local-stats-pixel fb-conv-api

HK Liepāja mazrezultatīvā spēlē bullīšos uzveic HK Kurbads 2:10

Šodien HK „Liepāja” aizvadīja pirmo pusfināla spēli pret HK „Kurbads”. Spraigā un aizraujošā cīņā skatītāju pilnā LOC Ledus hallē liepājnieki svinēja svarīgu uzvaru ar rezultātu 2:1 (0:0; 0:1; 1:0; 0:0; 1:0).
Pirmais periods aizrit bez vārtu guvumiem. Uzbrukumi bīstami no abām pusēm, bet vārtu guvumos tas nerealizējas. Otrā perioda piektajā minūtē vārtus gūst viesi – 1:0, ar šādu rezultātu komandas aiziet pārtraukumā. Trešajā trešdaļā Arturs Mickēvičs no Edgara Homjakova piespēles rezultātu izlīdzina – 1:1. Tāds tas saglabājas līdz spēles un arī papildlaika beigām. Liepājnieki gan uzbrūk vairāk, bet ripa spītīgi vārtos neiet.
Spēles liktenis izšķiras soda metienos. HK „Liepāja” veiksmīgi ir visi trīs bullīši (Zabis, Homjakovs, Bukarts), „Kurbadam” kļūdās Brancis. Pārliecinošs liepājnieku vārtos ir Rihards Cimermanis.
Rezultāts sērijā 1:0, un nākošā komandu tikšanās jau sestdien, 21. martā pulksten 18.00 LOC Ledus hallē.