local-stats-pixel fb-conv-api

HK Liepāja divu ar pus minūšu laikā iemet 5 vārtus un uzvar HASC Jūrmalu 11:30

Šodien HK „Liepāja” aizvadīja pirmo izslēgšanas spēli ceturtdaļfinālā pret HASC „Jūrmala” un sagrāva to ar rezultātu 11:3 (2:0; 7;2; 2:1).

1.periods

Pirmais periods iesākās piesardzīgi. Vārtus spēles 7. minūtē no Korņilova piespēles guva Mārtiņš Gipters, bet pārākumu nostiprināja Edgars Homjakovs (Bičevskis, Skvorcovs) – 2:0.

2.periods

Otrais periods iesākas ar 2:1, turpinās ar 3:1 – Māris Bičevskis (Bukarts, Cimermanis), un tad nonākam līdz slidenajam 3:2. Tālāk sākas liepājnieku uguņošana – sešu minūšu laikā mājinieki gūst sešus vārtus (Zabis, divreiz Bukarts, tad Homjakovs, Liepiņš vairākumā un Freijs). Pārtraukumā aizejam ar vairāk kā pārliecinošu rezultātu – 9:2.

3.periods

Pēdējā trešdaļa jau aizrit mierīgāk. HK „Liepāja” labā vārtus gūst Korņilovs (Homjakovs, Mickēvičs) un Hodzko (Freijs, Demiters). „Jūrmala” vienus vārtus atgūst, un spēle tā arī beidzas ar rezultātu 11:3.

Igora Ļebedeva komentārs pēc spēles

HK „Liepāja” galvenais treneris Igors Ļebedevs: „Spēle bija skatāma un rezultatīva, bet esmu ne īpaši apmierināts ar spēles disciplīnu. Komandai bija teritoriālais pārsvars, bet nedrīkst pieļaut paviršības, jo pretiniekam pietiek ar momentu, lai to realizētu. Labā līmenī bija pretinieku vārtsargs pie metienu attiecības 65 – 13.”

Nākamā spēle

Nākošā savstarpējā spēle komandām ir jau šodien, 12. martā, Liepājas OC ledus hallē pulksten 18.30.

Vārti

6:02 Gipters (Korņilovs) 1:0, 19:01 Homjakovs (Bičevskis) 2:0, 23:36 E.Lipsbergs (Golubovičs, Boiko, vair.+2) 2:1, 25:44 Bičevskis (Bukarts, Cimermanis) 3:1, 29:40 Kajuns (Kuzmičovs) 3:2, 32:28 Zabis (Diļevka, Aniņš) 4:2, 32:58 Bukarts (Bičevskis) 5:2, 33:20 Bukarts (Bičevskis) 6:2, 33:46 Homjakovs (Nekļudovs, Mickevičs) 7:2, 35:04 Liepiņš (Plānics, Hodzko, vair.) 8:2,
39:14 Freijs (Plānics, Nekļudovs) 9:2, 40:35 Korņilovs (Homjakovs, Mickevičs) 10:2, 45:00 Hodzko (Freijs, Demiters) 11:2, 49:21 Vasiļonoks (Boiko, E.Lipsbergs) 11:3. Soda minūtes: 12:12.

Vārtsargi: Rihards Cimermanis – Sims Baltrūns.