Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
1
39

Herodots apgalvo, ka ēģiptieši bija pirmie, kuri zināja par dvēseles nemirstību. Viņi tiešām bija starp pirmajām vēsturē zināmajām tautām, taču ir pamats domāt, ka šo dogmu viņi saņēma no senākām, iespējams, no atlantu zināšanām. Tiešām, visas senās reliģijas balstījās uz šo doktrīnu, bez kuras reliģijas ideja zaudētu jēgu.

Visās tautās senču kults... Autors: Bitchere Par “aiziešanu”
1.

Visās tautās senču kults pamatojas uz ideju par aizkapa dzīvi.Nāve ir tikai transformācija, un, tāpat kā ķermeņa katra fiziskā daļiņa turpina eksistēt citā formā, tāpat arī dvēsele, augstākā substance, turpina savu evolūciju pēc nāves. 

Tiescaroni tāpēc Taro kārts... Autors: Bitchere Par “aiziešanu”
2.

Tieši tāpēc Taro kārts, kura nozīmē nāvi, tiek saukta par „Atjaunošanos”. Domas par nāvi cilvēku biedē, jo saistītas ar domām par Beigām. Taču atdzimšana sevī slēpj cerību, jo nozīmē sākumu citai eksistences formai.

Dieviscaronķīgā dzirksts... Autors: Bitchere Par “aiziešanu”
3.

Dievišķīgā dzirksts, kura mīt cilvēkā, nevar ne nodzist, ne pazust, tāpat kā nevar izzust atoms, kurš veido fiziskā ķermeņa vielu. Viss ir mūžīgs, vienīgi notiek pārvērtība, jo nekas nezūd. Tāds ir likums, ko pārbaudījusi zinātne jomā, kura attiecas uz matēriju. Tāpēc neticīgajam nāve ir šausmīga.

Ticīgajam  tā ir... Autors: Bitchere Par “aiziešanu”
4.

Ticīgajam – tā ir atbrīvošanās no zemes dzīves ciešanām. Pirmais no dzīves prasīs visu, ko tā var dot, jo viņam nāve – tās ir beigas. Tajā pašā laikā otrajam par viņa eksistences orientieri kļūst pārejas mirklis uz citu dzīvi.

Kad iestājas pilnīga nāve... Autors: Bitchere Par “aiziešanu”
5.

Kad iestājas pilnīga nāve, tas ir, kad galīgi pārtrūkst saikne, kas vieno cilvēka trīs daļas, dvēsele atbrīvojas no ķermeņa, ar kuru saglabājas vāja saite, un klejo ap vietām, kur dzīvoja. Materiālām vērtībām piesaistīta cilvēka dvēsele raud par zaudējumu, jo tai trūkst iespējas gūt baudu no zemes priekiem.

nbspTā kavējas netālu no... Autors: Bitchere Par “aiziešanu”
6.

 Tā kavējas netālu no ķermeņa, kuru atstājusi un no vietām, kurās noritēja prieka pilna dzīve, un mokās vēlmēs, nespējot tās apmierināt. Un otrādi, garīga dvēsele, kura izpildījusi savu misiju, deg nepacietībā atbrīvoties no saitēm, kuras traucē doties uz augstākiem līmeņiem.

1
39

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [8]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Pēcnācējs avatars
Medaļa RecidīvistsMedaļa JubilārsMedaļa Dienas joks
  Pēcnācējs 05.03.17 17:24  
 
5
1
Galvenais, ka neviens nekad nav atgriezies, lai pastāstītu kas notiek pēc nāves, bet tik daudzi ar putām uz lūpām apgalvo ka noteikti zin un maļ tik par jēzu, allahu budu un kautkadiem līmeņiem...pamuļķi...

spoku dienas doma

Žaks Paganels avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa BestsellersMedaļa Admins iesaka
  Žaks Paganels 05.03.17 18:35
 
1
0

Domā par pozitīvākām lietām  +

Hatšepsute avatars
Medaļa PingvīnsMedaļa Vilkaču klana biedrsMedaļa Dienas doma
  Hatšepsute 05.03.17 19:18  
 
1
0

Jo vairāk par par to runājām, jo saprotam, cik maz zinām. 

misticismo avatars
Medaļa ArheologsMedaļa Dienas domaMedaļa Sensācija
  misticismo 05.03.17 22:47  
 
1
0
Manuprāt, ir jāizbauda dzīve uz zemes. Ik mirklis. Zinu, izklausās banāli, bet ir vienkārši jāpriecājas par to, kas ir. Tad arī pienākot nāvei no tās nebūs bail, jo būsi dzīvi baudījis. Un nav svarīgi atdzimsi, augšāmcelsies vai paradīzē nokļūsi.

exkluzīvais avatars
Medaļa Gada SPOKS 2017Medaļa UberautorsMedaļa Gada RAKSTS 2017
  exkluzīvais 05.03.17 18:23
 
1
1

  

SAMSS avatars
Medaļa Duraks recidivistsMedaļa RainisMedaļa Mario
  SAMSS 05.03.17 21:25
 
0
0

  

abolzinis avatars
Medaļa NostradamsMedaļa RainisMedaļa Nostradams
  abolzinis 05.03.17 23:03
 
0
0

Pats smieklīgākais ir tas, ka nevienu no šīm teorijām pierādīt nevar, to var uzzināt tikai nomirstot... diemžēl kaut kā paziņot par to, kas patiešām notiek pēc nāves vēl neviens nav spējis.

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 05.04.17 22:51  
 
0
0
atbildot uz Pēcnācējs komentāru " Galvenais, ka neviens nekad nav atgriez... "Ir jau tādi, kas stāsta par Jēzu, esot komā, pat neesot diez ko ticīgi. Tepat Rīgā esmu runājies ar vienu - stāsta,ka meklējis un atradis veselu sabiedrību tādu, kas identiski apraksta vīziju, ko komā redzējuši pirms pamošanās. Jēzus, spilgti balta gaisma, mētelis/apmetnis. Zem auto onkulis bija ticis, tagad ar mormoņiem staigāja un ticīgs palicis. Beigtu cilvēku viedoklis arī interesē?