Mēnessērdzība jeb lunātisms ir īpatnēji apziņas traucējumi, kam raksturīga sarežģīta automātiska darbība miegā, ko no rītā pamodies, par notikušo neko neatceras. Ja arī tev ir kāds mēnessērdzības stāsts raksti man par to PM. Links uz 1. daļu.

Šis te no spoka dipers Mans... Autors: dīva Mēnessērdzīgo stāsti 2. daļa
1. Šis te no spoka dipers. Mans brālis arī ir mēnessērdzīgs. Tas notika četros no rīta, viņš pamodās, paņēma lietussargu un sāka mani bakstīt. Vienu citu reizi viņš ieslēdza manu PC, aizgāja uz koridoru, paņēma kurpi un iesita man tieši pa... jā, pa vīriešu vietu.
Kad man bija 6 gadi es... Autors: dīva Mēnessērdzīgo stāsti 2. daļa
2. Kad man bija 6 gadi, es ieskrēju savu vecāku guļamistabā un kliedzu: „Viņi nāk! Viņi nāk!” Aizskrēju uz vannas istabu, iekāpu vannā un aizmigu.
Man vajadzētu naktīs izslēgt... Autors: dīva Mēnessērdzīgo stāsti 2. daļa
3. Man vajadzētu naktīs izslēgt ārā telefonu. Vienreiz es savai draudzenei pateicu, ka man ir sekss ar striptīzdejotāju, kas nebija patiesība. Visapkaunojošākais bija tad, kad viens čalis man pazvanīja un es viņam teicu, ka nevaru sagaidīt mūsu nākošo bruņinieku divkauju uz zirgu skeletiem. Viņš man zvanīja, lai pateiktu, ka es dabūju darbu Austrālijā, kam es pieteicos.
Šis te no spoka kurš vēlējās... Autors: dīva Mēnessērdzīgo stāsti 2. daļa
4. Šis te no spoka, kurš vēlējās palikt anonīms. Man brālis stāstīja ka es nakts vidū pamodos un piecēlu viņu, jo mēģināju viņam izlauzt pirkstu.Pats nākamajā rītā neko neatceros.
Mana mamma mani pamodināja... Autors: dīva Mēnessērdzīgo stāsti 2. daļa
5. Mana mamma mani pamodināja, kad es stāvēju virtuvē un lēju uz grīdas apelsīnu sulu. Viņa teica, ka es esot teicis, ka es slēpos no pučām, kas dzīvo krūmos. Es vēl aizvien nezinu, ko, pie velna, tas nozīmēja.
Vienreiz vecmammas mājā... Autors: dīva Mēnessērdzīgo stāsti 2. daļa
6. Vienreiz vecmammas mājā viena no manām māsīcām nakts vidū piecēlās, uzrāpās uz kumodes istabā, kur gulējām. Viņa neko neteica, tikai pieplaka pie virsmas. Viņas acis bija plati atvērtas un viņa blenza uz mani, tad viņa klusi nokāpa nost un atkal aizgāja gulēt. Viņa to neatceras, bet tas bija baisi.
Mans draugs ir mēnessērdzīgs... Autors: dīva Mēnessērdzīgo stāsti 2. daļa
7. Mans draugs ir mēnessērdzīgs, viņš naktīs sāk runāt ar mani un cenšas mani pavedināt. Viņš arī dīvaini ķiķina.
Vienreiz es paliku savas pie... Autors: dīva Mēnessērdzīgo stāsti 2. daļa
8. Vienreiz es paliku savas pie savas draudzenes pa nakti. Es biju izgājusi ārā un stāvēju uz mājas lieveņa, man rokās bija ziedi un ziepes, es biju uzvilkusi peldkostīmu. Manai draudzenei pat nav baseins.
Tad kad vēl pokemoni bija... Autors: dīva Mēnessērdzīgo stāsti 2. daļa
9. Tad kad vēl pokemoni bija topā man bija interesants atgadījums, toreiz pie manis palika brālēns. Pa nakti piecēlos, skatījos uz sienu. Brālēns jautāja: „Ko tu dari?” Es atbildēju: „Trenēju šo mazo pokemonu meiteni.” Viņš: „Kādu meiteni?” „Viņu.” Es atbildēju, iebakstīju sienā un atkal aizmigu.
Mans brālis naktī atnāca uz... Autors: dīva Mēnessērdzīgo stāsti 2. daļa
10. Mans brālis naktī atnāca uz manu istabu, iepļaukāja manu seju un aizgāja atkal gulēt.
1  2