Kā jums šķiet, kāpēc tik daudzas senās civilizācijas būvēja piramīdas visos kontinentos? Šinī rakstā uzzināsiet to, ko daudzi piramīdu pētnieki ir izpētījuši.

Piramīdas nodrošina visefektīvākos augstās enerģijas apstākļus priekš meditēšanas iesācējiem. Piramīdas palīdz samazināt stresu un spriedzi fiziskā ķermenī (dzīvā radībā).

Dažādi ekspermenti veikti cilvēka būvētās piramīdās ir atklājuši ģeneralizētas piramīdas spējas. Tās var būt plaši klasificētas kā:

Saglabājoša: Piramīdas enerģija ilgāk saglabā augļus, pienu un citus organiskus produktus kuri ātri bojājas; uzlabo garšu kafijai, vīnam, augļu sulām utt. Lietoti zāģu, žilešu un nažu asmeņi uzasinās paši no sevis esot piramīdā. Darbojas kā gaisa atsvaidzinātājs jo daudzas smakas pazūd piramīdas tuvumā.

Dziedinoša: Atrodoties piramīdā brūces, apdegumi un zilumi dzīst ātrāk; samazinās liekais svars, un palielinās imunitāte pret slimībām; atvieglo un ārstē astmu, zobu sāpes, migrēnu, saaukstēšanos, augstu asinsspiedienu, artrītu, paātrinātu sirdsdarbību, epilepsiju, bezmiegu un daudz citas slimības. Jebkura inde paturēta iekša piramīdā vairs nav indīga.

Piramīdā turēta ūdens dzeršana ārstē acu problēmas, palīdz gremošanai, dod ādai veselīgu izskatu.

Ārpus ķermeņa pieredzes: Ārpus ķermeņa pieredzi ir vieglāk sasniegt atrodoties piramīdā, sapņi ir saprotamāki un kvalitatīvāki (reālāki).

Piramīdas darbojas kā antena lai saņemtu kosmosa enerģiju. Šī sarežģītā enerģija ir elektromagnētisko un visuma viļņu kombinācija. Piramīda šos vilņus absorbē un ģenerē.

Piramīdas pašlaik kļūst populāras mājās lai uzlabotu enerģijas plūsmu

Daudzi lasītāji ir jautājuši, kā viņi var pielietot piramīdas viņu mājās lai būtu ieguvēji no enerģijas plūsmas.

Māju saimniekiem vajadzētu saprast, ka, pirms viņi var stimulēt māju ar piramīdām, viņiem vajadzētu vispirms orientēt viņu māju kā Vaštu lai sagaidītu vajadzīgos rezultātus. Vaštu ir sena indiāņu arhitektūras un ēku zinātne kura palīdz veicot uzstādījumus vai sagatavojot vietu lai dzīvotu un strādātu, viszinātniskākajā veidā izmantojot dabas dotās priekšrocības, tās elementus un enerģijas laukus priekš uzlabotas labklājības, veselības un laimes.

Piramīdas ir ļoti spēcīgas un būtu jāizmanto ar cieņu.

Novietojot piramīdas mājas četros stūros palīdz atvairīt negatīvo enerģiju un palielināt pozitīvās enerģijas plūsmu.

Daži piramīdu pielietojumi un to efekti:

1. Novietojot piramīdu uz galda savā darbavietā var palīdzēt noņemt nogurumu un uzlabot darba atmosfēru.

2. Meditēšana zem piramīdas formas struktūras var palīdzēt tev sasniegt apziņas stāvokli kas var palīdzēt sevis dziedināšanā.

3. Noliekot ēdienu un dzērienus zem piramīdas formas pārvalka tie saglabāsies svaigi ilgāku laiku un garšos labāk.

4. zem piramīdas novietotas zāles kļūs efektīvākas.

5. zem piramīdas novietots ūdens kļūst enerģētiskāks un sniedz atvieglojumu ādas slimniekiem.

6. Piramīdas novietošana zem brūces paātrina dzīšanas procesu.

7. Dzīvošana piramīdas formas mājā paildzina dzīves ilgumu.

8. gulēšana zem piramīdas paildzina novecošanos un paildzina jaunības izskatu.

9. No vara izgatavotu piramīdu novietošana mājas stūros var noņemt nogurumu un zemu pašcieņu.

10. Tu vari saņemt pozitīvu rezultātu dažu dienu laikā ja tu uz papīra lapiņas uzraksti vēlēšanos un noliec to zem piramīdas. Ir dzirdēts ka piramīdas spēkiem nav robežu un lai pieredzētu tos tev tiem būtu jātc bez šaubīšanās.

Ja nebūs slinkums tulkot tad vēlāk papildināšu rakstu.