Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
2
53

Iepriekšējais raksts -

Skyway 30

Kopsavilkums no 24.05.2017 vebināra!

- Indijā, pēc tikšanās ar Dalai Lamu, Junitskis tikās ar augsta līmeņa līderiem, kuri pieņem galvenos valsts lēmumus, kur arī SkyWay projekts saņēma labklājību un atbalstu viss augstākajā līmenī! pēc kā uzreiz notika veiksmīgas tikšanās ar transporta, komunikācijas un enerģētikas ministriem;
- pēc Indijas Junitskis ar kolēģiem izlidoja uz Indonēziju, kur tika izdarīts MILZĪGS darbs! kur arī tāpat kā Indijā, tika parakstīti dokumenti par pilotprojektiem Indonēzijā!!! par kuru oficiālo informāciju gaidām no Junitska;
- iepriekšējajā svētdienā ETP apmeklēja ievērojams krievijas biznesmenis un politiķis (kura vārds pagaidām netiek atklāts), kā rezultātā notika vairāku pilotprojektu apspriešana Krievijā, Sibīrijas reģionā, kur detalizētāks darbs jau no vietas notiks nākamnedēļ;
- ETP ar pilnu sparu notiek 200-400-200 vieglās trases montāžas darbi;
- cehā tiek montēts kravas UniTrack, 24-vietīgais UniBus un modernizēts UniBike, kurā jau tiek ievietota ritošā daļa un apdare;
- Šonedēļ būs ciemos ievērojama amatpersona no Krievijas valdības, kurš grib apspriest līnijpilsētas loģiku Krievijas valstī!!!;
- SkyWay projekts lido ar iespaidīgu ātrumu un MILZĪGĀM perspektīvām;
- pēc Junitskija teiktā - Pēc EkoFesta un līdz 2017 gada beigām plānojas palaist vismaz 10-17 pilotprojektus ar faktiskas kompānijas kapitalizācijas sākumu;
- TAGAD ĪPAŠU UZMANĪBU!!! sakarā ar to, ka SkyWay iziet jaunā līmenī "pievilcības ziņā" un sapratnē ar ieinteresētiem lieliem partneriem, investoriem un fondiem, uzreiz pēc EkoFesta un līdz 2017 gada oktobrim NOTIKS IEVĒROJAMAS IZMAIŅAS KĀ KRAUDINVESTINGĀ, TĀ ARĪ VISĀ KOMPĀNIJAS INVESTĪCIJU POLITIKĀ, ieskaitot darbu ar fondiem-partneriem (swig un capital)!!!;

SKYWAY INDONĒZIJĀ JAUNS... Autors: astraalis Skyway 31
1. SKYWAY INDONĒZIJĀ: JAUNS SADARBĪBAS ETAPS
 

SkyWay delegācija, kuras sastāvā iekļauti galvenais inženieris Anatolijs Eduardovičš Junitskis un direktora vietnieks Viktors Baburins, tikās ar Indonēzijas dzelzsceļa asociācijas vadību, kā arī ar savu klātbūtni pagodināja Indonēzijas valdības infrastruktūras kompānija, kas nodarbojas ar transportu infrastrukūru objektu projektēšanu un būvniecību.

Notikusī tikšanās praktiski kalpoja kā pierādījums par interesi pret SkyWay kompāniju, kas notika Indonēzijas izstādes RailWayTech laikā no Indonēzijas puses. Pārrunu rezultātā tika nolemts par nākamo posmu pārrunās, kas būs Indonēzijas vadošo ekspertu un speciālistu vizīte Baltkrievijā, ETP, kas palīdzēs detalizētāk novērtēt Trošu tehnoloģiju ieviešanai Indonēzijā.

 Autors: astraalis Skyway 31
2.
 Autors: astraalis Skyway 31
3.
Turcijas delegācijas vizīte... Autors: astraalis Skyway 31
4. Turcijas delegācijas vizīte EkoTehnoParkā
Turcijas delegācijas vizīte... Autors: astraalis Skyway 31
5. Turcijas delegācijas vizīte EkoTehnoParkā
Turcijas delegācijas vizīte... Autors: astraalis Skyway 31
6. Turcijas delegācijas vizīte EkoTehnoParkā
Turcijas delegācijas vizīte... Autors: astraalis Skyway 31
7. Turcijas delegācijas vizīte EkoTehnoParkā
Turcijas delegācijas vizīte... Autors: astraalis Skyway 31
8. Turcijas delegācijas vizīte EkoTehnoParkā
Turcijas delegācijas vizīte... Autors: astraalis Skyway 31
9. Turcijas delegācijas vizīte EkoTehnoParkā
Turcijas delegācijas vizīte... Autors: astraalis Skyway 31
10. Turcijas delegācijas vizīte EkoTehnoParkā

1.

Neticamais un perspektīvas Indijas ceļš!!!

2.

Turcijas delegācijas vizīte EkoTehnoParkā

Notika darba vizīte ar Turcijas pilsētas Erzurum delegāciju, kuras vadītājs bija pats municipalitātes ģenerālsektretārs. Vizītes laikā ar projektētāju organizācijas SAS “Trošu tehnoloģija” ģenerāldirektori Nadeždu Kosarevu un pilotprojektu nodaļas vadītāku Kirilu Baduļinu tika apspriests par trases detaļām kalnu kūrortā.

Šī ir jau trešā vizīte EkoTehnoParkā, agrāk veiksmīgi noritēja darba tikšanās 2016. gada beigās, un 2017. gada sākumā. Savienot pilsētu ar kūrortu varētu trase, kuras garums būtu 5,3 kilometri 12 000 000$ vērtībā bez ritošā sastāva. Brauciena cena būs 3$, bet pats projekts varētu ienest 3 miljonu dolāru peļņu gadā. Projekts varētu atmaksāties apmēram 5 gadu laikā, bet pasūtītāji un izpildītāji ir pārliecināti, ka tik populārā vietā projekts atmaksātos daudz īsākā laikā.

Darbs turpinās. nākamais solis – SkyWay projektētāju organizācijas speciālista vizīte detalizētākai izstrādei uz sarežģīto vietu.

3.

SkyWay ritošā sastāva mēģinājumi aizsākās jau 2016. gada novembrī darbnīcās, bet vēlāk jau EkoTehnoParkā Marina Gorkā. Sākumā tika pētīta UniBaika un ceļa struktūras sadarbība, atrodamies dažādos gatavības līmeņos, atstrādāta kontrole, pozicionēšanas sistēmas kontrole, un kopējās visu trases elementu vadības sistēmas regulēšana.

Pirms neilga laika filmēšanas grupa bija ETP, kur arī pārmija dažus vārdus ar SAS "Trošu tehnoloģijas" direktoru un galveno inženieri Anatoliju Eduardoviču Junitski, kur tika testēts UniBike ātrumā un trokšņa īpašības. Intervija tika uzņemta vienā dublī, lai daži labi vairs nevarētu nosaukt visu par montāžu.

2
53

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [8]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Pliiners avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa Dienas domaMedaļa Nostradams
  Pliiners 01.06.17 22:43  
 
5
0
O, beidzot nākamā daļa! Es jau biju noilgojies pēc kārtējās fufeļa devas, sāka jau garlaicīgi palikt.

exkluzīvais avatars
Medaļa Misija izpildītaMedaļa UberautorsMedaļa Misija izpildīta
  exkluzīvais 01.06.17 20:27
 
0
0

Interesanti.

SAMSS avatars
Medaļa Zoles 3000 spelesMedaļa RainisMedaļa Zoles recidivists
  SAMSS 01.06.17 21:32
 
0
0

  

astraalis avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Transoformeris
  astraalis 15.06.17 13:02
 
0
0

Anonīm, arī Lietuva ar visu NATO priekšgalā, ieskaitot prezidenti apsūdzēja SkyWay, bet zini kas notika? SkyWay uzvarēja visās tiesas prāvās un kompānijas konts tika atbloķēts, kur nelukumīgi Lietuvas valdība arestēja kontus uz 2 gadiem. Tagad SkyWay sūdzēs tiesā vainīgos un visi atbildēs, vari neuztraukties, bet ja patīk, tad turpini klausīties tos idiotus un apmelotājus!

Tu labāk paskaties kas runā par SW labas lietas, neviss tos murgus. Tad arī sapratīsi, ka tas viss ir viens iels bullshits.

astraalis avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Transoformeris
  astraalis 15.06.17 13:41
 
0
0

atbildot uz Anonīms komentāru " Kapēc IOSCO brīdinā par iespējamo krāpn... " Visur tikai kaut kāds "iespējams, varbūt, ticamāk,". Tu vari klausīties tajos pekstiņos ja gribi, uz priekšu. Sen jau par visu ir runāts uz stāstīts. Ja Tu gribēsi redzēt tos pasūtītos un apmelojošos rakstus, tad tos arī tikai redzēsi, neko citu. Lietuvas idoti jau zaudēja valstī milzīgas investīcijas un pasaules slavu. Tagad SW būvē Baltkrievijā un Baltkrievi nav tik stulbi, bet, gan saprot par ko iet runa. 

astraalis avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Transoformeris
  astraalis 15.06.17 13:42
 
0
0

Starp citu cilvēki, 32 raksts ir gatavs. Papētiet ziņu hronoloģiju un tad padomājiet ar savām galvām - vai nu ticēt kaut kādiem "iespējams, varbūt, ticamāk" utt, vai arī apstirpinātiem faktiem un pierādijumiem. Katram sava galva, bet dažiem biezpiens.

astraalis avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Transoformeris
  astraalis 15.06.17 15:36  
 
0
0
atbildot uz Anonīms komentāru " Astrali, nav nekādas sazvērestības &nbs... "Man tak neinteresē galīgi tas ko tur saka. Nekur nekas netiek pierādīts, bet visur kaut kas, bet beigās nesaprot kas. Es nebalstos uz tiem rakstiņiem. Arī profesori saka, ka Junitskis ir idiots un nepārzina 6 klases fiziku, kaut gan UniBUs un UniBike tiek veiksmīgi testēti. Lietuvas prezidente un drošībnieki ar NATO piebalsojumu arī ka tik kaut ko neteica pirms 2 gadiem? Es domāju ar savu galvu, nevis balstos uz rakstiņiem un nepierādāmas informācijas.

astraalis avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Transoformeris
  astraalis 15.06.17 15:38  
 
0
0
atbildot uz Anonīms komentāru " Astrāli, viss ir apmelojoš, un vis ir &... "Nestreso, jau redzu kā deg. Drīz arī investēsi piramīdā, redzu kā jau plāno akciju skaitu.