tā kā iepriekšējā daļa guva lielu atsaucību, izveidoju arī otru daļu. skatamies, lasam, vērtējam...

ja būs atkal daudz plusiņu būs arī trešā daļa!

pirmā daļa šeit: http://www.spoki.lv/joki/10-sms-joki-jeb-ka-izjokot-draugus/447124

citi raksti šeit: http://www.spoki.lv/profils/hellangel

Es kūstu un drebu no... Autors: HellAngel 10 sms prikoli 2
1. Es kūstu un drebu no labsajūtas, kad bāžu stingro kātu ar mīksto galu mīkstajā un slidenajā caurumā. Cik jauki ir ausu tīrāmie kociņi!
Es gribu lai tu mani laizi... Autors: HellAngel 10 sms prikoli 2
2. Es gribu, lai tu mani laizi un sūkā, Es vēlos sajust Tavas lūpas uz sevis, Es vēlos lai tava mēlīte samitrina mani, tā lai es kūstu - Tava Chupa-chups!
No sākuma viņš novilka viņai... Autors: HellAngel 10 sms prikoli 2
3. No sākuma viņš novilka viņai blūzi, pēc tam novilka svārkus, attaisīja krūšturi, novilka biksītes... un atstāja pliku... mūsu mājas veļas šņori.
Šis ezis ir ezis Vislabākais... Autors: HellAngel 10 sms prikoli 2
4. Šis ezis ir ezis. Vislabākais ežu veids. Kā ezim noturēt ezi? Vienu eža idiotu uz 20 eža sekundēm. Pie ežu telefona. (Tagad izlasi bez ežiem!)
Es gribu tevi Gribu tevi... Autors: HellAngel 10 sms prikoli 2
5. Es gribu tevi! Gribu tevi ievilkt gultā un nokausēt, līdz tev izspiedīsies sviedri! Tavam ķermenim ir jādeg! Ar mīlestību, tava gripa.
man bioloģijā ir mājasdarbs... Autors: HellAngel 10 sms prikoli 2
6. man bioloģijā ir mājasdarbs: Kas tā par vietu - vienreiz mūžā ir pirmizrāde, reizi mēnesī tur ir asiņainās krimināldrāmas un ieiet tur var tikai pa vienam un stāvus?
Kur tu biji pagājušo nakti... Autors: HellAngel 10 sms prikoli 2
7. Kur tu biji pagājušo nakti? Man bija tik auksti. Es tā gribēju sajust tevi! Es gulēju kaila gultā un jautāju sev: kur tu esi! Ak, kur gan esi, mana pidžamma?
Uk uk ik ik akk akk akk uk... Autors: HellAngel 10 sms prikoli 2
8. Uk uk ik ik akk akk akk uk uk uk ik ik uk uk uk ... apsveicu!!!! Tu esi iemācījies brīvi runāt mērkaķu valodā! Turpini trenēties...
Čau te tavs mobīlais tevi... Autors: HellAngel 10 sms prikoli 2
9. Čau, te tavs mobīlais tevi traucē, gribējās tikt ārā no tavas kabatas, jo smaka blakus tavam olām nav panesama. Es domāju, ka tavs krāniņš ir nosprādzis!
Mīļā pagājušajā naktī es... Autors: HellAngel 10 sms prikoli 2
10. Mīļā, pagājušajā naktī es apgūlos savā gultā, skatījos skaistajās zvaigznēs, mēnesī un debesīs ... Un tad es iedomājos, WTF?! kur pie velna ir mans jumts!!!
Izmantotie avoti:
http://internets