local-stats-pixel fb-conv-api

HK Liepāja zaudējumu atnes trešais periods1

22.03.2015 Sestdienas vakarā LOC Ledus hallē notika HK „Liepāja” un HK „Kurbads” otrā pusfināla tikšanās, kurā „Kurbads”, trešajā trešdaļā sagraujot Liepāju, guva uzvaru 1:4 (0:0; 1:0; 4:0). Pirmais periods aizritēja pēc pirmās savstarpējās spēles scenārija bez vārtu guvumiem. Rezultātu otrajā periodā vairākumā atklāj Dmitrijs Korņilovs (Nekļudovs, Gipters)– 1:0. Izturam arī lielo mazākumu gandrīz divu minūšu garumā. Un tas arī viss. Tālāk vārtus gūst tikai ogrēnieši. Trešajā periodā rezultātu Gricinskis izlīdzina pēc nospēlētām 40 sekundēm, bet piecu minūšu laikā „Kurbads” gūst trīs vārtus un atņem lielājniekiem jebkuras cerības uz uzvaru šajā spēlē. Sērijas rezultāts 1:1, nākošās divas spēles HK „Liepāja” aizvadīs Ogrē 24. un 25.martā.