Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
0
97

{Skrienot uz priekšu es ieraudzīju siluetu un domāju pieskriet klāt un lūgt izsaukt policiju, bet tā vietā es redzēju kā viņš paceļ roku un…}

Pēkšņi izdzirdu kliedzienu - “Viņa ir pamodusies!” – nu vai tad es kaut kāda sniegbaltīte esmu, ka tas jāpasludina visiem? Acis beidzot atveras un mute izdarīja to pašu – es laikam biju slimnīcas palātā. Par to pārliecinājos tikai tad, kad pie manis pienāca jauns un izskatīgs ārsts.

“Kā Jūs sauc?” – viņš jautāja. Es laikam izskatījos kā muļķe, jo jutu kā man nosarkst vaigi un sāku veidot smīna grimasi uz sejas – “Diāna Fērbenksa”- es atbildēju. Tad nāca nākamie jautājumi – “Kur tu dzīvo, kur es atrodos, kur biju vakar, kas notika un kas šodien par dienu” – sāku atbildēt uz visiem jautājumiem – “Dzīvoju Purvciemā – privātmājā, atrodos laikam slimnīcā. Vakar ar draudzeni bijām ballītē un es no kāda bēgu, jo ieraudzīju to, ko nevajadzēja. Un šodien ir 2016. gada 27. jūnijs”. Sapratu, ka runāšana sagādā lielas grūtības, jo uz jautājumiem atbildēju lēnām. Laikam būšu bijusi sazāļota.

Ārsts saskatījās ar sievieti, kura bija tā “lielā bļāvēja un sludinātāja”, kura vispār izskatījās līdzīga manai mammai, un sacīja – “Nē, šodien ir 2017. gada 3. jūnijs un tu nogulēji komā gandrīz gadu, un mums jau likās, ka esam tevi zaudējuši.” Biju nedaudz apstulbusi un mēģināju piecelties, bet nespēju. Es sāku “bļaut” un apsaukāt dakteri sliktos vārdos, kā piemēram, “****” un “******”, un tad vēl bija “******* *******”. Un tad bija sajūta, ka kaut kas ieduras rokā un sāk nākt miegs. Pēdējais, ko atceros – “Jums jāatnāk nedaudz vēlāk. Pacientei nedaudz jāatpūšas un tad varēsiet parunāt un atklāt, ka viņa p..a..r..a..l..i…”. Pēkšņi viss atkal satumst.

 Autors: Ghost Whisperer Kur? Kas? Kāpēc?
1.
0
97

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [5]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
SAMSS avatars
Medaļa Vilkaču klana biedrsMedaļa Vampīru klana biedrsMedaļa Vilkaču klana biedrs
  SAMSS 08.09.17 06:53
 
0
0

  

Grey Wolf avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas doma
  Grey Wolf 08.09.17 07:18
 
0
0

9K116 avatars
Medaļa NostradamsMedaļa Dienas domaMedaļa Rainis
  9K116 08.09.17 13:47
 
0
0

Diāna Fērbenksa Latvijā? Mkay...

Ghost Whisperer avatars
Medaļa Autoru autorsMedaļa AdminsMedaļa Deputāts
  Ghost Whisperer 08.09.17 13:52
 
0
0

atbildot uz 9K116 komentāru " Diāna Fērbenksa Latvijā? Mkay... ... " Intrigai - stāsta turpinājumā atklāsies, kāpēc viņas uzvārds ir tieši Fērbenksa un kāpēc tieši "Latvijā"

9K116 avatars
Medaļa NostradamsMedaļa Dienas domaMedaļa Rainis
  9K116 08.09.17 13:57
 
0
0

atbildot uz Ghost Whisperer komentāru " Intrigai - stāsta turpinājumā atklāsies, kāpē... " Turēšu pie vārda