Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
0
68

Dabūt Adrianu ārā no zāles bija tīrās mokas, jo viņš pa ceļam nemitīgi ar kādu runāja un centās smēķēt, taču es izņēmu cigareti no viņa lūpām, un beidzot piedabūju viņu kustēties ātrāk. Adriana roka joprojām bija apķērusies ap manu vidukli, un es mēģināju viņu atbalstīt.

-Es piezvanīšu Viktoram, lai mums brauc pakaļ. – ejot pa garo koridori, teicu Adrianam, un telefonā sāku meklēt vajadzīgo numuru, kas bija ļoti sarežģīti, jo ar otru roku man bija jāatbalsta arī viņš.

Raudzījos mirgojošajā ekrānā, taču tad vīrietis to izrāva no manām rokām.

-Nē, - viņš lēni ielika telefonu atpakaļ manā rokā, - Es braukšu pats.

-Pat nedomā. – uzreiz protestēju, nemaz nepieļaudama domu, ka viņš var sēsties pie stūres, nerunājot par to, ka lāgā nespēj paiet..

Adrians manī raudzījās ar uzjautrinātu sejas izteiksmi, taču uz mirkli apklusa un ieinteresēti vēroja mani, nenolaizdams zaļo acu skatienu.

-Kas ir? – skatīdamās uz viņu, jautāju, jo vairs nespēju izturēt to, ka viņš nemitīgi mani nopēta. Nopriecājos, ka bijām jau pie izejas, jo pats grūtākais gājiens bija pārvarēts. Tagad viņš tikai jānogādā prom un jānoliek gulēt..

-Tu esi skaista, - Adrians teica un pēkšņi ievilka mani stingrā, sargājošā apskāvienā, kam vairs nepretojos. - Ļoti, ļoti skaista.

Mirkli apstājāmies pie izejas un mūs ieskāva vēss, spirdzinošs āra gaiss. Aizvēru acis un piekļāvos viņa krūtīm, kas cilājās vienmērīgā ritmā. Laternu gaismas meta uz Adrianu vāru atspīdumu, un man šķita, ka viņš ir nedaudz atžirdzis.

- Adrian? – pārtraucu ieilgušo klusumu, paceļot skatienu pret viņu.

-Jā?

-Tu paliksi pie manis, vai ne?

-Tu brauksi ar manu mašīnu? – vīrietis atbildēja ar pretjautājumu, turpinādams ar īkšķi glāstīt manu plaukstas locītavu, un uztvēru to kā apstiprinājumu. Joprojām skatījos uz viņu, domādama par šo nakti, rītdienu un to, kas notiks vēlāk, taču izmetu domas no prāta, jo man piederēja šis vakars.

Par atbildi rokās nošūpoju Adriana mašīnas atslēgas, ko izņēmu viņam no kabatas jau tad, kad dejojām. Īsu mirkli izbaudīju viņa pārsteigumu, kad Adriana acis nedaudz ieplētās, taču tad pār lūpām atkal pārslīdēja viņam raksturīgais, viszinīgais smīns, vērojot mani.

Adriana vēsā plauksta uzmeklēja manējo un nakts ieskauti šķērsojām pagalmu.

Atslēdzu vīrieša mašīnu un viņš uzreiz apsēdās blakussēdētāja vietā. Līdz ar viņu ieņēma šofera vietu, taču kaut kas pinās gar kājām. Pieliecos un izņēmu tukšu ''Stolichnaya'' pudeli. Uzreiz palūkojos uz aizmugurējiem sēdekļiem, kur mētājās divas tukšas konjaka pudeles un vodka, kurā malks vēl bija atlicis. Jēziņ!

- Cik ilgi? - vērodama ceļu, jautāju Adrianam, kas skumji pasmaidīja, taču neatbildēja. Uzmanīgi izbraucu pa vārtiem un uzreiz palielināju ātrumu, līdz gar mums zibēja tikai tumši koki, kas saplūda vienā veselā. Adrians izdzēra pēdējo malku no atlikušās vodkas un pudeli atmeta atpakaļ aizmugurē, joprojām neatbildēdams.

Vīrietis aizsmēķēja cigareti un vienu iedeva arī man, no kā neatteicos. Ievilku dūmus plaušās un izbirdināju pelnus pa logu.

- Adrian, tu vienmēr vari man zvanīt, ja tev ir problēmas, - pievērsos vīrietim, šoreiz nerunādama aplinkus, - Es tev vienmēr palīdzēšu. - izmetu izsmēķi pa logu un satvēru viņa vēso roku, fokusēdama skatienu uz ceļu.

Dzirdēju tikai aizžņaugtus, skumjus smieklus, kas piepildīja salonu. Katra izdvestā skaņa manī radīja sāpes, taču nocietinājos pret tām.

- Kā tu nesaproti.. - Adrians palūkojās uz augšu, itkā meklēdams atbildes, taču aprāvās pusvārdā un apklusa. - Šodien domāju, ka to mērgli nositīšu, - viņš izpūta zilganbālos dūmus salonā. - Tas mani padarīja gandrīz vai traku. Vai es tiešām jūku prātā? - vīrietis turpināja runāt, izvilkdams nākamo cigareti.

- Nē, - joprojām vērodama ceļu, atbildēju, - Nē, Adrian. Tikai pārtrauc dzert. Vismaz manis dēļ, ja tev ko nozīmēju.

 Autors: Morticia Pelni mūsu rokās. 18.
0
68

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [5]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Krīze avatars
Medaļa MaģistrantsMedaļa Dienas domaMedaļa Spoks
  Krīze 18.05.17 12:48  
 
4
0
Iznjemt L burtu no varda pelni un bus precizaks virsraksts saturam
9K116 avatars
Medaļa NostradamsMedaļa Dienas domaMedaļa Rainis
  9K116 18.05.17 13:16  
 
2
0
Man gan nepalika skaidrs, kā Adrians bija atbraucis uz pasākumu ar savu mašīnu, ja viņš jau bija kondīcijā + mašīnā mētājās tukšu pudeļu baterija...

exkluzīvais avatars
Medaļa Gada SPOKS 2017Medaļa UberautorsMedaļa Gada RAKSTS 2017
  exkluzīvais 18.05.17 19:26
 
1
0

atbildot uz Krīze komentāru " Iznjemt L burtu no varda pelni un bus p... " Baigais asprātis.   

Morticia avatars
Medaļa BetmensMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Darts Veiders
  Morticia 19.05.17 18:54  
 
1
1
atbildot uz Krīze komentāru " Iznjemt L burtu no varda pelni un bus p... "Komentārs vien rada pārliecību, ka ar saturu neesi iepazinies.
Krīze avatars
Medaļa MaģistrantsMedaļa Dienas domaMedaļa Spoks
  Krīze 21.05.17 23:53  
 
0
0
atbildot uz sobygip22 komentāru "Komentārs vien rada pārliecību, ka ar saturu ne... "Raksts prieksh naivam 13 gadigam meitenem