Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
2
66

INDIJA: SKYWAY ADREŠU PROJEKTA DETAĻAS ATKLĀTAS

Laikraksts hindi.news18 viens no lielākajiem Indijas mediju-portāliem, pavēstija par SW tehnoloģijas piedāvājumu iedzīvotājiem. Ar lielu lepnumu laikraksts pasvītro to faktu, ka SW tehnoloģija tiks ieviesta sākumā nevis galvaspilsētā, bet iesākumā reģionos. Pirmā pilsēta būs Ranči, Džarkhandas štats. Pirmo reizi plašākai sabiedrībai tika nosaukts SW partneris. Tā ir kompānija Tenaci Engineering India, kas nodarbojas ar transportu tīklu izveidi, inženieriju, konsultanti un strātēģisku nozares attīstību. Kompānija ir ar pieredzi bagāts tirgus spēlētājs, aiz kuras pleciem ir veiksmīgi realizēti projekti Nīderlandē, Indijā un Francijā. Paziņota arī projekta precīzāka summa, kas ir 50 000 000 000 rūpijas (apmēram 890 000 000$) pēc šodienas kursa.

Tika arī paziņotas detaļas par trīspusējo līgumu, kas tika parakstīts februārī pēc vairāku mēnešu darba ar Indijas attīstības investīciju grupu. Projekta apmēri sastāv no trīs daļām: pilsētas testa līnija tiks būvēta pašā Ranči pilsētā. Ātrgaitas līnija 125km garumā savienos štata galvaspilsētu ar tās lielāko pilsētu – Džamšedpurom, bet transporta sistēma štata galvaspilsētā tiks būvēta pēc testa līnijas pabeigšanas.

Sadarbošanās ar Indiju tika paziņota pēc InnoTrans 2016 izstādes, kura norisinājās Vācijā. Pēc izstādes Anatolijs Eduardovičš (SW direktors) vairākkārtīgi devās uz Indiju darba vizītē, kur norisinājās pārrunas ar vairākām valsts līmeņa pārvaldēm, ieskaitot arī prezentāciju Indijas ceļa Transporta ministram Nitinam Gadkari. SW risinājums sapiņķerējušajai Džarkhandas transporta sistēmai radīs jaunas 1000 darbavietas. Projektu palaišana komerciskos nolūkos ir ieplānota jau 2020 gadā.

 Autors: astraalis Skyway 26
1.
 Autors: astraalis Skyway 26
2.
2017 gada 13 aprīlī Minskā... Autors: astraalis Skyway 26
3.

2017 gada 13 aprīlī Minskā. ZAO “Trošu tehnoloģija” projektētāju organizācija saņēma pasūtijumu Mogiļevas pilsētas trases projektēšanai. Uz ZAO kontu jau ir pārskaitīts avansa maksājums, lai izpildītu projekta plānošanas darbus.
NOtikumam sekoja arī Mogiļevas pilsētas oficiālo pārstāvju vizīte SkyWay demonstrācijas centrā, kuras laikā starptautiskās oficiālās vizītes delegācija iepazinās ar SW tehnoloģiju un kļuva par lieciniekiem UniBike testa braucieniem. Šīs vizītes laikā nostiprinājās atiecības starp kompāniju un valdību, radās lielāka uzticamība no abām pusēm, un kā beigās, iepriekš padarītais darbs abu pusē, kā arī parrunas par jaunām sadarbības iespējām.

2017 gada janvārī Mogiļevas pilsētas izpilkomitejā notika pilsētas kultūrvēsturisko vietu problēmas apspriede, JUNESCO arhitektūras objekti, kas ir iekļauti starp Eiropas vērtīgākajiem vēstures objektiem. Neskaitot amatpersonas, vēsturniekus, ekologus, sabiedrības organizāciju pārstāvjus un baznīcu pārstāvjus, arī šajā sēdē piedalijās ZAO “Trošu tehnoloģijas” partneri, piedāvājot pilsētas līnijas būvniecības koncepciju. Šis notikums ir tikai turpinājums sadarbības biznesam ar Mogiļevu. Notiek daudz darbi arī citos virzienos, starp kuriem ir Austrālija, Indija, Indonēzija, Turcija un citas.

Iepriekšējos ziņu izlaidumos visi interesenti varēja uzzināt par SW pilsētas un ātrgaitas, kā arī vieglās līnijas būvniecību EkoTehnoParkā. Tēmas turpinājumā – virtuāla ekskursija pa kravas līniju, to vada personīgi pats Anatolijs Eduardovičš Junitskis (SW kompāniju grupas galvenais inženieris). Jūs uzzināsiet tehniskas detaļas līnijas būvniecībā, tuvākās nākotnes plānus, kā arī to, kas ir “trīs vienā”.

Izmantotie avoti:
http://www.sky-way.lv
2
66

komentāri [5]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Anonīms
:)) 16.04.17 13:30
 
2
0

hindi runā, ka Boliwoodaā filmu jau uzņem as Skyway motīviem.

Anonīms
Skaivejists 16.04.17 14:28
 
1
0

atbildot uz astraalis komentāru " Pats ļoti labi saproti, ka Indijas puse ir p... " SM jau ir īstā vieta kur prasīt padomu.Neko vairāk par krēslos purkšķināšanu jau tur neviens nemāk   Tāpēc jau iekš LV ceļu un dzelzceļu struktūra ir tādā d...ā.

Anonīms
Skaivejists 16.04.17 15:48
 
1
0

atbildot uz astraalis komentāru " Pats ļoti labi saproti, ka Indijas puse ir p... " Šitais kadrs nespēj un nespēs atzīt ka ir Lūzers Skyway jomā lai arī kādus pierādījumus šim  nesniedz.

exkluzīvais avatars
Medaļa Spoku zvaniMedaļa UberautorsMedaļa Černobiļas ola
  exkluzīvais 16.04.17 12:12
 
0
0

  

astraalis avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Vienu jau var
  astraalis 16.04.17 14:04
 
0
0

atbildot uz ) komentāru " hindi runā, ka Boliwoodaā filmu jau uzņ... " Pats ļoti labi saproti, ka Indijas puse ir pasūtijusi projektu un drīz sāks to būvniecību, bet es nesaprotu tikai vienu - kādas Tev ir problēmas to atzīt? Tur kas slikts ir vai kā? Jau vairākās interneta oficiālajās vietnēs ir izskanējušas ziņas par projekta būvniecību, kā arī no Indijas amatpersonu puses. Domāju, ka nu tik izcili stulbs cilvēks nevarētu būt, bet van ietiepīga nepiekāpšanās, bet iemesls nezinu, kāds tam varētu būt. Pats galvenais jau ir tas, ka cītīgi seko līdzi rakstiem un komentē - tas norāda uz to, ka zināma interese ir, ja jau vēl apjautājas viedokli no SM pārstāvja. Kur loģika vispār? te ir kāda nepatika pret pašu projektu vai tās autoru.