local-stats-pixel fb-conv-api

"Liepāja" uzvar "Kurbadu" un nodrošina otro vietu0

Šodien HK „Liepāja” aizvadīja pēdējo regulāro Latvijas čempionāta spēli pret HK „Kurbads”, kuru vinnēja ar rezultātu 3:1 (1:0; 2:1; 0:0), tā nodrošinot sev otro vietu turnīra tabulā.Pirms spēles februāra vērtīgākā komandas spēlētāja balvu saņēma vārtsargs Rihards Cimermanis, kurš arī stājās vārtos, lai aizvadītu principiālo čempionāta noslēguma spēli.

1.periods

Pirmais periods aizritēja ar vienu mājinieku vārtu guvumu – Valters Freijs piektajā minūtē izvirza savu komandu vadībā.

2.periods

Otrajā periodā rezultāta starpību palielina Kārlis Liepiņš (Valters Freijs) un Sergejs Daņilovs (Zabis, Diļevka) – 3:0. Tiesa gan perioda vidū neizturam mazākumu un vienus vārtus zaudējam – 3:1.

3.periods

Trešais periods paiet bez vārtu guvumiem, bet tas nenozīmē, ka spēle ir mazāk spraiga, jo uzvara ir vajadzīga abām komandām. Beigu rezultāts 3:1 Liepājas komandas labā un HK „Liepāja” nodrošina sev 2. vietu regulārajā čempionātā un ir gatava izslēgšanas spēļu izaicinājumam, kurš sāksies 11. martā.