1957gRespektablais BBC ziņu... Autors: Fizmats Labākie aprīļa joki vēsturē!!
1. 1957.g. Respektablais BBC ziņu raidījums Panorma paziņoja ka pateicoties ļoti bargajai ziemai un virtuālajai puvušo spageti iznīcināšanai Šveices fermeri ieguvuši lielisku spageti ražu. Ziņu papildināja video kur laimīgie fermeri novāc no kokiem spageti ražu. Liels daudzums skatītāju bombardēja BBC ar zvaniem jautājot kā viņi varētu izaudzēt spageti saviem spēkiem. Uz ko BBC diplomātiski atbildēja ka lai iebāž kušķī ar spageti tomātu mērcē un cer uz to labāko.
1985 gSports ilustrated... Autors: Fizmats Labākie aprīļa joki vēsturē!!
2. 1985. g. Sports ilustrated publicēja stāstu par iesācēju metēju beisbolā. Viņu sauca par Sidd Finch un tika teikts ka viņs ir spējīgs mest bumbiņu ar ātrumu 200km/h (par 100 km ātrāk nekā iepriekšējais rekords). Pārsteidzoši, bet Sids nekad iepriekš nebija spēlējis beisbolu. Bumbiņas mešanas mākslu viņš bija apguvis pie Tibetas mūkiem. Žurnālu pārpludināja ar vēstulēm lūdzot vairāk informācijas.
1962 gToreiz Zviedrijā bija... Autors: Fizmats Labākie aprīļa joki vēsturē!!
3. 1962. g. Toreiz Zviedrijā bija tikai viens televīzijas kanāls un tas translēja tikai melnbaltu televīziju. Kanāla tehniskais inženieris parādījās tiešraidē un paziņoja, ka pateicoties jaunajam tehnoloģijām skatītāji varēs paši pielāgot savus uztvērējus lai skatītos krāsainu televīziju. Viss kas viņiem bija jādara bija jāpārstiepj ekrānam pāri neilona zeķubikses, tālāk sekoja demonstrācija. Tūkstošiem cilvēku noticēja. Reāli krāsainā televīzija parādijās tikai 70tajos gados.
1996 gTaco Bell korporācija... Autors: Fizmats Labākie aprīļa joki vēsturē!!
4. 1996. g. Taco Bell korporācija paziņoja ka ir nopirkusi Brīvības zvanu un ka pārsauks to par Taco Brīvības zvanu. Simtiem satrakojušos cilvēku pazvanīja nacionālajam vēstures parkam kurā atradās zvans lai izpaustu savas dusmas. Viņi nomierinājās tikai tad kad Taco Bell pēc pāris stundām paziņoja ka tas bija tikai joks. Baltā nama preses sekretārs vēlāk uz jautājumiem par zvanu atbildējis, ka Linkolna memoriāls arī ir pārdots un ka turpmāk to sauks par Forda Linkolna Merkūrija memoriālu.
1998gZinātniskā žurnāla tika... Autors: Fizmats Labākie aprīļa joki vēsturē!!
5. 1998.g. Zinātniskā žurnāla tika publicēts, ka Alabamas štata valde ir nobalsojusi par to ka matemātiskā konstante Pi vērtība tiks mainīta no 3.14159 uz Bībelisko vērtību 3. Drīz publikācija izplatījās internetā un mežonīga ātruma pa visu pasauli tika izsūtīti epasti ar šo jaunumu. Tas cik tālu viss nonācis kļuva skaidrs tikai tad, kad Alabamas dome saņēma simtiem zvanu ar cilvēku protestiem. Šo joku izdomāja fiziķis :D
1998 gBurger King publicēja... Autors: Fizmats Labākie aprīļa joki vēsturē!!
6. 1998. g. Burger King publicēja reklāmu žurnāla USA Today paziņojot, ka cilvēkiem tiks piedāvāti burgeri priekš kreiļiem. Burgeris saturēs tās pašas sastāvdaļas kā parasts burgeris, tikai viss tiks pagriezts par 180grādiem lai labroču sajūtas varētu izbaudīt arī kreiļi. Vēlāk tūkstošiem cilvēku devās uz restorānu un pieprasīja savus kreiļu burgerus un vēl vairāk cilvēku pieprasīja sev prastos , labroču burgerus.
1995 g Žurnāls Discover ... Autors: Fizmats Labākie aprīļa joki vēsturē!!
7. 1995. g. Žurnāls Discover zinoja, ka Antarktīdā ir atrasta jauna suga-karstgalvainais kailais ledus urbis. Šie fascinējošie radījumi ir ar kaula plātnēm uz galvas kuram pieplūst liels daudzums asinu ļaujot tām kļūt dedzinoši karstam, ļaujot dzīvniekiem urbties cauri ledum lielā ātrumā. Viņi izanto šo spējuju lai medītu pingvīnus, izkausē ledu zem tiem lai viņi iekristu pie jaunatklātajiem dzīvniekiem kur tos apēstu. Pēc ilgiem pētījumiem tika paziņots ka jaunā suga varētu būt vainīga pie zemūdenes nogrimšanas jo ledus urbēji viņu vareja uzskatīt par pingvīnu. Žurnāls saņema vairāk vēstuļu par šo rakstu nekā par visiem pārējiem rakstiem žurnāla vēsturē kopā.
1976 gBritu astronomi... Autors: Fizmats Labākie aprīļa joki vēsturē!!
8. 1976. g. Britu astronomi paziņoja, ka 9:47 no rīta notiks rets astronomisks notikums kuru varēs izbaudīt jebkurš cilvēks savā mājā. Plutons nostāsies aiz Jupitera īslaicīgi radot gravitācijas anomāliju kas samazinās Zemes gravitāciju. Tika ziņots, ka ja cilvēks paleksies īstajā brīdī viņi izjutīs dīvainu, peldošu sajūtu. Pēc 9:47 no rīta tika saņemti simtiem zvanu kuros cilvēki ziņoja ka sajutuši šo peldošo sajūtu. Viena sieviete pat paziņoja, ka viņa un viņas 11 draugi pacēlušies no krēsliem un peldējuši pa istabu.
 
 
saite: