local-stats-pixel fb-conv-api

Rīgas dinamo vs minskas dinamo7

38 0

Sveiki ka jau visi zin šodien pulkstens 19.30 notika spēle pret RĪGAS DINAMO - MINSKAS DINAMO. Protams es ar skatos spēli un sēžu spokos taisīdams šo rakstu emotion Ceru ka jums patiks :)

1. Periods - Notiek izmetiens un sākam spēlēt. Pajiet jau 01:36 min un parādas jau 1 vārti kurus iesita MINSKAS DIANMO spēlētājs Aleksandr Kitaro. Rezultāts vairs nau 0:0 bet 0:1 RĪGAS DINAMO zaudē!!! emotion Pēctam 10:04 MINSKAS DINAMO dabon sev noraidiju uz 2 min... emotion Tomēr mūsējiem nesanāk izlīdzināt rezultātu pēkšņi 11:12 min MINSKAS DINAMO spēlētaju noraida atkal uz 2 min.... Musējie jau sajūsmā un gandrīz gust vārtus bet viņiem tas neizdodas tomēr un tā viņi nodzenāja ripu līdz spēles beigām... :D

2.Periods - Sākas spēlē mūsējie cīnas 20:38 min MINSKA DINAMO dabon noraidiju uz 2 min DINAMO RIGA ir vairākuma. Sākas spēle 21:47 RIGA DINAMO gust vārtus spēlētājs Sandis Ozoliņš Jēēēēēē emotion rezultāts ir izlīdzināts 1:1 super... emotion Sākas spēle ir pagājušas 24:45 min un mūsējie dabon noraidiju pirmo. emotion Sākam spēlēt mūsējie neļauj iesis velvienus vartus pajiet 2 min un rezultāts paliek 1:1 mūsējie super..... Pēctam mūsējie cīnas iesist velvienu vartus gandrīz jau izdodas bet neka... Spēlējam tālak 30:2 MINSKAS DINAMO atkal dabon noraidiju uz 2 min emotion mūsējie jau atkal vairākuma Jēēē bet viņiem nesanāk gūt vārtus tas nekas... Sāk dzenāt atkal ripu bet 34:18 MINSKAS DINAMO spēlētājs Dmitry Korobov rezultāts 1:2 MINSKAS DINAMO vadībā... emotion Un atkal periods noslēdzās ar zaudēšānu emotion Jācer ka 3 periods būs labāks....

3. Periods - Biju uzspīpot neredzēju pirmās 25 sec emotion skatos rezultāts tāds pats 1:2 noraidīts ir MINSKAS DINAMO spelētājs uz 2 min OK. Sāku skatīties tālāk te pēkšni kā apsēdos 40:43 min '"Vārti" RIGA DINAMO spēlētājs (Neatceros Kurš atvainojos) gūst vārtus rezultāts 2:2... emotion sākas tālāk spēle 44:07 atkal MINSKAS DINAMO dabon noraidijumu uz 2 min emotion paliekam atkal vairākumā. MINSKAS DINAMO neļauj tik viegli gūt vārtus. Te pēkšni 47:10 atkal noraidijums MINSKAS DINAMO 2 min emotion Smiekli sanāca pat emotion bet mūsējie ta ar vārtus neguva. Spēlē tālāk te 51:54 min RIGA DINAMO dabon 2 noraidijumu uz 2 min emotion Mūsējie noturas.... Sākas pēdējēs min izskatas ka mūs paņems pie dziesmas. emotion Palikusies 1 min rezultāts 2:2. Pēc minūtes spele beidzas ar rezultātu 2:2. Jāgaida papildlaiks!!!!

4. Periods (Papildlaiks) - Sākas spēle jāspēlē 5 min abas komandas cīnas stipri neviena komanda negrib zaudēt... emotion Pagajušas 2 min vel RIGA DINAMO turas. emotion Vel palikusi 1 min rezultāts 2:2 Nau bijusi noraidijumi.. 59:53 min mēs gūstam vārtus jau lecu gaisā no priekiem Bet skatos ka viņus neieskaita... Jo RIGA DINAMO spēlētājs trauceja vartusargam un atradās vārtos.... Baigā skrobe.... Spēle beidzas jāgaida bulīši. emotion

5. Periods (bulīši) - Pirmais bulīts RIGA DINAMO netrāpa. Otrais bulītis MINSKA DINAMO trāpa (nolādēts) zaudējam rezultāts 2:3...

žēl ka nevinējām bet spēlējam manu prāt ļoti labi!!! Jagaida pirmdiena kad atkal spēlēs RIGA DINAMO (ļoti atvainojos ja ir kāda kļūda!!!!)