Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
20
1850

Jau visiem zināma šī nepatīkama traģēdija, tāpēc izteikšu vis dziļāku līdzjūtību Kārļa draugiem, ģimenei un radiem ..

Šeit ir NHL spēlētāju reakcija uz notiku šo. atļāvos nepārtulkot, jo pieņemu, ka daudzi saprot angliski

Alex Ovechkin (@ovi8), Washington Capitals:
I'm in shock!!!!! R.I.P.

Bobby Ryan (@b_ryan9), Anaheim Ducks:
I can't believe I'm writing another one. Thoughts and prayers to everyone affected by the KHL plane crash. Too many players gone this year.

Andrew Ladd (@aladd16), Winnipeg Jets:
Still in shock about the news out of Russia. Thoughts and prayers go out to the families and friends of everyone on the plane.

RJ Umberger (@umby18), Columbus Blue Jackets
I am sickened over the plane crash of the #KHL hockey team.. this has been an awful summer for hockey. #RIP

Taylor Hall (@hallsy6), Edmonton Oilers:
What an awful summer for hockey. Thoughts and prayers with the families and friends of everyone on that flight

Ryane Clowe (@ryaneclowe29), San Jose Sharks:
Hearing the tragic news about the Russian plane crash almost brought me to my knees.. So so sad and unfair. Prayers go out to all the families.

Max Talbot (@max25talbot), Philadelphia Flyers
Thoughts and prayers to the KHL team and their families. I'm in shock.

Evander Kane (@ekane9jets), Winnipeg Jets
Can't believe what has happen with the KHL plane crash. Thoughts are with the players families and friends.

Eric Fehr (@ericfehr), Winnipeg Jets:
Terrible news out of Russia today. Prayers to all the family and friends involved! #KHL

Martin Biron (@martybiron43), New York Rangers:
Way to many players and families affected with tragic events this summer. Thoughts and prayers go out to this KHL team and their families.

John Carlson (@johncarlson74), Washington Capitals:
Gloomy day in DC and even worse news in Russia. Prayers to all the family/friends associated today. #KHL

Magnus Paajarvi (@mps_91), Edmonton Oilers:
Cannot believe it … thoughts for all the families around…

Logan Couture (@logancouture), San Jose Sharks:
Heartbreaking summer for hockey. Thoughts to everyone affected by these terrible, sad events.

Ilya Bryzgalov (@bryzgoalie30), Philadelphia Flyers:
R.I.P.#Lokomotiv #Ярославль

Nate Thompson (@natethompson44), Tampa Bay Lightning:
Tragic loss for the hockey world. Plane crash with an entire KHL team on board. Thoughts and prayers go out to there families and friends

Ryan Shannon (@ryanshannon22), Tampa Bay Lightning:
A sad day. Thoughts and prayers go out to all those affected by the KHL plane crash.

Brent Sopel (@brentsopel), Metallurg of KHL:
In shock. Prayers out to all of the KHL families.

Ryan Whitney (@ryanwhitney6), Edmonton Oilers:
Terrible news of the plane crash carrying an entire KHL team. Thoughts and prayers go out to all families involved.

Steven Kampfer (@stevekampfer47), Boston Bruins:
Awful news to hear about when getting off the ice today. Thoughts and prayers go out to all of those players families and friends.

Mike Rupp (@rupper17), New York Rangers:
Absolutely disturbing news out of Russia (KHL)... Heartfelt prayers to all affected!

Scottie Upshall (@scottieupshall), Florida Panthers:
Very sad news this morning in Russia - plane carrying KHL team Lokomotiv crashes. Our condolences go out 2 all victims families and friends.

Brett Connolly (@bconnolly8), Tampa Bay Lightning:
Thoughts and prayers are with the Russian team and families #Lokomotiv

Jack Skille (@jackskille), Florida Panthers:
Prayers go out to the players and family's involved with the KHL plane crash. #RIP #sosad

 Autors: kandzha NHL spēlētāju reakcija uz traģēdiju
Izmantotie avoti:
http://nhl.com
20
1850

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [116]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
kiss avatars
Medaļa Sertificēts spoksMedaļa SensācijaMedaļa Sviestmaize
  kiss 07.09.11 20:23
 
331
5

Nezisakāmi žēl... Latvijas dzelzs VĪRS..

PandaJekabs avatars
Medaļa ŽurnālistsMedaļa AmorsMedaļa Rainis
  PandaJekabs 07.09.11 20:25
 
251
2

Davaj Kārli turies tur augšā. 

mazais puika avatars
Medaļa ŽurnālistsMedaļa Dienas joksMedaļa Trešās Adventes mirdzums
  mazais puika 07.09.11 20:45
 
217
2

Un es vēl brīnos kāpēc ārā gāž lietus. Dievs un visa Latvija sēro par Kārli !

R.I.P

Debesis ari raud par lokomativ.

zesten avatars
Medaļa O!ZorroMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Sviestmaize
  zesten 07.09.11 20:46
 
191
11

visās skolās rītdien vajadzētu uztaisīt klusuma brīdi

bricisss avatars
Medaļa RecidīvistsMedaļa SpoksMedaļa Recidīvists
  bricisss 07.09.11 20:59
 
140
3

Sākumā Sergejs, tagad Kārlis. Laikam tiešām Dievs vāc zvaigžņu komandu..

KAIZER avatars
Medaļa RecidīvistsMedaļa Sponsora favorītsMedaļa Sertificēts spoks
  KAIZER 07.09.11 20:31
 
86
2

Ar Dievu Kārli, ar Dievu.....Iedegšu svecīti tavai piemiņai.......R.I.P 

Paperos avatars
Medaļa Nolaidies manā bāzeMedaļa Dienas joksMedaļa Deputāts
  Paperos 07.09.11 20:34
 
63
3

:( bedigs vakars palika ka uzzinaju :( 

vaskis avatars
Medaļa Plaiboja olaMedaļa TeamworkMedaļa Vidusskolnieks
  vaskis 07.09.11 20:42
 
53
2

Ļoti žēl, viens no Latvijas labākajiem hokeja spēlētājiem. R.I.P.

Snakebite avatars
Medaļa FukušimaMedaļa RecidīvistsMedaļa Sviestmaize
  Snakebite 07.09.11 21:44
 
51
1

Teicams hokejists biji Tu Kaut to tagad pateikt tev varētu. Ne velti tev stiprs vārds bij dots Par Dzelzs vīru Tev būt bij gods.

Un pēkšņi viss debess apmācās Un palika laiks tik drums kā nekad. Nav brīnums gan tas, Jo debesis lej gaužas asaras...

MB12 avatars
Medaļa Sertificēts spoksMedaļa SpoksMedaļa Sviestmaize
  MB12 07.09.11 21:02
 
43
1

Nu kāpēc tā vajadzēja notikt?

Bez asarām neiztikt.

breakdowns avatars
Medaļa RecidīvistsMedaļa RecidīvistsMedaļa Sviestmaize
  breakdowns 07.09.11 20:43
 
42
2

Tu mums pietrūksi, lai vieglas smiltis..

Krekerons avatars
Medaļa Sertificēts spoksMedaļa TīģerisMedaļa Pamatskolnieks
  Krekerons 07.09.11 20:56
 
40
1

Nav jau brīnums ka ārā līst ;((

steph avatars
Medaļa SpoksMedaļa SviestmaizeMedaļa Sertificēts spoks
  steph 07.09.11 21:22
 
37
2

Dievam vajadzēja hokeja komandu - viņš paņēma labākos! 

Noth1ng avatars
Medaļa RainisMedaļa RainisMedaļa Rainis
  Noth1ng 07.09.11 22:56
 
33
1

Kārlis -

 Latvijas izlasē debitējis 1992. gada 7. novembrī

Miris 2011. gada 7. septembrī

Numurs uz Formas - 7

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 07.09.11 20:56
 
30
1

R.I.P.

.sakuamsāzam avatars
Medaļa TīģerisMedaļa Spoki flameMedaļa Žurnālists
  .sakuamsāzam 07.09.11 20:58
 
22
1

atbildot uz mazais puika komentāru " Un es vēl brīnos kāpēc ārā gāž lie... " Kad šito izlasīju , tādi šermuļi noskrēja . Tiešām izcils komentārs!

golver3 avatars
Medaļa RecidīvistsMedaļa RecidīvistsMedaļa Recidīvists
  golver3 07.09.11 21:06
 
23
2

Kārli Kārli, kas tevi uz to ''LOKO'' vilka nevarēji palikt  Dalasā vai vismaz uz Dināmo nākt??

zesten avatars
Medaļa O!ZorroMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Sviestmaize
  zesten 07.09.11 20:45
 
21
2

vel šovasar satiku viņu, bet nu jau vairs viņa nav

dinoozaurs avatars
Medaļa PandaMedaļa SpoksMedaļa Sviestmaize
  dinoozaurs 07.09.11 21:47
 
18
1

- Runā, ka lietus ir dieva asaras, aizejot labam cilvēkam.

 

Izsaku dziļu līdzjūtību Kārļa radiniekiem, draugiem un arī faniem. 

So Sad avatars
Medaļa Sponsora favorītsMedaļa ŽurnālistsMedaļa Sertificēts spoks
  So Sad 07.09.11 21:14
 
15
1

Kāpēc jātņem tos labakos ? Nu kāpēc !!

« 1  2  3  4  5 »