Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter

Makšķere

Foto Spēle
Makšķere Makšķere
Tā kā ir pavasaris un lidinās visādi kukaiņu tad nofočējiet dzīvu īstu biti (var arī vairākas). :) Laikam atkal piekāpšos! Nu ja biti nevarat tad vismaz kādu bišveidīgu kukaini! (lapsene, irsis, kamene, utt.) Labi lVienalga kādu kukaini! Ja šitā turpināšu beigās jums atliks nofočēt baltu lapu! :D Tā kā ir pavasaris un lidinās visādi kukaiņu tad nofočējiet dzīvu īstu biti (var arī vairākas). :) Laikam atkal piekāpšos! Nu ja biti nevarat tad vismaz kādu bišveidīgu kukaini! (lapsene, irsis, kamene, utt.) Labi lVienalga kādu... Tā kā ir pavasaris un lidinās visādi kukaiņu tad nofočējiet dzīvu īstu biti (var arī vairākas). :) Laikam atkal piekāpšos! Nu ja biti nevarat tad vismaz kādu bišveidīgu kukaini!...
VinijsPūks , 06.04.09 14:38
29 21
00

Ilgi gaidiitaa ola

Foto Spēle
Ilgi gaidiitaa ola Ilgi gaidiitaa ola
next- gleznu

Apģērbs, kas ir par netīru, lai to liktu skapja plauktā, bet par tīru netīrās veļas kastei - laipni lūdzam uz krēsla atzveltni.

next- gleznu

Deputāt! Dejo tā, it kā neviens neredzētu! Dziedi tā, it kā neviens nedzirdētu! Pieņem likumus tā, it kā dzīvotu citā valstī!

next- gleznu
Agrāk bija labi: Uzaicini babeni uz balli, nogalini duelī viņas vīru viss, tā ir tava babene, Bet mūsdienās, laiko bildes, komentē, šausmas!
Wazaaa , 25.03.09 10:55
25 6
13