Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
4
49

Iepriekšējais raksts -

Skyway Ekofests 2017

No Junicka runas uzstāšanās laikā! zelta vārdi, zelta cilvēks.

"Daži mūs apvaino tajā, kas mēs esam krāpnieki, viltnieki. Protams, ka tas tā nav! Vai tad krāpnieki tērē naudu uz šo visu? Viņi, laikam, to zog un bēg. Es no neviena neslēpjos, esmu atvērts. Tas tā nav nekur pasaulē. Tas pats Elons Masks vai arī, pieņemsim, Hyperloop - tagad viņi ir savākuši 200 milj. dolāru. Bet ko viņi ir izdarijuši? Viņi tak nav krāpnieki, bet amerikāņi, ģēniji. Tie esam mēs, baltkrievi, - krāpnieki. Un paskatieties, ko mēs esam izdarijuši par mazāku naudu!"

2017.gada 1.jūlija EkoFesta, kas notika Marjina Gorka, viesi varēja baudīt ne tikai iedvesmojošu nākotnes transporta ritošā sastāva demonstrāciju un sengaidīto tikšanos ar domubiedriem, bet arī ziedošo dārzu aromātus ne tikai SkyWay EkoTehnoParka teritorijā, bet arī uz enkuru balstiem un viesu mājas jumtiem.

Gandrīz tajā pašā pašā laikā vienā no baltkrievu Interneta resursiem parādījās ziņojums par to, ka šajās dienās ANO Attīstības programmas un Vides ministrijas projekta ietvaros Baltkrievijā, uz ģimnāzijas jumta Marjina Gorka, parādījies pirmais "zaļais" jumta segums.

Kā vecā anekdotē pats... Autors: astraalis Skyway 34
1.

Kā vecā anekdotē, pats interesantākais ir tas, ka tā patiešām parādījās šajā pilsētā, taču ne šinīs dienās, bet pagājušajā gadā. Un ne uz ģimnāzijas jumta, bet SkyWay EkoTehnoParkā: kā mēs jau ziņojām 2015.gada oktobrī, tā bija kopīga AS "Stīgu tehnoloģijas" un rajona sabiedriskās apvienības "Puhovičskij kraj" iniciatīva ar nosaukumu "Ēku jumtu apzaļumošana" (piedāvājumu kuram uzrakstīja А. Junicka vietnieks bio un agrotehnoloģiju jautājumos, bijušais Lauksaimniecības un pārtikas ministra vietnieks, zinātņu kandidāts V. Pavlovskis) un tas saņēma ANO Attīstības programmas grantu.

 

Skyway tehnoloģiju sākotnēji... Autors: astraalis Skyway 34
2.

Skyway tehnoloģiju sākotnēji izstrādāja Anatolijs Junickis, ar mērķi uzlabot cilvēku dzīves kvalitāti, atveseļojot apkārtējo vidi. Īpašu uzmanību mūsu ģenerālkonstruktors sāka veltīt šim stīgu transporta aspektam pirms 15-20 gadiem, kad, sakarā ar zemes deficītu un saspīlēto ekoloģisko situāciju pilsētās, asi pacēlās problēma par ēku jumtu, pazemes garāžu, estakāžu un citu mākslīgo pamatu izmantošanu, lai radītu arhitektoniskus ainavu objektus, izmantojot zaļos apstādījumus un labiekārtošanas elementus. Pēdējos gados laukumu paplašināšana ar apzaļumotām teritorijām notiek lēnāk, nekā aug pilsētu iedzīvotāju skaits, kā rezultātā pilsētu iedzīvotāju nodrošināšana ar zaļiem koplietošanas apstādījumiem manāmi samazinās. Pēc SkyWay autora ieceres, zaļiem jumtiem ir jānodrošina dzīves līmeņa un cilvēka veselības uzlabošana, jāpadara naidīgā pilsētvide komfortabla un pietuvināta dabas apstākļiem.

Sadarbība ar ANO

Diemžēl, ANO Attīstības programmas un mūsu uzņēmuma turpmāka sadarbība attiecībā uz šo projektu nenotika vairāku objektīvu iemeslu dēļ, galvenokārt, pārāk stingra to organizāciju, kas var un ar kurām vajadzētu strādāt, saraksta reglamentējuma dēļ. Tā rezultātā, AS "Stīgu tehnoloģijas", iegūstot stipendiju, no tās atteicās un pabeidza iesākto darbu šajā virzienā uz sava rēķina. Pagājušā gada septembrī tika noaudzēts SkyWay transporta loģistikas mezgla jumta segums, kas ir savienots ar pirmo enkura balstu, bet šī gada maijā - viesu mājas jumts. Tika pabeigti arī otrā enkura apzaļumošanas darbi. Tā kā tas notika notika daudz agrāk, lielākā apjomā un, kā mēs paredzam, ar mazākiem līdzekļiem, nekā ar darbu tika galā ANO granta saņēmējs, mēs uzskatām, ka tika pieņemts pareizs lēmums.

Pēc mūsu rīcībā esoscaronās... Autors: astraalis Skyway 34
3.

Pēc mūsu rīcībā esošās informācijas, "Marjinogorskas ģimnāzijas" siltumnīcas ēkas apzaļumošanas projekts paredzēja izveidot zaļo jumtu ap 100 m2 platībā (projekts tika finansēts ar UNDP dotāciju, svinīga atklāšana notika 27/06/17). Tajā pašā laikā AS "Stīgu Tehnoloģijas" 2016.-2017. gados īstenoja kopumā 3 dzīvojamo un ražošanas ēku jumtu apzaļumošanas projektus ar kopējo platību 236 m2. Papildus esošajai pieredzei, mums ir pozitīvs pašu darba rezultāts: Sadarbībā ar Baltkrievijas ZA zinātniskajiem uzņēmumiem, kompānija izstrādāja speciālu augsnes sastāvu jumta seguma apzaļumošanai un veica augsnes sastāva reģistrāciju Baltkrievijas Republikas Valsts standartā. Tas nozīmē, ka mums ir tiesības pārdot šo īpašo augsni mūsu valsts teritorijā.

Tika apgūti uzreiz vairāki... Autors: astraalis Skyway 34
4.

Tika apgūti uzreiz vairāki darbības veidi šajā virzienā: paralēli dzīvojamo ēku jumtu apzaļumošanai, Anatolijs Junickis izstrādāja betona vietā grunts kārtas izmantošanas tehnoloģiju uz enkuru balstiem vairāku metru biezumā, to būvniecības būtiskai palētināšanai. Tādējādi, vienlaicīgi tika sasniegti vairāki mērķi. Vēl jo vairāk, mūsu dārzs uz jumta jau ir pārziemojis, pierādot savu dzīvotspēju un augi tajā pat dod ražu! Āboli tur ir neparasti garšīgi, bet, iebaudījusi zemeni, nesen SkyWay EkoTehnoParku apmeklējusī svarīga amatpersona no AAE, nosauca to par pašu garšīgāko, kādu ir ēdusi savā dzīvē. Pieminēšanas cienīgs ir fakts, ka mūsu zinātniekiem jumta seguma dārzos izdevās ievietot uzturvielu krājumu veselam gadsimtam!

Tādējādi AS quotStīgu... Autors: astraalis Skyway 34
5.

Tādējādi, AS "Stīgu tehnoloģijas" realizēja jumtu apzaļumošanas projektu pirmā un absolūti patstāvīgi, daudz īsākos termiņos un daudz efektīvāk, nekā visi konkurenti un dotajā momentā ir ekskluzīvs īpašnieks patiesi unikālai tehnoloģijai.

Kādas sajūtas mēs piedzīvojam, lasot šādas ziņas? Bet tas nav galvenais. Nepavisam nav svarīgi, kurš bija pirmais. Daudz svarīgāki ir "zaļo" ideju dzinumi cilvēku prātos. Tā ir atzinība! Kas reiz nebija iedomājams, vai vismaz likās dīvains, pakāpeniski iekļaujas mūsu dzīvē, padarot to labāku! Tas nozīmē, ka, neskatoties uz visām "neprecizitātēm" šāda veida publikācijās, lasot tās, mēs izjūtam dziļu apmierinātību!

Žurnāls GuestGuide... Autors: astraalis Skyway 34
6.

Žurnāls GuestGuide Baltkrievijas viesiem pastāstīja par otro EkoFestu. Populārajā izdevumā, kas orientēts uz Minskas un valsts viesiem, jūs atradīsiet īsu aprakstu par festivālu, kas apvieno dažādu paaudžu cilvēkus ar dažādiem uzskatiem, kurus vieno interese par jaunā veida transportu. Arī es saņēmu žurnālu, kuru deva bezmaksas, kopā ar OnAir Belavia borta žurnālu un “Junitska Debesu ceļu” grāmatu.

1.

SkyWay EkoTehnoParkā ir aizsākušies kompleksie izmēģinājumi uz vieglās ceļa struktūras, kā arī UniTrack. Mērķis - pārbaude teroētiski aprēķinātajai iespējai izmantot pasažieru līnijas kravas pārvedāšanas vajadzībām vairāk, nekā 500 km attālumā. SkyWay kravas ritošais sastāvs UniTrack ir uztaisīts pēc pilsētas "uzkārtā" UniBusa bāzes. 

Ir izstrādāti vairāki transporta līdzekļi, kas var būt apvienoti ar jūras, dzelzsceļa, un automašīnu konteineriem priekš šķidrām, beramkravām, gabarītkravām un speciālām kravām. 
UniTrack ar ļoti izturīgu daudzslāņainu korpusu ir apgādāti ar gaisa regulēšanas un kondecionēšanas sistēmu, ir domāti priekš augsti bīstamām kravām, kuri pārvietojas ar 150km/st. lielu ātrumu un to veiktspēja ir līdz 250milj. tonnu gadā, un maksimālais veicamais slīpums ir līdz 30 grādiem.

Trošu sliedes spēj apvienot ātrgaitas, pilsētas, un kravas pārvadājumus. Turklāt vēl sliedes iekšpusē ir iespējams iestrādāt līnijas sakara kanālus, elektropadevi, internetu un tā tālāk. Tādā veidā SkyWay ceļa izbūve jebkurā planētas vietā automātiski apgādās teritorijas komplekso aptveršanu kas ir nepieciešama attiecīgajai infrastruktūrai. Kā arī saglabās auglīgo zemi priekš lauksaimniecības darbiem.

2.

Mogiļeva - pilsēta Baltkrievijas Republikā, biznesa plāns jau ir gatavs un gaida to realizēšanu. Brauciens ar šo transportu izmaksās vien 0,50$, bet trases garums ir nedaudz vairāk, kā 2km. Šī ir "Līnijpilsētas" tipa sistēma, kad enkurbalsti ir savienoti ar trošu sliedēm un visa transporta kustība norisinās "Otrajā līmenī". Arī "ēkas" - enkurbalstus var izmantot, kā birojus, veikalus, dzīvokļus, stacijas u.c. Kā jau redzat, tad nekādu sastrēgumu un ātruma ierobežojumu, ekoloģiski tīrs transports kas netraucē mūsu mātei zemeiun var tikt izmantots dažādākos veidos.

3.

4.

5.

6.

7.

4
49

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [106]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Karlis Anonims avatars
Medaļa Spoks
  Karlis Anonims 17.07.17 15:03
 
2
0

atbildot uz Skaivejists komentāru " Junickis ekofestā teica ka SW ir visdrošākais... " Domāju, tādā gadījumā pēc iespējas ātrāk jāizbūvē mazi gredzenveida SW ceļi Irākā, lai var braukāt pa riņķi un neuztraukties par uzlidojumiem un bumbām. Fantastiski, kāpēc šī ziņa vēl nav nodota NATO?

Karlis Anonims avatars
Medaļa Spoks
  Karlis Anonims 12.07.17 11:11
 
2
0

atbildot uz astraalis komentāru " Anonīm Kārli - Tu te tāds neitrālāks iz... " Sveiks!

Ir divas lietas, par kurām cilvēki šeit diskutē - projekta tehnoloģiskā un ekonomiskā puse, un šķiet, pārāk bieži tās tiek jauktas kopā.

Tehnoloģiskā ziņā šķiet ciniski teikt, ka šāds transports atrisinās visas problēmas, jo šāda principa (2. līmeņa) transports dažādās vietās pasaulē ir eksistējis jau ilgu laiku un, protams, ir ar savām priekšrocībām, bet vai tas ir ko fundamentāli atrisinājis, grūti teikt.

Ekonomiskā ziņā mani visvairāk uztrauc tehnoloģiskais monopols.

 

Skyway tiek pasniegts kā transporta nākotne. Tajā pašā laikā - tiek izstrādātā ļoti specifiska tehnoloģija, kura ir patentēta un kuru veido viena kompānija. 

Ir ceļi, sliedes, lidostas; ir simtiem kompāniju, kas ražo auto, vilcienus un lidmašīnas. Līdz ar to rodas konkurence, kā rezultātā ceļas kvalitāte, efektivitāte un krīt cenas. Skyway gadījumā izskatās, ka pa šo infrastruktūru pagaidām plānots pārvietoties tikai Skyway transportlīdzekļiem vai vismaz tādiem, kas precīzi atbilst līnijas specifikācijām (automatizētām vadības sistēmām utt.)

Piemēram, ja kāda pilsēta pēc 20 gadiem pie sevis vēlēsies ieviest pašbraucošo sabiedrisko autobosu parku, būs iespējas izvēlēties no daudziem variantiem. Skyway gadījumā varam tikai cerēt, ka tehnoloģija ap to laiku būs sevi tik daudz pierādījusi, ka kāds vēlēsies sākt kopēt viņu paraugu, pirkt tiesības izmantot patentus un īrēt infrastruktūru ,kas diezgan sadārdzina visu pasākumu.

 

Divos vārdos - mani uztrauc Skyway potenciālais monopols šajā tehnoloģijā, jo monopols negatīvi atspoguļojas tirgū.

 

 

Tad vēl cilvēki runā par mārketinga un investīciju piesaistes pieejām, kuras, objektīvi skatoties, tiešām izskatās shady. Viena lieta ir crowdfunding, otra lieta - affiliate marketings, kas tiek pielietots finansējuma iegūšanai. Saliec kopā futūristisku tehnoloģiju, grandiozus solījumus un affiliate marketingu, un nu nav jābrīnās, kāpēc cilvēki dalās divās nometnēs - “tā ir krāpšana” un “tā ir nākotne”. Ir vai nu nenormāli jānotic projektam, vai arī tas pa gabalu izskatās pēc lohatrona. Nesaku, ka tas ir lohatrons, bet esmu strādājis interneta mārketingā pietiekami daudz lai zinātu, kā izskatās cilvēkus manipulējoši mārketinga materiāli, saukļi, copywrite, solījumi, mājaslapu dizains, video prezentācijas utt. Nesaku, ka tas tā ir domāts, bet izskatās precīzi tā, un to saku no sausa profesionāla skatpunkta.

 

Kopumā - domāju, pēc pāris gadiem būs vērts iedziļināties, kas notiek ar tehnoloģiju, pa to laiku skatos ar pozitīvu skepsi. Jebkurš projekts, kura mērķis ir risināt samilzušas problēmas, ir pelnījis netikt nozākāts bez pamatojuma.

Anonīms
anonims 16.07.17 11:48
 
1
0

Astraal, Tu apskaties to glorificētā tēla uzstāšanos.....Jābūt kādam idiotam , lai ko tādu klausītos.....  Astraal, uzliec video .....Kapēc tu reālus video neliec??????

Anonīms
anonims 16.07.17 21:53
 
1
0

Skaijvejists ar Astrali tagad apsadirsušies.No  Janvāra kladzināja visu laiku 1 Jūlijā ekofestā visa pasaule redzēs brīnumu ka skaijvejs brauks uz 150, beigās vispār nebrauca un tikai dēļ apmeklētāju uzstājības palaida kustībā skaijvejus kas knapi kustējās uz 5 kilometriem stundā.Tagad skaijvejists ar astrali izdomā visādus murgus kapēc tas skaijvejs knapi kustās, un 2018 gada 1 jūlijā būs tas pats kas šogad, junickis izdomās ka ekofestā savilkušies pilns ar diversantiem un teroristiem kas grib uzspridzināt skaijvejus, un būs tas pats kas šogad, nekādi skaiveji nekustēsies!

Pliiners avatars
Medaļa SviestmaizeMedaļa RecidīvistsMedaļa Frostijs
  Pliiners 11.07.17 20:44
 
1
0

atbildot uz astraalis komentāru " Es vispār brīnos par tiem cilvēkiem, ka... " Es, piemēram, brīnos, kā var neredzēt to, ka SW ir parasts lohatrons?  Tas, kas tur Baltkrievijā ir uzbūvēts, ir labi ja 15 - 20% no kopējā investīciju apjoma. Pārējā nauda, un līdz ar to arī peļņa, jau biznesa modeļa pamatā tiek nozagta, pat ja viņa kādreiz tur nejauši uzrastos. Bet uz to pat SW tēvu tēvs Junickis neliek ne pliku grasi, tāpēc arī neizlaiž kontrolpaketi no rokām, lai neviens neko nečuhņītu. 

Anonīms
maks 13.07.17 04:38
 
1
0

Astraali, cik noprotams, tad SW jau tagad ar nopietnu dārzniecību nodarbojas,,,,  Man pat dfiskusijās par tehnoloģijām un tehniskām lietām vairs negribas iedziļināties....   jo tas vss ir pilnīgs pfufelis!!

Tu Dodenberg, parādi vismaz vienu video, kur SW kaste normāli kustās??i

Anonīms
maks 13.07.17 05:19
 
1
0

Ko ta  ekofstā SW kastes kustējās tikai uz pedāļmīšanas principu?   Jo tehnoloģiski tāds transports var droši kustēties tikai maiņstrāvas tīklā,Līdstrāvas tīklā šādam transportam būtu energo pievadam jābūt. baigām transformātoru kastēm jābūt Pie līnijas!...maiņstrāvas elekromotoriem Transformātori ir pašās kastēs, bet SW tādu tehnoloģiju nekur neredz???TU man izstāsti, kādā principā tad SW kustas, izņemot ka'jminamos peda''lus....  Arī ģenijs Junickis savā SW tehnoloģijā to nestāsta?     Junickim ir tikai sliede, un vairāk nekā nav!,....Kur energo piegāde, kādā tīklā varētu elektro motori darboties, līdzstrāvas vai maiņstrāvas  tīklā...? Nekā......CCCP sistēma ir līdzstrāvas elektro vilcienu princips, un šausmīgi neeefektīva un dārga sistēma....   cIk noprotams, tad Junicka elektro motors ir tieši līdzstrāvas principa  suds....!Izstāsti, to Junicka motora principu.....Es to zinu, BET IZSTĀSTTI TU???

Anonīms
maks 13.07.17 05:54
 
1
0

Astraali, kapēc tu neieliki nevienu video no Ekofesta, kur SW Baiki knapi kustas??

Investier  in Sky Way.... investier....

https://www.youtube.com/watch?v=yPgfmgPFwvE

Prazdņik udalsa   Prazdņik udalsa!

Izstāsti Kur bija tās problēmas parādīt tos vismaz 50km/h 

Jo Cik no visiem 2017  g. 1 jūlija PRAZDŅIKA var redzēt, ka tie Unibicke un unibick kustās ne ātrāk par 5km/h... Izstāsti, kas tur par problēmu . tikai nestāsti ka diversanti bija iefiltrējušies, kas gribēja sliedes pārzāģēt! Video labi redzams. ka maz kādam vispār interese' tā trases vieta kur tā kaste kustās, ju tur principā neviena cilvēka nav...  Kur ta tie diversanti bija, Zivju zupu ēda??

 

Anonīms
maks 13.07.17 07:11
 
1
0

atbildot uz maks komentāru " Un vel jautājums, vai tas Astraaļa pagriezien... " Vismaz pāri tramvaja sliedēm var pārbraukt, bet šādas infrastruktūras gadījumā pilnīgi nekur, jo vis ar  dzels vai betona stabiem nokrāmēts....Ne jau par velti pasaulē šādu transportu pilsētās netaisa, jo tas ir milzīgs apgrūtinājums! Domā Astraali, ka junickis ir pirmais ģēnijs, kas iedomājies par balstu vai trošu transportu pasauē..... Dzīve kaut kā viss saliekas pēc loģiskā principa, ka tomēr rakties zem mājām ir daudz izdevīgāk, nekā būvēt balstus un troses virszemē......Ja neesi pilnīgs itiots tad apskaties pats, kas tās par konstrukcijām jāizbūvē, un  par izmaksām jau tev daudz esejas atpakaļ stāstīju, cik viens kilometrs tādi rodeļi Eiropā maksās....   X 100 ko junickis saka!!!!

Anonīms
maks 16.07.17 02:07
 
1
0

Astraali, Tu pirms 4 mēnešiem Solīji ka  1 jŪLIJĀ  būs tehnoloģiju  brīnuma eko  sprādxziens....   KUR IR VISMAZ PARASTIE ,,,, SAUCAMIE TRAMVAJU BRAUCIENI,  KO E.....?  EKOFESTA SAVADĀK AR TRUMVAJU IZBRAUCA  TIE KAS SAMAKSĀJA  500 KAPEIKAS!!!!        tU lox PATS IZBRAUCI AR TO uNIBCKSKU!    tEV dODENBERG NAUDA NESANĀCA ,,,,,hAHA!

Pliiners avatars
Medaļa SviestmaizeMedaļa RecidīvistsMedaļa Frostijs
  Pliiners 13.07.17 18:52
 
1
0

atbildot uz astraalis komentāru " Skaivejist, ignorē tos anonīmos troļļus... " Vai tad ''Skaivejists'' pats nav anonīms trollis.

Un ko tad mēs nožēlosim par saviem nihilistiskajiem, idiotiskajiem izteicieniem? Tu mūs sodīsi? Ha, ha, ha! Pamuļķis!

Anonīms
maks 13.07.17 06:58
 
1
0

atbildot uz maks komentāru " Šjā video no  astotās minūtes un 5... " Un vel jautājums, vai tas Astraaļa pagrieziens vispar būtu funcionāls reālā dzīves situāscijā.....Kauut vai daudz nefilozofējot apskatamies cik metālu vajag parastam tramvajam lai Doles galā apgrieztos, un cik šādam SW pagriezienam...Nav jābūt ar augstāko izglītību matemātikā, lai redzētu cik tonnas metāla vajag SW paqgriezienam un cik parastam tramvaja sliedēm!.... Uz aci apskatoties var katrs viduskolnieks pateikt, ka SW metālu vajadzēs 10x vairāk nekā parastām tramvaja sliedēm, piedevām vel balsti jāizbūvē lai to kherņu pakarinātu gaisā!...Tas tā, Ja ASTRALI ja nekad neesi bijis Doles galā un redzēis cik vietas aizņem tramvaja apgriešanās,,,,,,Ja tev ir vismaz acu mērs, tad pasecini loģiski  kādu megalitisku ēberg''eli no metāla piedāvā SW un loģiski mēģini salīdzināt kaut vizuāli, kāda ir starpība....   

astraalis avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Facebook čoms
  astraalis 10.07.17 18:30  
 
2
1
Tikai slims un neizglītots cilvëks ko tādu var pateikt, jo nav nekādas saprašanas par to, ko vispār iet runa. Mēsls ne mēsls, bet ar katru dienu tiek darīti darbi, kurus es te izlieku. Pavisam drīz arī rūgti salūzīsiet.

Anonīms
anonims 16.07.17 00:01
 
1
0

atbildot uz anonims komentāru " Tu skaaijvejist. , slimo ar k-kādu iekšējo ga... " Tu esi tandēms ar Astraali, vai ...     Personibas dubultušanāss...

Pliiners avatars
Medaļa SviestmaizeMedaļa RecidīvistsMedaļa Frostijs
  Pliiners 10.07.17 19:35
 
1
0

atbildot uz astraalis komentāru " Tikai slims un neizglītots cilvëks ko t... " Mēsls un naudas slaukšanas piramīda! Punkts.

Tikai slims un neizglītots cilvēks var savā sarunu biedrā saskatīt savus simptomus.

Anonīms
maks 13.07.17 06:42
 
1
0

Šjā video no  astotās minūtes un 50 tās sekundes var redzēt kas tā ir par murgu nenormāli dāru pagrieziena sistēmu......Tādas pārmijas jau vien cik miljonu nemaksās!!!

https://www.youtube.com/watch?v=hqwcPDvCOfE

Ja kāds reāli spēj dzelžu konstrukcijās iebraukt, tad sapratīs cik tas makšā...: ) 3 miljonu kilometrs)

Anonīms
maks 16.07.17 01:11
 
1
0

atbildot uz maks komentāru " Pirmāmkārtām, Finansu savākšāna.  Piram;... " Pliners un kĀRLIS  TAČ TEV  izskaidroja par mūļķu ķērājiem....    Un kamēr pirmais LOHS neuzrakstīs iesniegumu...Polic.....Tikmēr SHĀDI KRĀPNIEKI  var brŗīvi darboties.....   Un Astraali. Es Tev sAITES devu, par SW pārkāpumiem  

Anonīms
anonims 16.07.17 18:03
 
1
0

atbildot uz astraalis komentāru "Kā tad, tieši Krievijas Transporta Ministrija a... " ko tu te irs!  Krievijas ekonomikas ministrija ar Putina rīkojumu aizliedza Krievijas teritorijā šādu slēgto akciju sabiedrību darbību kā Skyway  lai neapkrāptu Krievijas Federācijas pilsoņus un neradītu nevajadzīgu yhaosu valstī!   Astrali, mbeidz VIENREIZ TIRST MELUS!!!

Pliiners avatars
Medaļa SviestmaizeMedaļa RecidīvistsMedaļa Frostijs
  Pliiners 10.07.17 22:58  
 
1
0
Anonīmiem mudakiem neatbildu.

Anonīms
maks 13.07.17 04:58
 
1
0

Astraali man apnicis ir jau tavus murgus apstrīdēt i par Sertifikātiem, ir par tehnoloģijām, jo tas vis ir pi*dJOŽ....   SW nav neviena Tehnoloģiskā sertifikāta ne uz kādām tehnoloģijām, SW nav neviena līguma ne ar vienu sadarbības partneri, izņemot Memorands ar k- ko, kas nav nekāds līgums, u tt upp   Astraal, ja tu nopircis par 500 dolāriem SW akcijas laikā, kad varēji vel pa lēto nopirkt,,,  Nevahjag irst ka tas suuds ir nākotnes transports!       tEHNOLOĢISKI ES TEVI 100 reizes to SW apgāzu, jau sākot ar to kādā strāvā tas elektro ritens darbosies.....   Līdxzstrāvā vai maiņstrāvā....   Junickim ideja laikam ir līdzstrāvā, ????

« 1  2  3  4  5 »