local-stats-pixel fb-conv-api

HK Liepāja atspēlējas no 0:3, bet zaudē pagarinājumā HK Kurbads1

Vakar HK „Liepāja” aizvadīja ceturto pusfināla spēli pret HK „Kurbads” un spraigā spēlē papildlaikā zaudēja gan spēli 4:5 (0:1; 2:2; 2:1; 0:1), gan cerības uz zeltu. Pusfināla ceturto spēli liepājnieki iesāk aktīvi, taču tas neglābj no HK „Kurbads” pretuzbrukuma un vārtu guvuma 15. minūtē. Pirmais periods noslēdzas ar rezultātu, kas nav mums labvēlīgs – 0:1. Otrajā periodā zaudējam divus vārtus un spēles 29. minūtē jau 0:3. No diezgan bezcerīgās situācijas komandu glābj Bruno Zabis – 1:3, un pēc nepilnām divām minūtēm rezultāta starpību līdz minimumam samazina Roberts Bukarts (Zabis, Gipters) – 2:3. Tā arī aizejam pārtraukumā. Trešā trešdaļa aizrit ar trillera cienīgu scenāriju. Rezultātu Bukarts (Grīnbergs) izlīdzina jau pirmajās trešdaļas sekundēs – 3:3, taču līdzsvars nesaglabājas ilgi un neizturam mazākumu – 3:4. Taču pēc minūtes Bruno Zabis (Diļevka, Bukarts) atjauno neizšķirtu – 4:4. Pamatlaikā nekas vairs nemainās, taču papildlaika 6. minūtē Toms Hartmanis nosaka spēles un sērijas rezultātu – 5:4. HK „Liepāja” rindās ar diviem gūtiem vārtiem un rezultatīvu piespēli izcēlās Bruno Zabis un Roberts Bukarts. Vārtos šodien Reinis Petkus. Finālā iziet HK „Kurbads”, bet Liepājas komanda cīnīsies par bronzu pret HK „Zemgale/LLU”. Sērija tāpat notiek līdz trim uzvarām un pirmās spēlēs Liepājā 30. un 31. martā.