local-stats-pixel fb-conv-api

HK Liepāja tikai papildlaika uzveic HASC Jūrmalu 4:3 un tiek pusfinālā0

Šodien Majoru ledus hallē trešo play-off ceturtdaļfināla spēli pret HASC „Jūrmala” aizvadīja HK „Liepāja”, un uzvaru izrāva tikai papildlaikā 4:3 (1:0; 1:1; 1:2; 1:3).

1.puslaiks

Pirmajā periodā vienīgos vārtus, spēlējot vairākumā, gūst Mārtiņš Gipters (Zabis). Pie rezultāta 1:0 komandas aiziet pārtraukumā.

2.puslaiks

Arī otrā trešdaļa nav īpaši rezultatīva – komandas apmainās ar vārtu guvumiem. Liepājnieku labā vārtus gūst Edgars Homjakovs no Mārtiņa Giptera piespēles – 2:1.

3.periods

Pēdējo periodu iesākam cerīgi – 3:1, Kārlis Liepiņš (Zabis) vairākumā palielina rezultāta starpību, bet „Jūrmala” vārtu starpību samazina līdz 3:2. Desmit minūtes līdz spēles beigām HK „Liepāja” paliek trijatā pret pieciem pretinieku spēlētājiem, „Jūrmala” izmanto pusminūtes pārtraukumu, bet vārtu guvumā situācija nerealizējas. Joprojām 3:2. Tad „Liepājai” sākās noraidījumi un vienu no mazākumiem neizturam, rezultāts kļūst neizšķirts 3:3.

Papildlaiks

Seko papildlaiks, kurā izšķirošos vārtus vairākumā gūst Māris Diļevka (Zabis, Mickēvičs) – 4:3 un tiekam pusfinālā!

Vārti

18:28 Gipters (Zabis) 0:1; 29:03 Homjakovs (Gipters) 0:2; Kuzmičevs (Boiko, Lipsbergs) 1:2; 42:27 Liepiņš (Zabis) 1:3; 47:52 Kajuns (Jākobsons, Matisons) 2:3; 55:26 Golubovičs (Lipsbergs, Ivanovs) 3:3; 67:07 Diļevka (Zabis, Mickevičs) 3:4

Nākamā spēle

Pusfināla spēles sāksies Liepājā, un uzņemsim HK „Kurbads”. Pirmā spēle piektdien, 20. martā pulksten 19.30, nākošā sestdien, 21. martā pulksten 18.30 LOC Ledus hallē.