Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
3
390

Aiz trejdeviņām jūrām un trejdeviņām valstīm, netālu no - vai nu Černobiļas vai Fukušimas - pasaku mežā reiz dzīvoja Briesmonīgais Briesmonis.

Viņscaron bija drausmīgs... Autors: Raziels Pasaka par skaistuli un briesmoni
1.

Viņš bija drausmīgs, spalvains un pumpains, bet ļoti lādzīgs un labsirdīgs. Un tāpēc no viņa neviens nebaidījās, bet tieši otrādi - darīja viņam pāri. Tas taču ir stilīgi - nodarīt pāri kaut kam šausmīgam, kurš nav spējīgs  atbildēt ar to pašu.  Visi citi Briesmonīgie Briesmoņi arī par viņu ņirgājās un nekad nebija ar mieru viņu ņemt savā kompānijā.

Tajā pascaronā mežā dzīvoja... Autors: Raziels Pasaka par skaistuli un briesmoni
2.

Tajā pašā mežā dzīvoja Skaistā Skaistule. Viņa bija vienkārši fantastiski skaista, un izskatījās pilnīgi kā Teilore Svifta, tikai vēl skaistāka. .Bet ļoti ļauna un neganta. Visi no viņas baidījās. Ieraudzīja, kāda viņa skaista, pēc tam paskatījās uzmanīgāk - ak šausmas, cik neganta - un laidās lapās. Bet, ja kāds nepaspēja aizmukt, viņa to izlamāja, sakoda, saskrāpēja un sasita. Reiz viņi abi satikās - Briesmīgais Briesmonis un Skaistā Skaistule -  pie tam uz šauras taciņas. Bet Briesmonis nenobijās - viņš bija tik labs, ka pat baidīties neprata. 

Skaistule neko nesaprata ... Autors: Raziels Pasaka par skaistuli un briesmoni
3.

Skaistule neko nesaprata -  metās Briesmonim virsū. Sakoda viņu tā, ka gandrīz zobus izlauza. Mēģināja Briesmoni sist, bet tikai rokas apdauzīja - Briesmonis tikai smaida, mirkšķina acis  un vēl saka: "Nemocies, zaķīt, labais vienalga vienmēr uzvar!, " Nomocījusies skaistule saslima ar depresiju un Briesmīgais Briesmonis arī no līdzjūtības kļuva pavisam bēdīgs. Viņi nolēma doties pie Labās Fejas, lai viņa sakārto situāciju - labajam galu galā ir jābūt skaistam, bet ļaunajam jāizskatās šausmīgi.

Feja paskatījās ar burvju... Autors: Raziels Pasaka par skaistuli un briesmoni
4.

Feja paskatījās, ar burvju nūjiņu pakasīja pakausi un būrās stundas trīs. Beidzot viņa pateica "Avada Kedavra!" vai kaut ko uz to pusi un Skaistā Skaistule kļuva mīlīga un jauka, tik jauka, ka pat odu nevarēja nosist, kurš bija uzmeties uz viņas rokas un sūca asinis.  Bet Briesmīgais Briesmonis vienā rāvienā kļuva ļauns. Un saprata, ka ir mežonīgi izsalcis- jo no veģetāras diētas Briesmīgajiem Briesmoņiem nav nekādas jēgas - viņi no āboliem un burkāniem kārtīgi paēst nevar. .paskatījās Briesmonis uz Skaistuli un teica "Es tevi aprīšu!" Bet Skaistule atbild: "Nu tad ēd uz veselību, man nav žēl!"

 

Un Briesmonis aprija... Autors: Raziels Pasaka par skaistuli un briesmoni
5.

Un Briesmonis aprija Skaistuli kopā ar visu odu, kurš bija uzmeties viņai uz rokas. Bet Briesmonis aizrijās ar Skaistules gūžas kaulu un nomira šausmīgās mokās. un briesmīgās konvulsijās. Feja paskatījās, atkal pakasīja galvu, atcerējās, ka pēdējais vārds tomēr piederēja labajam, un teica: "Sanāca, protams, kaut kāds sviests, bet galu galā ļaunais tomēr tika sodīts un labais uzvarēja.."
 

 Autors: Raziels Pasaka par skaistuli un briesmoni
6.
3
390

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [10]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
exkluzīvais avatars
Medaļa Gada SPOKS 2017Medaļa UberautorsMedaļa Gada RAKSTS 2017
  exkluzīvais 16.03.17 23:41
 
12
0

Skaistule kļuva jauka, bet tāpat nomira no sava sākotnējā glābēja. Mulsinošs stāsts.  

coldasice avatars
Medaļa Redaktors iesakaMedaļa Dienas domaMedaļa Recidīvists
  coldasice 17.03.17 06:31
 
11
0

'' Feja paskatījās, atkal pakasīja galvu, atcerējās, ka pēdējais vārds tomēr piederēja labajam, un teica: "Sanāca, protams, kaut kāds sviests, bet galu galā ļaunais tomēr tika sodīts un labais uzvarēja.."

 

par to sviestu piekrītu..tiešām kaut kāds sviests.

datortārps2 avatars
Medaļa Burvju klana biedrsMedaļa Vilkaču klana biedrsMedaļa Burvju klana biedrs
  datortārps2 17.03.17 11:23
 
10
0

  Patika.  

Evelīna Beliina avatars
Medaļa Sponsora favorītsMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Spoks
  Evelīna Beliina 17.03.17 01:10  
 
12
2
Teilore Svifta ir neglīta

Ciepanick avatars
Medaļa Vilkaču klana biedrsMedaļa Dienas domaMedaļa Kalla
  Ciepanick 17.03.17 12:43
 
9
0

  

paceplitis avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa Dienas domaMedaļa Admins iesaka
  paceplitis 26.03.17 20:08
 
7
0

, super, super, super

SAMSS avatars
Medaļa Priecīgus Līgo!Medaļa ZeltrocisMedaļa Zoles 3000 speles
  SAMSS 01.10.17 09:39
 
4
0

labs   

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 01.10.17 12:41  
 
2
0
Un kārtējais stāsts, kurā kādam ir vara un spēks lai kaut Ko mainítu, bet realitātē apveltīts arī ar ignoranci un 0 kritisko domāšanu. Iedodiet fejai cepumu.
Charged avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa TribīneMedaļa Nedēļas hīts #2
  Charged 09.04.18 11:48
 
0
0

  

Verņjom vsjo v zad avatars
Medaļa RecidīvistsMedaļa RainisMedaļa Zeltrocis
  Verņjom vsjo v zad 08.04.18 22:47
 
0
0

Šito izstāstīšu mazmeitai uz nakti. Viņai patīk jebanutajas pasakas un interpretēt tās pa savam. Gan jau vecā kandžas dzinēja feja norausies pa atlikušajiem zobiem,bet briesmeklis ar skaistuli dzīvos ilgi un laimīgi un auklēs trejdeviņus skaistuļpūķulēnus