Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
14
34
« 1  2  3 »

Iepriekšējais raksts:

Skyway 38

Sāksim ar labākajām ziņām, protams, ka visas ziņas ir labas, bet ir tādas, kuras ir īpaši labas! 19. septembrī notiks pāreja uz 10. etapu!!!

AS “Stīgu tehnoloģijas” finanšu audits par 2016 gadu

Publicējam auditoru slēdzienu grāmatvedības “finanšu” atskaišu auditā AS “Stīgu tehnoloģija” par 2016 gadu. Auditu veica ООО «Аудитфинансервис» (valsts reģistrācija kopš 07.09.2010 g.).

Saskaņā ar apstiprinātās organizācijas noslēgumā sniegto vērtējumu “grāmatvedības (finanšu) pārskatu sniegšanu AS “Stīgu tehnoloģijas” kas veidota saskaņā ar Baltkrievijas Republikas likumdošans prasībām par grāmatvedību un pārskatu sniegšanu, ticami visos būtiskajos aspektos atspuļguļo AS “Stīgu tehnoloģijas” finansu stāvokli uz 2016 gada 31. decembri, kā arī SAS “Stīgu tehnoloģija” finansiālais stāvoklis un izmaiņas finanšu stāvoklī par gadu, kurš beidzās šajā datumā saskaņā ar Baltkrievijas Republikas likumdošanas prasībām.

Auditoru revīzijas ziņojums par AS “Stīgu tehnoloģija” grāmatvedības (finanšu) pārskatu par periodu no 2016 gada 1. janvāra līdz 2016 gada 31. decembrim ir pieejams apskatei.

124811_59a7fd281c608 (audita fails)

SkyWay kompāniju Grupa... Autors: astraalis Skyway 39
1.

SkyWay kompāniju Grupa paziņo par veiksmīgi noslēgušos 9 etapu. Pāreja uz 10 posmu notiks 19. septembrī 2017 gadā plkst. 23:59 pēc Maskavas laika. Vienlaicīgi ar etapa maiņu notiks arī diskonta maiņa.

Inovatīvā transporta... Autors: astraalis Skyway 39
3.

Inovatīvā transporta tehnoloģija SkyWay, kuru izstrādā AS “Stīgu tehnoloģija” EXPO piedalās no “BelTRANSNET”. EXPO-2017 Astana – starptautiska specializēta izstāde, kas ir starptautisko izstāžu Biroja atzīta (SIB), kura notiek Kazahstānas galvaspilsētā Astanā no 10 jūnija līdz 10 septembrim 2017 gadā. Izstādes tēma “Nākotnes enerģija” / “Nākotnes transports”. Izstādes atklāšanas ceremoniju vadīja pats Kazahstānas Republikas prezidents Nursultans Hazarbaevs, viņš oficiāli paziņoja par starptautiskās izstādes EXPO-2017 Astana atklāšanu un pastāstija tās īpašības.

Starptautiskā izstāde... Autors: astraalis Skyway 39
4.

Starptautiskā izstāde “Astana EXPO-2017” – tas ir:
> Dienas apmeklētāju plūsma – 55 000 cilveku, 110 000 pašās aizņemtākajās dienās
> Vairāk nekā 115 valstu pārstāvji un 22 starptautiskas organizācijas
> Valstsvīri un augsti stāvošas personas vismaz no 100 dažādām valstīm
> Vairāk nekā 7000 izstādes darbinieki, stendisti, mediju pārstāvji un mākslinieki
> Bagātīga izstādes programma visā garumā (3 000) dažādi notikumi

1septembra laikā kurā... Autors: astraalis Skyway 39
5.

1.septembra laikā, kurā Baltkrievijas SkyWay tehnoloģijas paviljonu apmeklēja Baltkrievijas Republikas Prezidenta Administrācijas Vadītājs N.I. Kočanovojs un Baltkrievijas Republikas Ārkārtējais un Pilnvarotais Vēstnieks Kazahstānā A.I. Ničkasovs, kura (apmeklējuma) laikā “BelTRANSNET” vadība tika uzaivināta uz vēstniecību apspriest SkyWay tehnoloģijas eksportu Kazahstānas Republikā.

 Autors: astraalis Skyway 39
6.
Foto pirms nosūtīscaronanas... Autors: astraalis Skyway 39
7.

Foto pirms nosūtīšanas uz pārbaudījumiem

SkyWay ritošā sastāva sagatavošanas darbi iet uz beigām pieņemšanas testiem ar sekojošo sertifikāciju. UniBus U4-210 un UniBike U4-621, kuri jau tuvākajās dienās tiks aizvesti uz SkyWay Eko TehnoParku, ir gatavi praktiskajai pielietošanai. Tieši tā iemesla dēļ tie visagrāk izgāja visu nepieciešamo sagatavotību, kurai būs jaiztur grūtu pārbaužu sēriju (23- 24) pārbaudes, kurus ir noteikusi sertificējošā institūcija, lai saņemtu atbilstības sertifikātus attiecināmus uz izpildītajām drošības prasībām.

Priekšā jauni SkyWay ritošā sastāva modeļi: unitrak, unicar, liela izmēra unibusi… Transporta līdzekļu sagatavošanās noris pēc visām metodiskajām prasībām veicot konkrētas pārbaudes.

 Autors: astraalis Skyway 39
8.
 Autors: astraalis Skyway 39
9.
 Autors: astraalis Skyway 39
10.
« 1  2  3 »
14
34

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [92]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Pliiners avatars
Medaļa NostradamsMedaļa JubilārsMedaļa Patīk komentārs
  Pliiners 10.09.17 11:23  
 
6
0
atbildot uz astraalis komentāru " Pliiner, pensija pēc tevis gaida, tavs laiks ... "Neko tu nezini. Ne tu zini ar ko jebkurš Unixxx kustēsies uz priekšu, ne cik ilgā laikā apstāsies. Tu esi redzējis tikai datoranimāciju. Un viss. Neko tu nezini un nevari atbildēt. NEKO! Visas tavas atbildes ir apmēram tādas - es zinu, bet jums neteikšu, meklējiet paši, jo jūs esiet IDIOTI!

Pliiners avatars
Medaļa NostradamsMedaļa JubilārsMedaļa Patīk komentārs
  Pliiners 10.09.17 10:02  
 
5
0
atbildot uz maks komentāru " .........un kapēc dzelzce;la pārvadus tikai a... "Astrālim nepielec. Viņš domā, ja tas Unitraks brauc pa sliežu virspusi, tad iekarinātās sliedes problēmas neeksistē, ka tas attiecas tikai uz iekarināto Unibaiku.

Pliiners avatars
Medaļa NostradamsMedaļa JubilārsMedaļa Patīk komentārs
  Pliiners 10.09.17 13:07
 
5
0

atbildot uz astraalis komentāru " Pliiner, tu esi kā mazs bērns. Ņem mekl... "

Ņemt meklēt, lasīt un domāt? Jā, man ir sava galva uz pleciem un es redzu, ka tu un visi pārējie ''akcionāri'' JAU esiet apkrāpti, tikai jums tas vēl nav paziņots. Un es tikšu bagātīgi atalgots? Ha, ha, ha! Ar kompānijas akcijām, kurām diskonts ir 1:6000 un prognozētā nākotnes tirgus vērtība ar ''apmaksāto'' pamatkapitālu ir 400 000 000 000 $? Nē, paldies. Šeit vairs muļķu nav, pēdējie bija Draugs un Skaivejists.

Dr. Freeman avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Dienas joksMedaļa Dienas doma
  Dr. Freeman 06.09.17 22:59
 
5
1

"-pārbaudes, kurus ir noteikuši sertificējošie orgāni"

Cieņā un apbrīnā noliecu galvu SW fanātiķu priekšā, jo, kā rādās, tad šamējiem pie visām jau esošajām nebūšanām ir pievienota sertifikācija caur sertificējošajiem orgāniem.. Nedaudz nav skaidrs vai visiem no SW veiks darbības ar sertificējošo orgānu, bet varbūt labāk to nemaz nezināt..

Pliiners avatars
Medaļa NostradamsMedaļa JubilārsMedaļa Patīk komentārs
  Pliiners 10.09.17 11:15  
 
3
0
atbildot uz astraalis komentāru " Pliiner, sēdi mājās un saņem pensiju. T... "Jau manā laikā Junicka tehnoloģiju norakstīja kā neperspektīvu. Tagad tu Junicka tehnoloģiju sauc par jaunu? Paskaties Google attēlos ap Centrālo dzelzceļa staciju, kāds sliežu labirints ir jāizbūvē, lai izmanevrētu pārdesmit vilcienus dienā. Un tagad pamēģini iztēloties savu sapņu piepildījumu, kad visi brauc ar tiem Unisūdiem! Un kur nu vēl problēmas, ja kādam piekusīs kājas, pedāļus minot vai skābes akumulatoriem klemme nokritīs? Tas taču ir kā tramvajs, otrs tramvajs viņu nevar apbraukt. Un kā varēs apgriezties, ja es pēkšņi pārdomāšu par galamērķi? Tik daudz jautājumu, bet nav atbilžu. Ir tikai pārgudra spriedelēšana, ka visi ir idioti pārākajā pakāpē!

Pliiners avatars
Medaļa NostradamsMedaļa JubilārsMedaļa Patīk komentārs
  Pliiners 10.09.17 15:51
 
3
0

atbildot uz astraalis komentāru " Tu vēlreiz esi pierādijis to, ka esi nekompte... " Tā arī neesi sapratis, ka visas pārejas uz 10., 11. vai jebkuru citu etapu notiek tikai tāpēc, lai esošie ''akcionāri'' vēl saausītos un kaut ko vēl nopirktu, domādami, ka ļoti gudri rīkojas, jo tūlīt akcijas paliks dārgākas? Un cik tad vēl etapi palikuši, līdz visi sāks pelnīt un kļūs par pilntiesīgiem 2 cm SW troses īpašniekiem kaut kur Indijā vai Pakistānā?

Un, Astrāli, neesi iedomājies, ka ja kāds tiešām sajuks prātā un pasūtīs sev kaut vai 5 km garu SW trasi, tad viņš jau pasūtīšanas brīdī samaksās gan par pašu trasi, gan tehnoloģiju? Un tādā gadījumā jūsējai sektai būtu pēdējais laiks uztraukties par savām investīcijām. Tas ko jums tur sola, ka katrs akcionārs būs līdzīpašnieks katram SW uzbūvētajam ceļam, ar kaut kādu iedomātu mm, cm vai metru daudzumu un pēc tam kāds tad jums maksās proporcionāli dividendes ir, maigi izsakoties, naivi. Jā, uzbūvējiet par savu naudu personīgo SW trasi un pelniet no pārvadāto pasažieru apjoma! Bet naudas ta nav? A kas, nodomu protokols jau parakstīts, varēsiet krievus uz Kaļiņingradu no Rīgas vadāt un bargu naudu kabatā bāzt, kamēr mēs te visi rūgti nožēlosim un elkoņos kodīsim.

Pliiners avatars
Medaļa NostradamsMedaļa JubilārsMedaļa Patīk komentārs
  Pliiners 10.09.17 11:32  
 
3
0
atbildot uz astraalis komentāru " Pliiner, sēdi mājās un saņem pensiju. T... "Es saprotu, ka par nākotnes transporta tehnoloģiju tu priekšstatu esi smēlies no Harija Pottera filmām.

Karlis Anonims avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Patīk komentārsMedaļa Patīk komentārs
  Karlis Anonims 07.09.17 18:56
 
3
0

atbildot uz astraalis komentāru "Ā, nu tagad jau tu saki "ja tas aizies pa skuju... " "Visi apklusuši, jo lūk krāpnieki brīnumainā veidā parāda sevi tikai no pozitīvās puses."

 

Gribētu teikt, ka drīzāk visi apklusuši, jo teiksim - uz šaubām par sakarību starp "50% pasaules tirgus" un foto redzamajām ēkām tiek atbildēts nevis ar vienkāršu, kodolīgu paskaidrojumu, ka tas ir viens solis no vairākiem, bet ar

"idiots, skaudība, nekompetence, nezināšana, mūsdienās cilvēki paliek aizvien stulbāki, tev nāksies nožēlot un bēgt asti ierāvušam kājstarpē aiz idiotisma un kauna, idiotisms pārākā pakāpē".

Es netaisos vispār atvērt muti, ja no Tevis ir sagaidāms kas tāds.

Savu Tu esi panācis - reti kurš te ko kritizēs vai komentēs, pat ja tā būtu auglīga kritika vai komentāri. Man personīgi šobrīd SkyWay saistās pamatā ar fanātisku lamāšanos pret jebkuru, kuram ir atšķirīgs viedoklis. Saprotu Tavus motīvus to darīt, bet ko sēsi, to pļausi.

Pliiners avatars
Medaļa NostradamsMedaļa JubilārsMedaļa Patīk komentārs
  Pliiners 10.09.17 09:57  
 
3
0
Pareizrakstības ekspertam Astrālim derētu saprast, ka jebkas, pasažieri vai krava, tiek pārvAdāts, nevis pārvEdāts. Tāds IDIOTS!!!!!!! Kā inteliģents cilvēks ar tādu vispār var komunicēt? MUĻĶIS gatavais!!!!

Pliiners avatars
Medaļa NostradamsMedaļa JubilārsMedaļa Patīk komentārs
  Pliiners 10.09.17 10:05  
 
3
0
atbildot uz astraalis komentāru " Tapēc, ka tas tavs kārlis pats nesaprot to ko... "Kāpēc tu ieguldi naudu projektā, par kuru Junickis vēl visu nav atklājis? Viņš taču ir vecs vīrs. Un visādi var gadīties. Kaput projektam tad būs? Visa Pasaules nākotne paliks neizglābta?

Pliiners avatars
Medaļa NostradamsMedaļa JubilārsMedaļa Patīk komentārs
  Pliiners 11.09.17 16:35
 
2
0

atbildot uz astraalis komentāru " Es Tev jau teicu, ka man ir pieturzīmju kļūda... " Cirvis un āmurs, tie ir praktiski sinonīmi, ja runa iet par tavu raksturojumu.

Grey Wolf avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas doma
  Grey Wolf 09.09.17 13:30
 
2
0

atbildot uz astraalis komentāru " Es jau teicu ne vien vienu reizi, ka Jūs visi... "

Nē nu esi tomēr neapskaužams tupaks, NEKAD ŠEIT NĒSMU RAKSTIJIS ANONĪMI!!!  NEKAD.  Un lūdzu pierādijumus - kur ir veiksmes stāsts. Kur. kautvienu linku. Veiksmīgs uzņēmums un projekts ir tāds kas nes peļņu, nevis tikai tērē naudu.  Nav nekāda māksla, par naudu uztaisīt parku, muzeju dzīviem cilvēkiem, uzbūvēt pāris ēkas, vai pat vienkārši tās iznomāt, un salipināt pāris ne īsti strādājošus protatipus.  Tad jau Latvijā par veiksmes stāstu var nosaukt 

https://www.youtube.com/watch?v=njT78HBlDuk

Redz ne naudas nedz sienas- un cik skaisti viss bildēs izskatās.. Vai arī cilvēkus uz Marsa, un milzu šovu kas sāksies nākamgad.. tiešraidē no Marsa Atlase taču notika ar vērienu, kas samaksā 400 dolārus un esi jau gandrīz vai marsietis..  nu ko - saņēma visi T-krekliņus par 400+ dolāriem gabalā, un pāris bukletus.. Redz tu saņēmi koku parkā, un iespējams ka ar kādu to dalot, ierakstu uzkrāsotu uz sienas, un kaudzi ar solijumiem.. Uz priekšum krāj naudu nākamajiem pasaules glābēju projektiem - tie parādās ļoti regulāri, tā kā nokavēt ir grūti..

 

 

Pliiners avatars
Medaļa NostradamsMedaļa JubilārsMedaļa Patīk komentārs
  Pliiners 07.09.17 11:58
 
2
0

Tā ahūnā rūpnica, ko tu rādi bildītēs nav neko lielāka par mazas pašvaldības, piemēram Ādažu, autobusu parku. Principā 2/3, spriežot pēc bildēm, aizņem noliktava nevis razošanas process. Un ar šo jūs taisāties iekarot 50 % no pasaule transporta tirgus? Nu, nu...

Kad tu, Astrāli, beigsi sapņot un cilvēkus smīdināt? 

Grey Wolf avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas doma
  Grey Wolf 09.09.17 14:17
 
2
0

atbildot uz astraalis komentāru " Tu joprojām nesaproti, ka viss atrodas deguna... " Nu redz - esmu tāds kas neredz, lūdzu parfādi. Kur ir ar SKAITĻIEM ARGUMENTĒTI piemēri.

Starp citu uz katru veiksmīgo tehnoloģiju ieviesēju ir apmēram pāris tūkstoši neveiksmju. Veksmes stāsts var būt tikai tad ja tiek piedāvāts tiešām kaut kas jauns, nevis mēģināts pacelt jau sen vēstures mēslainē izmestas idejas..

SW tehnoloģija ir tas pats trošu ceļš sakrustots ar piekārto viensliežu dzelzceļu, abi ir izmantojami klādā konkrētā situācijā, iespējams ka dažās SW idejas arī varētu piemērot kādā studentu pilsētiņā vai kautkur citur, bet ne jau teikt ka tas ir nākotnes transports... Reāls nākotnes transports ir vilcieni uz magnētiskā spilvena, jo tiem ir novērsta galvenā mūsdienu sauzzems transporta nepilnība, ierobežots ātrums. Jo ir fiziska sakarība starp ātruma pieaugumu un tam nepieciešamo jaudu,  nebūt nav tā ka lai sansiegtu 20Km/h vajadzēs tieši 2 reizes vairāk enerģijas kā lai sasniegtu 10Km/h..

Mašīna kas ar 100 zirgspēku motoru attīstīs 100Km/h - ar 200 Zs. motoru neatīstīs 200Km/h, bet labi ja 150 Km/h (tas ir tikai piemērs)

Pieaugot ārumam pieaug arī pretestība. 

Neviens piekārtais transports kur tiek izmantoti skrituļi nevar attīstīt 500 Km/h.. veinkārši nevar.. Vilciens to spēj tikai pateicoties tam ka pieaugot ātrumam samazinās spiediens uz sliedēm, piekārtam transportam tas ir pretēji, slodze uz ritošo daļu pieaugs, līdz tādiem apmēriem ka tā vienkārši izjuks.. Magnētiskajai piekarei šāda lietas vienkārši nav, vienīgā leita kas kavē lielāku ātrumu ir gaisa pretestība..  Ja ieguldīt naudu novatoriskās transporta tehnoloģijās, tad negnētiskā transporta attīstībā- tam ir perspektīvas..

Lauris Ase avatars
Medaļa Spoks
  Lauris Ase 11.09.17 19:22  
 
2
0
Vislaik ar milzu nepacietību gaidu, tās solītās paraugprāvas tiesās, kurs pāris ziepenes sērijas atpakaļ solīja scenārija autors Varētu izsludināt konkursu ziepenes nosaukumam... 39 sērijas jau ir. Vēl nedaudz un noķers slaveno ,,Ugunsgrēku,, Kas zin, varbūt būs mums jaun kulta seriāls- ,,As-ral skaiveja pasakās,,
Grey Wolf avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas doma
  Grey Wolf 09.09.17 12:03
 
2
0

atbildot uz astraalis komentāru " Tu esi tāds pats nekompetents cilvēks, kā tie... " pag tu ja bļauj par veiksmes stāstu. Kas tad ir veiksmīgs? projekts kas nes tikai zaudējumus? un pārredzamā nākotnē nenesīs peļņu?

Tas ka 99% no kapitāla ir izsvaidīti pa ofšoru firmām? Tas ka daudzās valstīs ir juridiskas problēmas? Kā var serteficēt mantu kuras dabā vel nav? Nu kā? atbildēšu - nekā. To nevar izdarīt nevienā pasaules valstī. jo transportam, pat visparastākajam skrejritenim, tiek veikti Ceash testi, un to var izdarīt  TIKAI TAD KAD IR REĀLA MANTA. Nu pastāsti kā iedomu tēlu var testēt? sabiedriskajam transportam ir nevis kautkādi mistiski 24 sertefikāti, bet vairāki simti..  katrai skrūvei jābūt sertefikātam. Pilnīgi visam..  Un lielās rūpnīcas palaižot pilnīgi jaunu produktu, sadsaua nevienu vien protatipu.  Un neviens nekad neslēgs līgumu par mantu kura īsti pat nav rasējumu. Nu tad par kādu veiksmes stāstu tu te muldi?

Astrāli - tu nēsi sakarīgi atbildējis ne uz vienu komentāru. Motivēti ar reāliem piemēriem. Nu tevis  ir tikai, jūs visi esat stlbi, idioti, un tā tālāk.. Papildus, uzvraucieni, nemāki rakstīt utt.. pašam raksti pilni ar gramatiskām kļūdām..  Tā kā. nestāsti te pasakas, un vienreiz uzvedies kā pieaudzis cilvēks, un parādi KUR IR VEIKSMES STĀSTS. ​

savādāk uzvedies kā mazs bērnelis, nav argumenti, tad sāc citus saukt par stulbiem un idiotiem.

Un vel tā uzvedās sektanti kas tic ka pasaulei pirmdien būs gals un viņu mesija izglābs tikai tos kas mesijai būs pārrakstijuši māju/dzīvokli.. nemaz nepadomājot ko tad mesija pēc poasaules gala darīs ar tiem īpašumiem...

Tu jau nesaproti - ka visi part tevi vienkārši publiski ņirgājās, mani ieskaitot..   

Grey Wolf avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas doma
  Grey Wolf 09.09.17 07:33
 
2
0

atbildot uz astraalis komentāru " Muļķis Tu esi, un nekas vairāk. 11. septebrī ... " IBM nenodarbojās ar transporta vadības sistēmām. Vienkārši viņiem nav tādu pētniecības labratoriju.

Par visiem IBM pētijumiem, un nozarēm kurās viņi strādā var uzzināt šeit: http://www.research.ibm.com/

Psats IBM faktiski nodarbojās tikai ar ražošanu, galvenais ražošnas virziens ir mikroshēmas, un lielie jaudīgie datori - serveri. 

Ja jau būtu tāda sadarbība tad tavs SW to vien kladzinātu, bet redz nekādi IBM logo tajās viņu lapās nav, jo labi apzinās ka tādu info ieliekot, var nākties šķirties no daudziem desmitiem miljonu dolāru.

Piedevām IBM nekad nav bijis lielākais jauno tehnoloģiju izstrādātājs., viens no vadošjiem tas gan. Un arī patenti pieder , ja nemaldos, visvairāk.

Bet  ASV patenti ir ļoti "slidena lieta".

Ja Eiropā, nevar patentēt teiksim darbību secību, tad ASV var, un visi to patentē.

Piemēram ASV vari nopatentēt veidu kā tu no mājas ej uz veikalu, jo visticamāk ka neviens no konkrētās adreses līdz konkrētam veikalam tieši tā neiet, un nav to patentējis, un ja kāds tieši tā ies, un nebūs paprasijis tev atļauju - varēsi viņu iesūdzēt tiesā un piedzīt potenciālos zaudējumus.

Eiropā par šādu domu tevi labākajā gadijumā izsmies, sliktākajā ieliks psihenē.

Tātad IBM patentu daudzums neko nenorāda.

Tātad - astrāli kas tad īsti izstrādā to super intelektu?

 

Grey Wolf avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas doma
  Grey Wolf 08.09.17 22:08
 
2
0

atbildot uz maks komentāru " Par to gravitācijas ripošanu lejā pa trosi uz... " nu šo vidio astrālis ielika apgalvojot ka tur ir atbildēts uz visiem jautājumiem par fiziku (SW sakarā)..

bet kā izrādijās ka tur vienkārši nāk klāt kārtēja muļķību deva.. Ja runā par to gravitācijas principu, tad tas dažreiz ir izmantojams enerģijas avots teiksim Alpos, kur par funekulieri ir izlīdzsvaroti, un svara starpību un zudumus uz berzi, aizvieto pāris kubikmetri ūdens, kur tā netrūkst.. Un enerģiju lai paceltu augšā nevajag 2 reizes vairāk,  ja to no lejā ripojošā vagona māk savākt, bet tikai nedaudz vairāk lai kompensētu zudumus. Tas ir tehniski tik sarežģīti, ka varēs pārvadāt tikai kādus 100 pasažierus stundā, un vājprātīgi dārgi,  mans pieminētais alpu funekulieris ar nelieliem izmaiņām funkcionē joprojām..

Ja vien SW dievi zinātu šo faktu, tas tiktu veikli patais;its par mega izgudrojumu, kas turpinās glābt pasauli..

Pliiners avatars
Medaļa NostradamsMedaļa JubilārsMedaļa Patīk komentārs
  Pliiners 21.09.17 13:52  
 
1
0
Nākošajā rakstā uzskaiti, ko vēl tu esi no tantēm saklausījies un uzdevis mums kā "neoficiālu informāciju".

Pliiners avatars
Medaļa NostradamsMedaļa JubilārsMedaļa Patīk komentārs
  Pliiners 21.09.17 13:48  
 
1
0
Ko tad tu mums te publicē neoficiālas informācijas un lielies ar neeksistējošiem faktiem? Tad viss šitais 39 epizožu garais seriāls ir pi*djož? Vienmēr var pateikt, ka tā bija neoficiāla informācija? Parasti tu saki, ka informācija nav oficiāka, bet 100% patiesa.

« 1  2  3  4  5 »