Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
2
52

Pēdējie jaunumi...

* Sākās gatavošanās darbi "Krievijas Transporta" izstādei, kura norisināsies no 6-8 decembrim, Maskavā. Šajā ļoti nopietnajā (priekš SkyWay Krievijas telpā) izstādē apmeklētāju vidū būs daudzu Krievijas reģionu gubernatori, valdības pirmās sejas, un iespējams, ka arī Junickis!

* Indonēzijā ir izdarīts neiedomājams darbs, vairāk, nekā 2000 nelielas pilsētiņas piedalīsies "Golden Village" projektā. Šodien ir nominētas jau 4 pilsētiņas, kuras kļūs par "Golden Village" ar SkyWay piedalīšanos, tie būs tūristu centri, jaunu nozaru tapšanas un izstrādes vietas. Pašreiz līdz šī etapa brīdim Indonēzijas Transporta Ministrs personīgi piedalās Skyper konferencēs ar SkyWay galvenās kompānijas pārstāvi.

* Notiek vairāku adrešu proejktu sagatavošanās darbi. Uzreiz kā tiks saņemta pirmsprojekta dokumentācija un sākta būvniecība, tā jebkurā brīdī var tik saņemti avansa maksājumi. Un dažu nedēļu laikā mūs varētu pārsteigt ziņa par galvenās kompānijas finansējuma pārtraukšanu;!

* Piektdien notika pārrunas ar ļoti nopietniem investoriem no Eiropas, kuri ir gatavi investēt lielas summas ,kuru rezultātā varētu notikt pāreja uz nākamo posmu;!

* Pirmdien ETP apmeklēja nopietns Krievu biznesmenis, kurš ir 5-7 cilvēku pārstāvis, kuri ir gatavi investēt vairākus simtiem tūkstošiem dolārus katrs. Kā nodeva mums Viktors Baburins - šī tikšanās notika ar lieliem iespaidiem! Biznesmenis bija pilnībā apmierināts ar ieraudzīto!;

* Teorētiski ir iespējama 3-sekciju Unikāra testēšana uz "mīkstās trases" ar (200-400-200) metru pārbraucieniem, kas viennozīmīgi kļūs par pasaules sensāciju!;

* Tuvojas pirmo ritošo sastāvu sertifikācijas pabeigšana, pēc kuru veiksmīgas pabeigšanas mūs sagaida aziātu sertifikācija, kas jau tiek gatavota!;

* Šodien ETP tiek gaidīta arābu delegācija augstākajā līmenī! AAE kādas valsts valdības augstākie pārstāvji bija ļoti ieinteresēti par tehologiju un nedaudz apbēdināti, ka nebija iepazinies ar SW jau iepriekš, piemēram monosliedes būvniecības vietā... Tie ir tik augsti stāvoši arābu pasaules pārstāvji, ka augstāk var būt tikai zvaigznes! un viņi var atļauties ļoti milzīgu projektu realizāciju, tā kā šodien ir ļoti svarīgas pārrunas.

* Junickis jau zina, kā bez pilnīgi nekādas adrešu projektu sadārdzināšanas, var realizēt blakus katram projektam ekstravieglu servisa līniju Sky-Service (ar ritošajiem sastāviem, kuru spēja būs pārvietot līdz 100kg) (UniBot), kuri automātiskā režīmā piegādās pasūtijumus pa 1-2 cm plānu trosi tieši no piegādātāja līdz pasūtītājam, kuri pilnībā bez izdevumiem tikai palielinās kompānijas vērtību.

Draugi,

Neliela piebilde un izskaidrojums:

Spokos komentē trollis, kurš izmanto vairākus segvārdus. Tas cilvēks ir investējis tehnoloģijā, bet regulāri apgalvo, ka esot apkrāpts, kāds par viņa naudu atpūšās ārzemēs, visa kompānija esot piramīda un Ponzi shēma un naudu neviens nekad neredzēs. Tātad tam visam ir risinājums - naudu atpakaļ VAR dabūt, bet tikai ieguldīto bez nekādiem procentiem. Es esmu tam cilvēkam piedāvājis neskaitāmas reizes palīdzēt naudas atgūšanā, bet tas "investors" pieprasa peļņu ar augstiem procentiem.

Tad man ir viens jautājums visiem! Kā var cilvēks pieprasīt procentus, ja apgalvo, ka esot apkrāpts un neviens naudu atpakaļ neatgūs? Ja man būtu tādas domas par jebkuru projektu, kurā es esmu investējis, tad tur vienkārši nav pilnīgi nekādas izejas, kā būt laimīgam, ka vēl ir iespēja atgūt savus līdzekļus un tik tālāk no krāpniekiem.

No filmu ekrāniem līdz... Autors: astraalis Skyway 43
1.

No filmu ekrāniem līdz pilsētu ielām

Pirmā daļa ir kļuvusi tik iecienīta, ka tagad vienā no labākajām pasaules universitātēm - Masačūsetsas Tehnoloģiju institūtā - pasniedz lekciju kursu,  kurā studenti diskutē par romānu "Vai Androidi sapņo par elektroaitām?" Filipa Dika, kurš bija filmas literārā bāze. Šāds kurss bija  vajadzīgs daudzu augsto tehnoloģiju industrijas zvaigžņu alma mater, jo, pēc universitātes vadības domām, māka prognozēt tehnoloģiskās tendences  un spēja pārnest zinātniski fantastiskās idejas uz reālo pasauli, tās ir svarīgākās iemaņas novatoriem un izgudrotājiem. Zinātniskā fantastika gan šeit, gan tur nonāk no ekrāniem un grāmatu lappusēm materiālajā pasaulē, un mēs bieži vien pat nepamanām, cik ātri tas  notiek.

Daudzi zinātniskās fantastikas kulta tēli, tā vai savādāk, ir saistīti ar transporta sfēru. Cik garlaicīga un nomākta ir mūsu realitāte ar daudzajām satiksmes sastrēgumu stundām un  pārpildītajiem autobusiem, tik spoža un skaista ir nākotne, ko attēlo mūsu kino un  literatūra. Apskatīsim trīs iespaidīgus piemērus, kā zinātniski fantastiskā pasaka burtiski mūsu acu priekšā kļuva par īstenību.

1. Hoverboard

Sarežģīti būs uzskaitīt visas filmas, grāmatas un datorspēles, kuru varoņi planēja virs zemes uz dēļa. Roberta Zemecka  kino triloģija "Atpakaļ uz nākotni", kļūstot par klasiku, ieviesa šāda dēļa apzīmējumu - "hoverboard". Un nupat viņu sapņi ir tuvu īstenošanai: Auto gigants Lexus iepazīstināja ar savu hoverboard versiju, kas, tiesa, var lidot tikai virs īpašām magnētiskām sliedēm. Papildus Lexus, savu versiju, kas vēl vairāk līdzinās kinematogrāfiskajam hoverboardam, prezentēja kompānija Arx Pax.

2. Lidojošie automobiļi

Vēl viena  tehnoloģija, kura reti netiek izmantota sci-fi filmās vai grāmatās  (tostarp, iepriekš minētajā "Atpakaļ uz nākotni", ir lidojošie auto. Padomju kinoteātrī lidojošās mini mašīnās lidoja Kolja Gerasimovs filmā "Viesis no nākotnes". Fantastiskās  lidojošās automašīnas, kas spēj lidot pat kosmosā, nosaukums no Georgija Danelijas filmas "Kin-dza-dza", kļuva pat par sadzīves vārdu -  tagad daudzi autobraucēji sauc savas automašīnas "pepelats". Šodien lidojošās automašīnas - tā vēl nav ikdiena, bet tā jau ir pilnīgi taustāma realitāte. Pirmais pasaulē lidojošais automobilis PAL-V Liberty jau ir nonācis pārdošanā.  Cena ir pusmiljons eiro. Automašīna ir aprīkota ar diviem dzinējiem un spēj lidot līdz 500 km bez degvielas uzpildīšanas. Kopumā tiks saražoti 90 automobiļi, bet pirmos klienti saņems ne agrāk par 2018. gadu. Maksimālais ātrums uz zemes ir 160 km / h - automobilis to uzņems 9 sekunžu laikā. Kopumā šobrīd lidojošo automobiļu tēma ir topā, pat baltkrieviem labi pazīstamais  ķīniešu automašīnu koncerns Geely ir sācis nodarboties ar šādu mašīnu izstrādi.

3. Stīgu transports

Zinātniskās  fantastikas nākotnes pilsētas ir milzīgi debesskrāpji un daudzlīmeņu gaisa ceļi, pa kuriem pārvietojas gaisā planējošas mašīnas.  Attēlu, kas tiražēts simtos filmu un grāmatu, šodien mēģina ieviest daudzās valstīs. Vēl Fritz Lang "Metropolis" (1927) varēja redzēt liela mēroga daudzlīmeņu estakādes vilcieniem. Tagad arvien  vairāk pilsētnieki un inženieri domā nevis par to, kā augstāk uzbūvēt debesskrāpjus, bet  gan par to, kā padarīt pilsētu videi draudzīgāku un ērtāku. Viens no šādiem projektiem tiek izstrādāts Baltkrievijā. Kompānija "Stīgu tehnoloģijas" piedāvā "zaļu" un drošu alternatīvu parastajiem dzelzceļiem un automaģistrālēm. Lai tos  aizstātu, jau ir izstrādāti un aktīvi tiek testēti automatizēti stīgu sliežu ceļi, pa kuriem var pārvietoties pasažieru un kravas vilcieni. Šāds transports  nav obligāti jābūvē uz zemes, vieglās, iepriekš nospriegotās konstrukcijas var novietot  vairākos līmeņos un nostiept no ēkas uz ēku. Tiek pieņemts, ka ātrums, kādā cilvēki var pārvietoties, izmantojot šo tehnoloģiju, sasniegs 500 vai vairāk kilometrus stundā. Nākotnē, lai palielinātu stīgu transporta ātrumu, var tikt izmantots forvakuums. Šādu ideju izstrādes autors, inženieris Anatolijs Junickis, izvirzīja vēl 70. gadu beigās. Tas, protams, padarīs tehnoloģiju sarežģītāku un dārgāku, toties ātruma griesti palielināsies līdz 1250 km / h. Tie ir plāni  nākotnei, bet jau šodien pirmos jaunā transporta paraugus var apskatīt kompānijas "Stīgu tehnoloģijas" testēšanas poligonā Marjina Gorka.

Japānas patentunbsp birojs... Autors: astraalis Skyway 43
2.

Japānas patentu  birojs ir izsniedzis Anatolijam Junickim 4 reģistrētus rūpniecisko paraugu sertifikātus, ziņots inženiera vietnē. Pilns dokumentu saraksts ir atrodams tīmekļa vietnē sadaļā "Izgudrojumi, rūpnieciskie paraugi un preču zīmes".

Atgādināsim, ka iepriekš Eiropas Savienības Intelektuālā īpašuma birojs Anatolijam Junickim  izsniedza 11 intelektuālā īpašuma sertifikātus industriālajiem  dizainparaugiem.

SkyWay rekordistiTelevīzijas... Autors: astraalis Skyway 43
3.

SkyWay rekordisti

Televīzijas kanāla "Belarus 1" ēterā iznākusi kārtējā programma no cikla "Nashi", tas ir projekts, kas veltīts izciliem baltkrieviem.   Videoklipa  varonis, Ginesa rekordu rekordists, spēkavīrs, viens no spēcīgākajiem Baltkrievijas iedzīvotājiem - Kirils Šimko.

Kirils vairākkārt ir kļuvis par SkyWay ziņu izlaidumu varoni: 2016. gada jūlijā viņš uzstādīja pasaules rekordu, vairāk nekā 20 metrus pārvietojot Mi-26 helikopteru, kas svēra 30 tonnas, bet, tieši gadu vēlāk, organizēja veselības festivālu "Šimko aicina draugus", kura galvenais  partneris bija AS "Stīgu tehnoloģijas". 

Baltkrievijas varoņa sporta sasniegumi kļūst ne tikai par apbrīnas objektu, bet arī dod nopietnu motivāciju tiem, kuri vēlas nodarboties ar sportu, izvēlas veselīgu  dzīvesveidu un pastāvīgi strādā ar sevi. Raugoties uz tādiem cilvēkiem, kā Kirils Šimko, kļūst skaidrs, ka smags darbs, pacietība un griba var burtiski pārvietot kalnus.

Foto avots — mchs.gov.by

Kompānija Skyway... Autors: astraalis Skyway 43
4.

Kompānija Skyway Technologies piedalīsies programmā "Golden Village"

Programmu "Golden Village" realizē Indonēzijas Nacionālā Ekonomikas un rūpniecības komiteja. Šī Prezidenta Jokowi ierosinātā programma ir vērsta uz Indonēzijas attīstību, uzlabojot dzīvi ciematos un pilsētās. Programmas sarakstā ir 2000 Indonēzijas pilsētu. Kompānija "Skyway  Technologies Indonesia" parakstīja Saprašanās memorandu Dasuna apmetnē,  Rembangas apgabalā, kas ir viena no zelta pilsētām. Kompānija atbalstīs Indonēzijas Valdības transporta komunikāciju attīstības programmu. "SkyWay Technologies Indonesia" ir vienīgais transporta un infrastruktūras tehnoloģiju partneris šajā programmā.

Iepriekš Skyway  jau parakstīja Saprašanās memorandu ar Indonēzijas Universitāti,  kurā plānots uzbūvēt transporta infrastruktūru universitātes pilsētiņā.

"Skyway  Technologies Indonesia" ir pilntiesīga kompānijas "Global Transport Investments,  Inc." meitas kompānija, kas kā juridiska persona veic pamatdarbību, sagatavojot SkyWay tehnoloģiju ieviešanu Indonēzijā. Tā ir arī  māsas kompānija Baltkrievijas Republikas inženierijas kompānijai "SkyWay Technologies Co", kas ģenerē plašu transporta risinājumu klāstu pilsētas,  kravas un ātrgaitas transportam, kā arī pārvadājumus starp ostām,  apmetnēm un salām. Uzņēmuma misija ir  nodrošināt optimālu transporta kustības risinājumu Indonēzijai, kas radikāli  samazinās enerģijas un transporta izmaksas, laiku, kas nepieciešams  tradicionālai cilvēku un preču pārvadāšanai, palielinās transporta  pieejamību un samazinās preču un pakalpojumu izmaksas, kā arī samazinās  braucienu laiku pavisam citos komfortablos apstākļos un ar pilnīgi citiem ātrumiem.

SkyWay ir estakāžu tipa virszemes transporta sistēma, kurā transportlīdzekļu  kustība tiek organizēta pa iepriekš nospriegotām, nepārtrauktām stīgu sliedēm, kas nostieptas starp balstiem. Stīgu sliedei ir raksturīga augsta izturība, stingrums, gludums, ražošanas un  uzstādīšanas vieglums, zems materiāla patēriņš un plašs darba  temperatūras diapazons. Kā SkyWay sistēmu transportlīdzekļi tiek izmantoti īpaši elektromobiļi uz tērauda riteņiem.

Sagatavojot Saprašanās memoranda parakstīšanu, "SkyWay Technologies Indonesia" pārstāvji apmeklēja četras nominētās zelta pilsētas:

- Dasunas pilsētu, kas pazīstama ar tās upju tūrismu, kultūras un vēsturisko tūrismu un zivju produktu ražošanu.

- Karasgede pilsētu, kas slavena ar savu lauksaimniecību un bioenerģētiku.

- Sumber Rejo pilsētu, kas pazīstama ar savu sapotu un tīkkoka produkcijas ražošanu, kā arī cukurniedru audzēšanu.

- Karimunjawa salas, kas slavenas ar tūrismu, zvejniecību un koksnes izstrādājumiem no Dewa-Ndaru pilsētas.

Kompānija "SkyWay Technologies Indonesia" uzsāka arī iepriekšējas tikšanās ar projektēšanas un celtniecības firmu "Bukaka Teknika Utama" ar mērķi sagatavot un ieviest SkyWay trases.

Kā jūs droscaroni vien zināt... Autors: astraalis Skyway 43
5.

Kā jūs droši vien zināt no mūsu ziņu izlaidumiem, SkyWay ritošā sastāva pieņemšanas testu process turpinās. Tas ir  nepieciešams, lai kontrolētu produkcijas atbilstību tehnisko  normatīvo aktu prasībām, kas noteiktas šai testu kategorijai, ar mērķi noteikt iespēju pieņemt izstrādājumus. Pārbaudi veic tehniskās kontroles departaments (ATKL), kas ir atbildīgs par gatavās produkcijas kontroli. Papildus ritošā sastāva atbilstības projektēšanas dokumentācijai pārbaudēm, tiek veikta arī funkcionālā pārbaude. Citiem vārdiem sakot, ATKL apliecina to, ka viss ir pareizi samontēts un darbojas.

Tagad 14 vietīgais junibuss un junibaiks ir atgriezušies no EkoTehnoParka uz cehu,  sezonas tehniskai apkopei, ko veic, lai sagatavotu izstrādājumus izmantošanai ziemas  apstākļos, bet pēc tam, saskaņā ar ekspluatācijas instrukcijām, tiek pārbaudītas visas  sistēmas. Pēc tam automašīnas atgriezīsies Maryina Gorka, lai turpinātu testus jau zem nulles temperatūras.

Neapstājas darbs arī pie vairākiem jauniem ritošā sastāva veidiem, kas vēl nav iesniegti plašai sabiedrībai. Šo procesu, kā arī funkcionālo diagnostiku personīgi uzrauga AS "Stīgu tehnoloģijas" ģenerālkonstruktors Anatolijs Junickis. Turklāt, mūsu  informācijas dienesta vizītes dienā, Anatolijs Eduardovičs atrada laiku,  lai sniegtu interviju viena no centrālo Baltkrievijas laikrakstu korespondentiem. SkyWay  tehnoloģijas izstrādes projekta attīstība joprojām ir plašsaziņas līdzekļu uzmanības centrā, tāpēc nākamajā nedēļā sagaidīsim vēl vienu  rakstu, par kuru mēs jūs noteikti informēsim.

Mēs vēršam jūsu  uzmanību uz īsu fotoreportāžu no AS "Stīgu tehnoloģijas" ražošanas vietas, kurā pašlaik izvēršas galvenie notikumi SkyWay  tehnoloģijas izveidē.

SkyWay sertifikācija Autors: astraalis Skyway 43
6.

SkyWay sertifikācija

SkyWay sertifikācija Autors: astraalis Skyway 43
7.

SkyWay sertifikācija

SkyWay sertifikācija Autors: astraalis Skyway 43
8.

SkyWay sertifikācija

SkyWay sertifikācija Autors: astraalis Skyway 43
9.

SkyWay sertifikācija

SkyWay sertifikācija Autors: astraalis Skyway 43
10.

SkyWay sertifikācija

2
52

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [430]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Pliiners avatars
Medaļa NostradamsMedaļa Priecīgus Līgo!Medaļa Dienas joks
  Pliiners 04.11.17 10:05  
 
9
0
atbildot uz Anonīms komentāru " Tu  netrolli domā, ka saistoties ar kaut... "MMM solīja 600% peļņu gadā. Aizgāja pa skuju taku! SW sola 2000% divos gados. Astrālis domā, ka tas ir reāli, kaut arī pats jau ir zadējis naudu MMMā! Tā, laikam, arī ir, ka vienā jaukā dienā Zeme pārstātu griezties, ja muļķi izbeigtos.

Dr. Freeman avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Dienas joksMedaļa Dienas doma
  Dr. Freeman 03.11.17 22:33
 
5
0

Mjā. Jebkurš banķieris pārdotu māti un savam tuvākajam rīkli pārgrieztu jau par 200% peļņas no ieguldījuma. Bet ja sola līdz pat 2000% peļņu, un naudu dot gribošie banķieri neveido masveidīgu rindu, tad rodas loģisks secinājums, ka viss šamējais pasākums ir viens liels lohotrons..

Pliiners avatars
Medaļa NostradamsMedaļa Priecīgus Līgo!Medaļa Dienas joks
  Pliiners 02.11.17 16:52
 
4
0

Video redzama anonīmo SW atkarīgo atbalsta grupa.

smokeman avatars
Medaļa TrumpeMedaļa ŽurnālistsMedaļa Tīģeris
  smokeman 02.11.17 15:08  
 
4
0
Scaaaaaaam!!!

Pliiners avatars
Medaļa NostradamsMedaļa Priecīgus Līgo!Medaļa Dienas joks
  Pliiners 17.11.17 14:50  
 
2
0
atbildot uz maks komentāru " Astraali, nopublicē  vismaz  Apollo... "

Batarejas Junickis pirkšot no Belkomunmaš, lētas un smagas! Tieši tas, kas superizturīgajai stīgai vajadzīgs.

Pliiners avatars
Medaļa NostradamsMedaļa Priecīgus Līgo!Medaļa Dienas joks
  Pliiners 02.11.17 19:56
 
2
0

Kurš prezidents vakar bija MG, Ēzeļa kungs?

Karlis Anonims avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas domaMedaļa Spoks
  Karlis Anonims 06.11.17 16:21
 
2
0

atbildot uz astraalis komentāru " Tu saproti, ka lidojošās mašīnas piemēram ir ... " Konotācijas ir konotācijas, un te ir pilnīgi vienalga, ko es sapratu vai nesapratu. 

Es tikai norādu uz skatpunktu, kāds var rasties, redzot šo Tevis radīto salīdzinājumu ķēdīti.

Labs piemērs būtu bijis par "burvju spogulīti". Kādreiz tāds bija pasakās - ar to var redzēt, kas notiek aiz trejdeviņām zemēm, tas pateiks atbildi uz jebkuru jautājumu, utt. Un tāds tagad ir katram kabatā - telefons ar videozvanu un Google meklētāju. Fantastiski!

Hoverboards tajā pašā laikā nav brieduma stadijā. Tas ir pilnībā apstājies, nevienam tas nav vajadzīgs, neviens nestrādā pie jaunas tā versijas. Tas uz īsu brīdi reklamēja Lexus brendu, un tas arī viss. Cauri. Lielā mērā bezjēdzīgs pasākums, kas caurvīts ar mārketingu un firmas imidža pulēšanu.

"Lidojošās mašīnas" dažādās iterācijās tiek izstrādātas jau kopš 20.gs 50ajiem gadiem. Tā nav sākuma stadija, tā ir lēna muļļāšanās un savā ziņā simbols tam, ka futūristi maldās savos pareģojumos. Ir pat tāds teiciens "Where's my flying car?", kas sevī ietver arī daudzus citus pareģojumus. Problēma ir tajā, ka tehnoloģija ir tikai viens no šķēršļiem, lai katram tāda mašīna būtu garāžā - līdz ar lidojošu mašīnu nāk vajadzība pēc pilota prasmēm un licenses, likumdošanas izmaiņām un gaisa telpas regulēšanas (jau tagad ir problēmas ar droniem pie lidostām - kas notiks, kad tie nebūs tikai droni, bet arī lidojošas mašīnas?)

Līdz ar to vēlos teikt, ka tie gluži vienkārši ir negatīvas asociācijas nesoši piemēri, kuru vietā būtu iespējams piemeklēt atbilstošākus.

Pliiners avatars
Medaļa NostradamsMedaļa Priecīgus Līgo!Medaļa Dienas joks
  Pliiners 09.11.17 21:18  
 
2
0
atbildot uz astraalis komentāru " Tie ir meli? ne jau es to teicu, bet to teica... "

Skaivejists tev arī tev neko nav teicis. To visu teica viena tante pie podjezda krievu valodā , Skaivejists vienkārši pārtulkoja un tev uzrakstīja. Viņš pilnīgi neko nav melojis.

Anonīms
bidla 09.11.17 10:19  
 
1
0
atbildot uz bidla komentāru "Tak nebij tur neviens.Astraalis tagad nezin kaa... "

Astraali kaapeec tu paarstaavi kompaaniju kas tik ļoti melo cilveekiem kaut vai par to pašu IPO 2018 gadaa? Kaads var buut IPO ja ir tikai 10 etaps,nav uztaisiits aatrgaitas unibuss un nav sertificeets arii kravas unitrack?J arii buus tas IPO par ko stipri šaubos tad tas buus labi ja 2020gadaa un liidz ar to arii nekaada akciju paardosana daargaak Nevar buut.Tak beidziet reiz visi melot par kautkaadu iekseejo biržu naakamaa gada saakumaa.Tehnika Nav sertificeeta un izgaajusi tirguu taatad Nekaada birža un money back Nevar buut.Hvaķik pi*ģeķ mužiki!!!
Anonīms
maks 08.11.17 23:05
 
1
0

atbildot uz BIDLA komentāru " Saaksim jau ar to MAKS lai Astraalis nosauc ... "

...Slēgtās AS to var darīt!

Bet KF Putina administrācija no 2014 gada šādām MMM tipa AS uzlika smagu VETTO.Pieņemot likumu kāds jau daudzus 10 gadus eksistē gan Eiropā, gan ASV. Ka slēgtā tipa AS nedrīkst būt vairāk par 50 akcionāriem.!!)

Tapēc jau SW notinās no KF ar saviem  SIMTIEM miljardu vērtajiem intelektuālajiem kapitāliem uz Britu Virdžīniem! 

Un paralēli caur meitas firmām aktīvi meklēja slēptās iespējas iefiltrēties dažās Eiropas valstīs, kas beidzās gaužām neveiksmīgi! 

Neviens jau SW  neliedz izprotami un loģiski veikt savu darbošanos. Bet tomēr šādas Ponzi shēmas tā saucamajā Rietumu biznesa pasaulē jau pazīst pēc dažiem faktoriem, un tapēc ir visa šī ņemšanās ar Arābiem,Indiešiem un vel nezinkādiem papuasiem!!!

astraalis avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Sponsora favorīts
  astraalis 08.11.17 12:37  
 
1
0
Nu bet tad ko tu te vēl meklē? Tak savāc naudu un netiksi apkrāpts. Tas jau tu esi, kurš runā, ka ir apkrāpts. Neesi idiots un vismaz izmanto iespēju atgūt savus ieguldījumus.

Anonīms
bidla 08.11.17 08:44  
 
1
0
Nu jaa tagad jau jaagaida kad belaru zemiiti klaas sniegs jo citaadaak tak nevar unikastes sertificeet atbilstoši ziemas apstaakļiem.Un ja nebuus decembii sniegs tad buus jaagaida janvaaris vai februaaris.Tikmeer veel var investeet ar izdeviigu Diskontu.
Anonīms
maks 08.11.17 20:51
 
1
0

atbildot uz astraalis komentāru " Tevis teiktais jau vien visu izsaka - tu vien... "

Tevis teiktais jau vien visu izsaka - tu vienkārši neesi kompetents šajās lietās un tas arī ir vis. Nav nekādas futūrjas un vizualizācijas, sen jau ir realitāte

======================

Par Tavu kompetenci tehniskās lietās esmu jau daudz reizes pārliecinājies.Ka  Tu kā viesnīcas puika tehniskās lietās orentējies tik pat daudz kā šimpanze no dinamīta! 

Anonīms
bidla 07.11.17 07:57  
 
1
0
Nevajag nervozeet ja redzi ka esi Smagi Ieberzies ar savu Skaiveju.
Anonīms
Bidla 09.11.17 18:29
 
1
0

atbildot uz astraalis komentāru " Lielākais lunis te esi tu, jo tu joproj... "

Tad kakova h...tu te liec savus raksteļus ja NEVIENS te tevi nabagu nesaprot???? Ir iemesls aciimredzot NESAPRAST.

Anonīms
Bidla 09.11.17 18:35
 
1
0

atbildot uz Pliiners komentāru "Nesaprotu, par ko tu, Teodor, priecājies - par ... "

Videorolikos jau ja uzmaniigi skataas var redzeet kaa dziivo Skaivej darbonji.Brauc ar jauniem džipiem,atpuušas tropiskās vietās un tas viss par investoru naudiņām.Krasivo ŽITJ ŅE ZAPREĶIŠ  

Anonīms
Bidla 09.11.17 18:24
 
1
0

atbildot uz astraalis komentāru " Saproti, ka ļoti daudziem jūsu gājuma cilvēki... "

Savkaart tas ko ES redzu Skaivej ir skaista runaasana ,tukši soliijumi leeticiigai tautai un naudas izspiešana

Anonīms
Bidla 09.11.17 18:22
 
1
0

atbildot uz astraalis komentāru " Lielākais lunis te esi tu, jo tu joproj... "

Tu Astraali sirgsti ar amnēziju draugs un pats to neapzinies.Izsaku liidzjutiibu.!!!

Pliiners avatars
Medaļa NostradamsMedaļa Priecīgus Līgo!Medaļa Dienas joks
  Pliiners 09.11.17 18:05  
 
1
0
atbildot uz Teodors komentāru " Nezinu, par kādām dividendēm te runājat... "

Nesaprotu, par ko tu, Teodor, priecājies - par to, ka esi iedevis savu naudu bezatlīdzības lietošanā savulaik pazīstamiem finansu piramīdas darbiniekiem vai par to, ka tavu naudu tev neviens netaisās atgriezt atpakaļ? Tev kā krietnam cilvēkam jāsaprot, ka SW maina pasauli, ievieš dabisko lietu kārtību - ja muļķim nedrīkst būt nauda, tad no viņa tā nauda ir jāpaņem, viņš jau pats arī atdod. Pārējais ir sekundāri, ko šāds "akcionārs" domā, ka glābj pasauli, ka jau rīt būs miljonārs vai, ka atstās akcijas mantojumā mazbērniem, tas ir tikai mārketings. SW nav spējīgs radīt peļņu rīt ar vakardienas ne vienam nevajadzīgo tehnoloģiju, tie ir tikai izdevumi, kas kādam jāfinansē, kamēr tiek imitēta kaut kāda darbība. Un kamēr ieņēmumi pārsniedz izdevumus, tikmēr šī krēslu deja turpinās. Neaizmirstam, ka vienā brīdī mūzika beigsies, kurš būs tas krēsls uz kura tu apsēdīsies? Šobrīd jau ir sākušies agresīvi komentāri uz esošo "investoru" jautājumiem par iespējām saņemt solīto peļņu. Drīz viņus visus arī atklāti pasūtīs. Laipni tiek runāts tikai ar potenciālajiem investoriem.

Anonīms
BIDLA 08.11.17 22:47
 
1
0

atbildot uz astraalis komentāru " Atbildi uz vienu manu jautājumu. "

Atbildi saakumaa tu uz manis uzdotajiem jautaajumiem.Pagaidaam ne uz vienu neesi atbildeejis bez nosauksanas par idiotu utt.Saac ar sevi ASTRAALI

« 1  2  3  4  5 »