Sry,es nezinu visas šīs mūltenes! (:

 Autors: HuHa Mūltenes (:
1.
 Autors: HuHa Mūltenes (:
2.
 Autors: HuHa Mūltenes (:
3.
Vinnijs PūksRīts ar mazo Rū... Autors: HuHa Mūltenes (:
4. Vinnijs Pūks Rīts ar mazo Rū man būtu Tīkams gan. Rīts bez mazā Rū man būtu tīkams Arīdzan. Visu darīšu ar prieku, Ja vien resnāks nepalieku, Bet es resnāks nepalieku, Tā škiet man.
Trusītis ieskatījās traukos... Autors: HuHa Mūltenes (:
5. Trusītis ieskatījās traukos un nopūtās: - Nekā vairs nav. - Es jau tā domāju. - Pūks pamāja. - Visu labu! Man jāiet. Viņš sāka rāpties laukā no alas. Viņš kārpījās ar priekšķepām un atspērās ar pakaļķepām, līdz izdabūja ārā degunu, tad ausis... tad priekšķepas... tad plecus... un tad ... - Glābiet! - noelsās Pūks. - Es labāk rāpšos atpakaļ. - Sasodīts!- viņš sacīja. - Vajadzēja tomēr uz priekšu. - Es vairs nevaru nekā... Ne turp, ne atpakaļ. Palīgā! Pa to laiku Trusītis, kam arī gribējās pastaigāties, bija ieraudzījis, ka viņa galvenā eja ir ciet, tika laukā pa otru, atnāca apkārt pie Pūka un skatījās uz viņu. - Ei, vai tu esi iesprūdis? - Trusītis jautāja. - Nē! - Pūks bezrūpīgi teica. - Tikai atpūšos, domāju un drusciņ dziedu.
MikipeleMikipele angļu... Autors: HuHa Mūltenes (:
6. Mikipele Mikipele (angļu: Mickey Mouse) ir multeņu personāžs, kas nu jau ir kļuvis par The Walt Disney Company ikonu. To 1928. gadā izveidoja Volts Disnejs un Abs Aiverks un ieskaņoja Volts Disnejs. Par tās "dzimšanas dienu" tiek uzskatīts 1928. gada 18. novembris, kur tā pirmo reizi parādījas multiplikācijas filmiņā Tvaikonis Villijs (angļu: Steamboat Willie)[1]. Lai gan Mikipele bija pārādījusies jau 6 mēnešus agrāk multiplikācijas filmiņā Lidmašīnu trakums (angļu: Plane Crazy), Tvaikonis Villijs bija pirmā Mikipeles multene ar skaņu.
 Autors: HuHa Mūltenes (:
7.
 Autors: HuHa Mūltenes (:
8.
 Autors: HuHa Mūltenes (:
9.
Bembijs 1942 BambiBembijs ir... Autors: HuHa Mūltenes (:
10. Bembijs (1942) Bambi Bembijs ir apburošs, atjautīgs un dzīvespriecīgs briedēns. Viņš vēl ir maziņš, lai saprastu, cik sarežģīta un bīstama ir šī pasaule, taču kopā ar saviem draugiem biklo skunksu un draudzīgo trusi, Bembijs centīgi apgūst mācību par dzīvi mežā. Taču kādu dienu mežā ierodas mednieki un Bembijam nākas pieaugt ātrāk nekā paredzēts. Jo tieši no viņa drosmes, veiklības, apķērības un pašuzupurēšanās būs atkarīga visu meža briežu dzīvība!
1  2  3