local-stats-pixel fb-conv-api

10 vārtu spēlē otro uzvaru izcīna HK Liepāja un sērijā panāk 2:00

31.03.2015 Liepājā notika otrā sērijas spēle starp HK „Liepāja” un HK „Zemgale/LLU”, kurā liepājnieki uzvarēja ar pārliecinošu rezultātu 7:3 (2:1; 1:2; 4:0). Pirmos vārtus spēles ceturtajā minūtē gūst „Zemgales” hokejisti, taču Guntis Pujāts (Korņilovs, Neimanis) atspēlējas jau pēc 19 sekundēm – 1:1. Vēl pēc sešām minūtēm rezultāra starpību palielina Kārlis Ozoliņš (Mazurs – Mago, Plānics) – 2:0. Otrā perioda sākumā Dmitrijs Korņilovs no Pujāta piespēles nostiprina rezultātu – 3:1. Liekas, ka varam būt pārliecināti, bet tikai tad sākas – desmit minūšu laikā viesi divreiz izmanto vairākumu (tai skaitā lielo vairākumu) un aizved rezultātu līdz neizšķirtam – 3:3. Trešais periods sākas no nulles. Tāpat kā iepriekšējā spēlē – trešais periods ir mūsējais. Tieši tāpat, spēlējot ar trīs maiņām. Vārtus gūst Mārtiņš Gipters (Zabis), Linards Mazurs – Mago (Zabis), Kārlis Ozoliņš (Neimanis, Freijs) un vairākumu izmanto Mārtiņš Gipters (Nekļudovs, Homjakovs) – 7:3! Galvenais treneris Igors Ļebedevs atzina daudzo noraidījumu lomu spēles izlaišanā no rokām (vienā spēlē divi lielie mazākumi), savu lomu ir nospēlējis arī blīvais play – off spēļu grafiks un komandas nogurums. Sērijā šobrīd cerīgais 2:0, un gaidām trešos spēli Jelgavā, kura notiks ceturtdien, 2. aprīlī. Bronzas godalga ir viena soļa attālumā.