local-stats-pixel fb-conv-api

68 1

Latvijas Delzceļa kausa pirmajā spēlē Dinamo Rīga ar rezultātu 2:3 zaudēja Ņižņekamenskas Neftehimik.

Spēles pirmajā periodā vārtus neizdevās gūt nevienai no komandām. Diemžēl otrā perioda beigās rīdzinieki īsā laikā zaudēja divus vārtus. Trešajā periodā realizējot divus skaitliskos vairākumus izdevās rezultātu izlīdzināt, tomēr vēlāk Neftehimik guva trešos vārtus un mūsējiem, neskatoties uz vārtusarga nomaiņu pret papildus laukuma spēlētāju, rezultātu izlīdzināt neizdevās.

Vārtus mūsējiem guva Guntis Galviņš un Miķelis Rēdlihs.

3 0 atbildēt

Vispār simpatizē Dinamo jaunais spēles stils. Labi, šo spēli zaudējām, bet var redzēt, ar kādu degsmi Dinamo metas uzbrukumā un met pa vārtiem. Man spēle patika!

1 0 atbildēt

emotion emotion

0 0 atbildēt

Bez Ozo oriģinālās izdomas hokejs vairs nav tik skatāms..piedodiet :/

Spēle bija laba, bet man liekas ka šogad PO izspaliks tomēr :(

Pirms spēles treniņā redzēju, ka Holts, Miķelis un Lucenius haltūrē. Varbūt tas ir tas iemesls kāpēc viņi zaudēja? :) Bet spēle kopumā bija laba.