local-stats-pixel fb-conv-api

Spraigā mača galotnē Latvijas izlase čempionātu noslēdz ar zaudējumu7

104 7

Latvijas hokeja izlase 18. pavasari Pasaules čempionātā hokejā noslēdz ar zaudējumu Šveices hokeja izlasei, 2:3. Spēli sākām gausi, ļoti īsā laikā zaudējot divus vārtus. Otrā perioda pašā sākumā zaudējām jau trešos vārtus, bet pratām vienus atspēlēt. Trešā perioda beigās guvā otros vārtus spēlē, tomēr spēki nepietika un tika piedzīvots zaudējums. Šajā spēlē varam vainot tikai paši sevi, ne tiesnešus.

104 7 7 Ziņot!
Ieteikt: 000
Spoki.lv logo
Spoki.lv

Komentāri 7

0/2000

Treknu robu ievilka vakardienas spēle pret balturlām... Morālais pa dirsu - spēlē un centies, bet viens dalbajobs ar vienu rokas kustību visu izsēj. Nespējām aizmirst to spēli un iet uz visu šaja. Tas čalis reāli nozaga mums 2. vietu grupā un atmeta mūs uz 6...

Cerams nākamais čempis notiks civilizētā valstī nevis eiropas pakaļgalā.

17 0 atbildēt

Paldies večiem, cīnījās kā zvēri! Īsti patrioti! Lai gan oficiāli esam 11.vietā, mūsu sirdīs jūs esat uzvarētāji! Paldies par lielisko sezonu, gan olimpiādē, gan čempionātā, gan klubu līmenī!

9 0 atbildēt

Mums ir savas vērtības - godīgums, cīņasspars, neatlaidība. Tas, ka to aplauza kkādas mahinācijas .. aij, mūsējie labākie, pretinieki kabači. emotion

5 0 atbildēt

Tiesneši bija žēlīgiemotion

3 0 atbildēt

Pēdējā perioda laikā pazaudēju spēju runāt, Bēt mūsējie malači es pat negaidīju šādu rezultātu, biju pesimistiski noskaņots... MŪSĒJIE MALAČI

1 0 atbildēt

Žēl gan, varēja tos trešos vārtus izvilkt, bet nu ko padarīs vismaz turējās braši! emotion