Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
spoki fosilijas ikona Fosilija
30
1114

Uztveriet ar humoru!Un var jau būt, ka tajā visā ir arī kāda patiesība

Vai jums tā ir ?

AUNSPuiscaroni Ļoti seksīgi... Autors: Fosilija Slikto lietu horoskops
1.

AUNS.

Puiši. Ļoti seksīgi un-galvenais-pilnīgi pārliecināti par šo faktu. Viņi skries ar ragiem dzelzs vārtos, lēkās galopā un metīs kūleņus, lai tikai radītu satriecošu iespaidu. Nejokojiet ar Auniem-viņiem ir visai slābans humoriņš. Auniem vienmēr ir SAVS viedoklis, kas noteikti jāpaziņo skaļi un kaislīgi. Ja Auns piedzīvo neveiksmi, turies no viņa pa gabalu. Neveiksmīgs Aunelis spējīgs pieblēt pilnas ausis un sabojāt garīgo pat sētas kaķiem.
Meitenes. Aitiņas paslepus lasa romantiskas lubenītes, bet uz naktsskapīša aizvien putekļos slīkst Dostojevska Idiots. Viņas spēj būt gana uzmācīgas un saķīvējoties ar otro pusīti, gatavas mesties pirmā svešinieka apkampienos. Kad Aitiņas niķojas, ir bezjēdzīgi mēģināt nonākt līdz kādam risinājumam. Viņas ir greizsirdīgas, pilnīgi pārliecinātas par savu burvību un...gaužām neuzticīgas. Aitiņas var pamest lāga puisi kāda ārišķīga švīta dēļ.

 

VĒRSIS.

Puiši. Viņš ir pārliecināts, ka atliek tikai klusām vēlēties, un viss notiks pēc Vērša prāta. Vērsis ir pesimistisks radījums, tāpēc draugi šad un tad pavelk viņu uz zoba. Vērši ir skopi, lēnīgi un čīkstulīgi. Viņiem piemīt kāds riebīgs ieradums-deguna urbināšana, pildspalvu košļāšana vai pirkstu kauliņu krakšķināšana.
Meitenes. Bīstamas Gotiņas...Ja reiz esi nogrēkojies, piedošana nāks smagi un ar vairākām fiziskām traumām. Vērsītēm patīk izbraukt uz citu ādas un uzdzīvot par citu naudiņu. Romantiskā situācijā viņas pūš gaužām banālus tekstiņus.

 

DVĪŅI.

Puiši. Viņi ir īsti klaidoņi-maina draugus, tusiņu vietas un meitenes, ienīst sarakstus un pasaules kārtību. Dvīņiem patīk čakarēt smadzenes, vārīt mēslus un...aizlaisties! Pašapziņa smeļas pāri visām malām. Savus netikumus Dvīņi uzskaita ar lepnumu. Būt sliktajam puisim taču ir tik romantiski! Visa dzīve viņiem šķiet kā cirks, tāpēc neņemiet galvā ļaunskanīgus jociņus.
Meitenes. Dvīnītes satiekas ar pusduci džeku, bet visi viņas tāpat uzskata par vēsām un nepieejamām. Mežāžus un Vēršus tracina Dvīnīšu ekscentriskās idejas un straujā uzskatu maiņa. Viņas reti saka patiesību tieši acīs.

 

VĒZIS.

Puiši. Īsti liekuļi .Ļoti slinki, bet neticami pievilcīgi. Viņiem allaž kabatā ir kāds divlatnieks, taču Vēži nekad nebeidz žēloties, ka palikuši tukšā. Ar spīlēm ieķeras vienā daiļā būtnē un nevar vien atrauties. Ļoti sāpīgi pārdzīvo šķiršanos.
Meitenes. Nav lielāku pinkšķu par Vēzītēm. Un ja jūs metīsieties viņas žēlot, Vēzītes vienkārši noslīcinās jūs savās asarās. Viņas necieš nekādu kritiku, arī tad, ja tā nāk kā joks.

 

LAUVA.

Puiši. Augstprātīgi tipi, taču spējīgi ātri piedot pārinodarījumus. Ja vien solījums Lauvai neizlec no prāta, viņš to noteikti izpilda. Lauvēnam nepatīk kautiņi un konflikti, taču viņš allaž iekuļas kādā dēkā. Lauvas viegli padodas azartam.
Meitenes. Lauvenītes ir valdonīgas dāmas. Strīdiņos viņas vienmēr pasaka visu, ko domā par pretinieku. Pieradināt Lauveni nav nemaz tik grūti. Atliek tikai uzdāvināt kādu smalku rotiņu un iebarot pāris komplimentu. Lauviņas ātri krīt depresijā, taču tikpat veikli arī izrāpjas no bedres.

 

JAUNAVA.

Puiši. Pat ja viņiem ir kādas emocijas, pavisam noteikti tās nav domātas publiskai demonstrēšanai. Būdami pārliecināti, ka ir apveltīti ar dzirkstošu humora izjūtu, Jaunavas stāsta neticamus story no savas dzīves. Un-galvenais-paši spēj tiem noticēt. Ja attiecībās ar meitenēm kaut kas nelīmējas, Jaunavas veiksmīgi izliekas, ka jūs taču esat tikai draugi.
Meitenes. Stūrgalvīgās Jaunavas ar grūtībām atrod savu otro pusīti, jo viņu prasības ir stipri pārspīlētas. Mīļākā pozīcija-pretošanās visam un visiem. Bieži vien par Jaunavu otrajām pusītēm kļūst slaisti un nenopietni tipiņi. Viņas ir viegli pierunājamas uz neprātīgiem gājieniem.

 

SVARI.

Puiši. Allaž piedalās viena cilvēka teātrī. Ja lietas nenotiek pēc pašu scenārija, Svari kļūst sīkumaini. Svariem patīk skandāli un traģēdijas. Viņi ir interesanti draugi, taču reti kad- patīkamas otrās pusītes.
Meitenes. Svaru jaunkundzes ir pārliecinātas, ka skaistumkonkursi radīti tieši viņām. Sākumā tas ir pat amizanti, taču ar laiku čubināšanās ap savu ārieni citus spēj nokaitināt. Puiši viņām ir vajadzīgi tikai tādēļ, lai kāds novērtētu Svaru daiļumu un satriecošo gaumi.

 

SKORPIONS.

Puiši. Skorpioni necieš raudulīgus cilvēkus un paši nekad nemeklē plecu, pār kuru pārbirdināt asariņas. Viņi ir lepni un lielīgi. Skorpioni reti kad rēķinās ar citu viedokli. Ja gadās pašķirties ar Skorpionu, neceriet uz draugu būšanām.
Meitenes. Noslēpumaini sievišķi ar augstām prasībām pret otru cilvēku. Bez liekiem pārdzīvojumiem viņas spēj atsist džekus draudzenei vai pat vecākajai māsai. Ja pamanies sadusmot Skorpionu meiteni, izbaudīsi gigantisko krusu uz savas ādas.

 

STRĒLNIEKS.

Puiši. Viņiem piemīt arhaiski aizkustinošs bruņinieka šarms un elegantas manieres. Strēlnieki pieprot romantiskas vārsmas daiļo būtņu pievilināšanai. Viņi mēdz būt neuzticīgi un viltīgi. Strēlniekiem melnas drēbes un dārgi auto patīk daudz vairāk nekā meitenes.
Meitenes. Īstas plēsoņas. Viņas ir pilnīgi pārliecinātas, ka satikšanās ar viņām ir katra puiša lielākā veiksme. Viņai allaž padomā ir kāda ekstrēma ideja vai superīgs plāniņš sestdienas vakaram.

 

MEŽĀZIS.

Puiši. Viņi visu zina labāk par jebkuru citu. Mežāži uzskata, ka visi to vien dara, kā cenšas sarežģīt viņa jau tā gana piņķerīgo dzīvīti. Viņiem patīk žēloties, taču neinteresē citu problēmas.Ja Mežāzis pilnā nopietnībā uzmet lūpu, tas ir uz visiem laikiem...
Meitenes. Mežāzītes baidās iemīlēties, taču atrodas nepārtrauktos ideālā puiša meklējumos. Viņas bieži satiek neīstos cilvēkus, apzinās savu kļūdu, taču nespēj atteikties no sliktām attiecībām. Allaž cenšas būt pati, taču pieķer sevi tēlojam ja ne kādu slavenību, tad savu draudzeni jau nu noteikti.

 

ŪDENSVĪRS

Puiši .Sirdī kautrīgi džekiņi, kas labprāt sagaida uzmanību no vājā dzimuma puses. Viņiem ir ideāla humora izjūta, kas izglābj jebkuru randiņu. Ūdensvīri mēdz būt skumji un sarkastiski bēdīgi. Taču arī tā ir tikai poza.
Meitenes. Visērtāk viņas jūtas džinsos. Ūdenssievām padodas visi vīriešu darbiņi, tāpēc viņām nav viegli pielabināties ar durvju atvēršanu vai rokas padošanu. Viņu labākās draudzenes ir puiši, tāpēc viņas nav viegli apvārdot ar romantiskiem niekiem.

 

ZIVIS.

Puiši. Slideni radījumi. Viņi ienīst ļautiņus, kas cenšas dot padomus. Diezgan slinki tipi, kas pirms katra darbiņa iegrimst dziļās filozofiskās pārdomās par darba lietderīgumu.
Meitenes. Zivteles mitinās klusuma pasaulē un neprātīgi baidās kādam atklāties. Viņas glabā skapī grabošu skeletu un ciniski pasmejas par savām nebūšanām.

 Autors: Fosilija Slikto lietu horoskops
2.
30
1114

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [138]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
arsens avatars
Medaļa SviestmaizeMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Recidīvists
  arsens 28.02.12 13:54
 
76
5

par mani tīra patiesība

+par rakstu

Rotting avatars
Medaļa RecidīvistsMedaļa Spoks
  Rotting 28.02.12 14:08
 
54
3

besī, atkal taisnība...

kristopans avatars
Medaļa SviestmaizeMedaļa SpoksMedaļa Vidusskolnieks
  kristopans 28.02.12 14:46
 
26
1

nu nezinu, kkā neliekas :D

homers98 avatars
Medaļa Sertificēts spoksMedaļa Spoki flameMedaļa Bakalaurs
  homers98 28.02.12 15:16
 
15
1

fuck this shit

LeepYs avatars
Medaļa Sertificēts spoksMedaļa SviestmaizeMedaļa Students
  LeepYs 28.02.12 15:02
 
13
1

Man intrese ka var izveidot tik patiesus horoskopus,izlasiju par sevi,patiesi,par dazhiem draugiem ari patiesi :D 

la4a avatars
Medaļa RecidīvistsMedaļa Spoki flameMedaļa Recidīvists
  la4a 28.02.12 15:16
 
11
0

nezinu kā uztvert,bet par ūdensvīru ir taisnība :D (+)

goguars avatars
Medaļa RecidīvistsMedaļa Kapteinis HuksMedaļa Man ir kredīts
  goguars 28.02.12 18:49
 
5
0

zb, patiesiiba aciiss kozh :D:D

LeepYs avatars
Medaļa Sertificēts spoksMedaļa SviestmaizeMedaļa Students
  LeepYs 28.02.12 15:09
 
4
0

Nav gan par versi mulkibas! man labakais draugs ir versis un pilniba atbilst :D par degunu urbinashanu ierecu jo vins biezhi vien urbina :D

NIGHTFURY avatars
Medaļa TeamworkMedaļa Spoki flameMedaļa Tīģeris
  NIGHTFURY 28.02.12 14:57
 
3
0

vot shis ir patiesaks ka kkads cits :D , TNX :D

McRoHberts avatars
Medaļa Spoks
  McRoHberts 28.02.12 15:12
 
3
0

atbildot uz bitchmuzik komentāru " Par versi pilnigas mulkibas :) ... " exactly, pēc horoskopa varētu padomāy, ka es esmu kkāds žids!

WhipIT avatars
Medaļa SpoksMedaļa PamatskolnieksMedaļa Sertificēts spoks
  WhipIT 28.02.12 14:21
 
5
2

Esmu "Lauva" - puisis 100% Patiesība!

Vilkateks avatars
Medaļa ZebraMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Sviestmaize
  Vilkateks 28.02.12 14:04
 
3
0

PAR MANI - NETICU NETICU UN NETICU BET VIENALGA +

xxCALISxx avatars
Medaļa Sertificēts spoksMedaļa SviestmaizeMedaļa Pilnu klēpi tulpēm
  xxCALISxx 28.02.12 20:15
 
2
0

auns :D ņjaa... par mani taisnība :D esmu taada aitiņa :D

Springmood avatars
Medaļa Veiksmes lādeMedaļa VidusskolnieksMedaļa Fukušima
  Springmood 29.02.12 07:49
 
2
0

AUNS-im sexy and i know it :D

Crop avatars
Medaļa Bronzas ninjaMedaļa Joda olaMedaļa Sudraba ninja
  Crop 28.02.12 19:53
 
2
0

Svari, tieši tā par otru pusi, esmu kā suņa nagla pakaļā draudzenei + mana draudzene ir svari + man ir ZB, " paskaties kādus nadziņus es uzlakoju, paskaties cik man nadziņš ir garš, paskaties cik man mati izskatās seksīgi, paskaties kādas man jaunas acu ēnas, paskaties kādas man skaistas lielas skropstas actiņām ir.

xiao avatars
Medaļa SpoksMedaļa Veiksmes lāde
  xiao 05.03.12 08:10
 
1
0

dīvaini, bet tiešām patiesība ;D

VelnaMazāMāsiņa avatars
Medaļa Bronzas ninjaMedaļa MaģistrantsMedaļa Spoki flame
  VelnaMazāMāsiņa 28.02.12 17:17
 
2
1

Ai, sajauktu vietām tos horoskopus daudzi teiktu ka atbilst viņiem.

alihop avatars
Medaļa Pilnu klēpi tulpēmMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Sviestmaize
  alihop 28.02.12 15:37
 
1
0

Man par auniem - bullshit :D

rozine7 avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa Dienas joksMedaļa Rainis
  rozine7 28.02.12 18:23
 
1
0

izlasīju tikai savējo un ir, ir!

skavotajs avatars
Medaļa RecidīvistsMedaļa RecidīvistsMedaļa Spoks
  skavotajs 28.02.12 21:47
 
1
0

Esmu dvīnis, un esmu pilnīgi pretējs rakstītajam.

« 1  2  3  4  5 »