Pirmā daļa :

Šausmu nams

Citi aizraujoši raksti :

Neizskaidrojamais līdzās

Par gredzeniem

Nāves kauli tālos nostūros

Zudusī bibliotēka

Rēgi tiesas prāvās

Rēgi tiesas prāvās 2

Baisa leģenda par aklo jaunavu

Sienas no kurām tek

Leģenda par Dorianu Greju

Lāsta spēks

Kad mirušie glābj dzīvos

Likteņa zīmes

NLO un sports

Tīfa Marija

Pazuduši bez pēdām

Sekss lidojošā šķīvītī

Trīs uguns pirksti

Pirmajā daļā es pieminēju... Autors: blackcat13 Šausmu nams 2. daļa
1.

Pirmajā daļā es pieminēju kādu namu ar nosaukumu Kevendhola. Teicu toreiz un atkārtošu - tas bija populārākais "ļauno namu" piemērs, bet nebūt ne vienīgais. Un šoreiz runa ies par kādu ne mazāk iespaidīgu mitekli - māju Temzas krastā gleznainā Berkšīr-Bejas ciematā.

To 1972 gada pavasarī... Autors: blackcat13 Šausmu nams 2. daļa
2.

To 1972. gada pavasarī iegādājās atriatne Penelope Galenkola. Viņu īpaši saistīja lieliskais skats, kas pavērās no pilnīgi jebkura loga un šī vieta likās īpaši piemērota jaunai dzīvei. Taču, draugu, kas pie viņas nakšņoja nedēļas nogalēs, savās istabās nevarēja aizmigt, kā arī sūdzējās par spokainu gaisotni, kas jaucās kopā ar nedabisku aukstumu. Galenkola nolēma izpētīt sava jaunā nama vēsturi un nebūt nebija laimīga, uzzinot, ka šeit kādreiz tika uzņemta lēta britu šausmu filma. Bet, kā izrādījās, tas bija tikai ''prologs'' īstam stāstam.

Nākamo 2 gadu laikā viņas... Autors: blackcat13 Šausmu nams 2. daļa
3.

Nākamo 2 gadu laikā viņas dzīvē sekoja daudzas traģēdijas. Pirmajā atgadījumā mājas dārzā atrada mirušu kaimiņu, kurš tur bija gulējis veselu nedēļu. Nākamajā mēnesī vienam no viņas kaķiem neizprotamā veidā tika pārlauzts sprands. Pēc tam mēneša laikā dažādās vietās noslīka abi Penelopes mazgadīgie dēli. Vispirms mājas pirtī atrada Čārlzu, pēc tam viņa jaunākais brālis Ričards izbēga no sava rotaļu būrīša un iekrita upē aiz mātes mājas. Šīs nelaimes jaunajai atraitnes bija gandrīz nepanesamas, taču drūmo sakritību cikls vēl ne tuvu nebija noslēdzies.

Nākamajā nedēļā tai... Autors: blackcat13 Šausmu nams 2. daļa
4.

Nākamajā nedēļā, tai pašā vietā, kur aizgāja bojā viņas jaunākais bērns, upe izmeta krastā slīkoni, bet pēc gada drausmīgā mozaīka atkal pilnveidojās, kad 1973. gada 30. septembrī kāds mājas viesis iekrita upē, aizejot no dzīves tādā pašā veidā. Nav brīnums, ka sieviete par mājas auru izstāstīja vietējam garīdzniekam Džeimsam Sebastjanam, Sv. Mihaila Brajas baznīcas kuratoram. Kurators uzskatīja, ka tajā vietā pirms tam tika piekopta melnā maģija.

Policijas darbinieki bija... Autors: blackcat13 Šausmu nams 2. daļa
5.

Policijas darbinieki bija neizpratnē par šiem dīvainajiem notikumiem, atzīstot tos par "Ļoti savādiem". Daži izmeklētāji acīmredzot secināja, ka šie nāves gadījumi nav saistīti cits ar citu, kaut arī šai hipotēzei bija diezgan maz pierādījumu.

Nav zināms, vai Penelope izvācās no tā nama, bet vienu apgalvot var tieši - jebkurš, kas izdzirdētu šo stāstījumu to māju no brīva prāta nepirktu, pat ja tā maksātu trīsreiz lētāk.

 

blackcat13