Lūdzu atstāt visas sliktās vibrācijas, emōcijas atstāt ārpus ši raksta!

Tātad iedomājos izveidot rakstu par šo skaitli.

Stāst ir par paša pieredzi! Un ko es sapratu!

Tātad pazīmes šim ir šādas ... Autors: arturs714 1337 Skaitlis? Ko tas īstenībā nozīmē?
1. Tātad pazīmes šim ir šādas - Jums jau ilgu laiku ir sakritības... Piemēram TIEŠI 20:20 19:19 18:18 Un tamlīdzīgi ( Nu nejau pēc kārtas vai kādā secībā:D ) Šie skaitļi jums neliks mieru! Un bez jokiem... Jūs vienmēr pamanīsit šos dīvainos skaitļus. Tas notiek apmēram 1-3 mēnešus!
Ko tas nozīmē  Tas nozīmē to... Autors: arturs714 1337 Skaitlis? Ko tas īstenībā nozīmē?
2. Ko tas nozīmē? - Tas nozīmē to, ka kāds jūs drausmīgi izmanto! Kāds draugs vai tuvs cilvēks. Šis skaitlis 1337 nozīmē Leet. Nevar tuvāk pateikt, bet tas ir cilvēks ar kuru tu bieži satiecies draudzējies un tml. Tā ir vienkārši drausmīga sajūta itkā, ka tu istabā vairs nebūtu viens, kāds tev vienmēr seko un neliek mieru. Un kādā brīdī tu paskaties uz pūlksteni un tas rāda 13:37 Un tā ir nenormāla sajūta sāk nākt tirpas pa pilnīgi visu ķermeni! Tu vari to no sākuma nepamanīt bet vēlāk tu pilnīgi apjēgsi kas notiek!
Kā ar to cīnīties Cīņa ar šo... Autors: arturs714 1337 Skaitlis? Ko tas īstenībā nozīmē?
3. Kā ar to cīnīties?- Cīņa ar šo parādību ir grūta! Tev jāpiepilda kāds sapnis, vai jāatzīstas senā mīlestībā. Un var arī sakašķēties ar cilvēku kurš pēc tavām domām tevi izmanto! Bet ja tu tiešām zini ka nebūs labi kauties tad vienkārši pārtrauc ar viņu tik daudz kontaktēties!
Kā tu juties  Es jutos itkā... Autors: arturs714 1337 Skaitlis? Ko tas īstenībā nozīmē?
4. Kā tu juties? - Es jutos itkā visi pasaulē ir pret mani! Visiem kautko no manīm vajag! Likās ka esmu vienspats! Bet tas bija tikkai no sākuma. Pēctam sāka parādīties iepriekšminētie skaitļi.... Tas bija murgs! Es nespēju no tā aizbēkt! Es biju bezspēcīgs es biju kā traks cilvēks! Es naktī knapi aizmigu. Gribējās lai tiešām kāds būtu blakām šādā brīdī! Bet neviens nebija... Gribējās vienkārši apskaut kādu... ( tas nebija gejiski bet tāpat! ) Es jutos kā ellē visur kur es gāju Bija šie skaitļi! Bet vistrakākais bija kad es ieraudzīju 11:11 Tas man bija visdrausmīgākais skaitlis! Es vienkārši runāju pa skype! Es nezinu vai tā bija sagadīšanās, bet man reizē divi draugi atrakstīja un pūlkstenis bija 11:11! Tas bija murgs! Es meklēju atbildi! Un te nu nekurienes atradās jauka meitene :) Viņai izstāstīju kas notiek bet viņa spēja mani nomierināt ar savām ziņām kuras viņa man sūtīja! Es nezinu kā tas bija iespējams ... Viņa man ieteica pameklēt Googlē par šādiem gadījumu un te nenokurienes uzgāju, ka Leet jeb 1337 nozīmē ka kāds tevi izmanto! es sadevu pa purnu savam Draugam un viss kā ar roku atņemts bija! Izrādās viņš bija aiz muguras par mani runājis un priecājies par to ! Un viss beidzās! Tā bija vellišķīgi laba sajūta!
Liels paldies ka lasījāt... Autors: arturs714 1337 Skaitlis? Ko tas īstenībā nozīmē?
5. Liels paldies, ka lasījāt manu rakstu :) Tiešām tas viss notika ar mani nekas nav izdomājums! Es ceru ka ar nevienu tas neatgadīsies!