnīcu! Vai tiešām piegādes furgoni no "Spirits and wine" nepasaka jau pietiekami daudz?

WhatDoesTheFoxSay avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas joksMedaļa Dienas doma
  WhatDoesTheFoxSay 04.05.17 22:51  
 
4
0
atbildot uz Anonīms komentāru " ir video no novērošanas kameras ... "Pentagona novērošanas kameru ierakstos pat nav redzama lidmašīna, vienā brīdī vienkārši ir redzams sprādziens. Brīdī, kad lidmašīnai būtu jāietriecās Pentagonā kamera uz brīdi tiek nopauzēta. Wonder why? Jo lidmašīnas vietā Pentagonā ietriecās pašu ASV izšauta raķete.

WhatDoesTheFoxSay avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas joksMedaļa Dienas doma
  WhatDoesTheFoxSay 13.05.17 21:54  
 
4
0
atbildot uz Anonīms komentāru "atbildot uz teufelin komentāru "Un kā tad palie... "Exactly. WTC 7. ēka pat nav iekļauta izmeklēšanā, kas vien liecina par to, ka ASV valdībai ir ko slēpt šajā sakarā.

Strāvonis avatars
Medaļa Patīk rakstsMedaļa Joda olaMedaļa Patīk raksts
  Strāvonis 01.05.17 09:03
 
4
0

Leemon Brothers skandālā nekādi ieraksti nepalīdzēja - vesels kvartāls esot noslīcis izprintēto transakciju papīra klanā

spoku dienas joks

WhatDoesTheFoxSay avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas joksMedaļa Dienas doma
  WhatDoesTheFoxSay 01.05.17 14:30
 
4
0

atbildot uz 9K116 komentāru " Nu Metro-2 nav nekāda sazvērestība, pro... " Nevienā vietā nebija uzrakstīts, ka šie tuneļi noteikti ir ieeja Metro-2 sistēmā. ''nevienam nav skaidrs, vai šie tuneļi patiešām ir ieeja slepenā pazemes transporta sistēmā, vai arī tie vienkārši ir tuneļi, kuri nekur neved.''

« 1  2  3  4 »