Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
0
190

Sveiki. Lūk, atkal manas pārdomas. Mož kādam palīdzēs un aizķersies kāda doma par kuru sen jau domāts, bet nav skaidrības kas un kāpēc.

Kad man nav garīgā es vispār nevienam nerakstu, jo slikts gara stāvoklis sabojā to otram un iznākums ir vienkārši ķēdes efekts, tev sūdīgi un otram arī. Kāpēc cilvēki nevar tev palīdzēt sakārtot domas?
Drūmi un debīli šeit visi, tas takā sen bija jāsaprot. Jāizpīpē kurš ir pelnijis tavas grāmatas atvēršanu. Nelien pie neviena ja tev neprasa.
Grāmatu ņēmu kā piemēru par cilvēku.
Es neuzticos nevienam. Jo jebkuram tu vari 100x izdarīt labu un vienu reizi sliktu un beigās būsi lašara, nodevējs u.t.t Ar to jārēķinās.
Jo esmu caur to gājis.
Caur visu, kā nekā dzīvoju šeit laiciņu.
Visāds murgs šeit redzēts. Domāju ne tikai man vienam, vienkārši es to stāstu.
Arī esmu tajā bijis. Gaidijis no cilvēkiem attieksmi par kuru tie nemaz nav dzirdējuši. Tad ko tu moki sevi, lai viņi iet dirst. Negaidi no tiem neko un tie nāks pie tevis uz ceļiem.
Nenoviena neko nedrīkst gaidīt, cilvēki nav tādi.
Un darīt kādam labu nesaņemot neko pretīt vispār ir pašnāvība.
Šeit viss notiek pretēji. Gribi naudu, dari kas patīk, necerot uz naudu, gribi mīlestību, mīli sevi un dari to kas patīk, cilvēki sāks skatīties uz tevis pavisam savādāk. Nevienam nepatīk čīkstuļi un tie kas nemīl paši sevi. Mīli sevi un citi tevi mīlēs, jo cilvēki neprot sevi mīlēt, tiem vieglāk mīlēt citu.
Ceru ka saprati manu tekstu un neleju te pa tukšo.
Ja netici, pamēģini vienu dienu. Pamēģini vienu dienu ne no viena neko negaidīt, nelūgt un visus domās sautīt dirst.😀 Bet tikai domās. Efekts ir fenomenāls. Cilvēki nenovērtē labu attieksmi, šeit nodzīvots ilgs laiks un tas takā būtu jāievēro. Labie vienmēr vairāk dabuj pa galvu. Bet tas nenozīmē ka jākļūst sliktam, vienkārši nedrīks skraidīt visiem smaidot un izpatīkot. Galvenais patīc pats sev.
Psihologs palīdz cilvēkiem dzīvot šeit. Man doma ir palīdzēt saprast kādā bedrē mēs dzīvojam un atvērt acis tiem kam tās ciet.
Jo man tā bija 22 gadus, es tā nomocijos, nesaprotu kā vispār vēl turos kopā. Mani pat sita guļošu jo palīdzēju vājākiem. Bet es to dariju nepareizi, vajadzēja dot pa galvu a ne līst starpā un teikt "mieru, mieru". Šeit ir džungļi, ložņā pa lijānām un nemīz, savādāk gulēsi zemē un neviens tevi nepiecels, jo gandrīz visi guļ zemē un nezin kā piecelties. Tici man, visiem pilns ar sūdiem dzīvē😀
Lūk kur mana psiholoģija, es mācos no tā ko redzu un dzirdu. Klausos mūzikas vārdus a ne ritmu. Ritmu klausos kad gribu atslābt, bet tā palīdz reps.
Lai iemācītos dzīvot, vajag skatīties kā šeit viss uzbūvēts. Skolā un pa dzīvi to neviens īsti nemācīs, kaut gan pamācīs gan. Kāds tev uzbļauj un pēc tam nāk atvainoties, tātad mācība kur?🤔 Tur ka dusmās nedrīkst runāt un vispār dusmas ir bezjēdzīgas. Sāciet pieaugt un pētīt apkārtni, sapratīsiet ka dirsā te viss.

Būs pilns ar umņikiem, krokodīlu medniekiem un bidlu kas līdīs komentāros, bet atcerēsies šo tekstu tik līdz mafijas vadonis tos nosviedīs zemē un teikts (nelien man dirsā un dari savu darbu).
Lūk, kārtējā pārdomu sērija.

 Autors: Azaza Cilvēks pret cilvēku.
0
190

komentāri [9]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
exkluzīvais avatars
Medaļa KaspisMedaļa UberautorsMedaļa April, April!
  exkluzīvais 02.03.17 00:30
 
5
0

  

Notorious avatars
Medaļa TeamworkMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Zebra
  Notorious 01.03.17 22:37
 
3
0

  

Blūberijs avatars
Medaļa SensācijaMedaļa BestsellersMedaļa Nostradams
  Blūberijs 02.03.17 08:08  
 
3
0
Ir labs. Jāpamēģina.

SAMSS avatars
Medaļa RecidīvistsMedaļa Duraka 3000 spelesMedaļa Vampīru klana biedrs
  SAMSS 02.03.17 19:30
 
3
0

  

Tadeušs Zvēriņš avatars
Medaļa TrumpeMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas doma
  Tadeušs Zvēriņš 02.03.17 20:17
 
4
1

Šeit viss notiek pretēji. Gribi naudu, dari kas patīk, necerot uz naudu, gribi mīlestību, mīli sevi un dari to kas patīk, cilvēki sāks skatīties uz tevis pavisam savādāk. Nevienam nepatīk čīkstuļi un tie kas nemīl paši sevi. Mīli sevi un citi tevi mīlēs, jo cilvēki neprot sevi mīlēt, tiem vieglāk mīlēt citu. (Citāts). Absolūti pareizi - ja sevi nemīlēsi, tad citus cilvēkus arī nevarēsi mīlēt. Kad sevi iemīl, tad cilvēkos vairs neredz slikto, bet labo. Tas nenozīmē palikt par muļķi, tieši otrādi, mīlošs cilvēks ir absolūti objektīvs un redz citus cauri kā rengens un jūt, ja tie perina ko ļaunu. Un nebaidās pateikt visu, ko jūt un domā, - tā, bez emocijām, sīkumainības un dusmām, bet tieši un konkrēti.  

Mahitoo avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa Redaktors iesakaMedaļa Dienas doma
  Mahitoo 02.03.17 21:50
 
3
0

  

demis7 avatars
Medaļa Riesta laiksMedaļa Dienas domaMedaļa nolaifers
  demis7 03.03.17 20:58  
 
3
0
Galvenais ka to textu ne visi sapratis! Bet tev ir taisniba,protams varetu piekasities,bet es negribu tik daudz diskutet 😂 Turi ollas rokaa un turpini kursu
Azaza avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa Burvju klana biedrsMedaļa Žurnālists
  Azaza 03.03.17 21:22  
 
2
0
atbildot uz demis7 komentāru " Galvenais ka to textu ne visi sapratis!... "Piekasīties var vienmēr. Olas savā vietā un man tās neviens nēatņems kamēr es pats nēatļaušu.
Juris1604 avatars
Medaļa Misija izpildītaMedaļa NastijsMedaļa Dienas doma
  Juris1604 03.03.17 19:59
 
1
0