Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter

FS Marķieris

Foto Spēle
FS Marķieris FS Marķieris
Kādu laiku neesmu lietojis viņu, domāju, ka pēdējais laiks mest laukā. Nākamais - rokaspulkstenis (vienalga - analogais vai digitālais vai 2in1) Kādu laiku neesmu lietojis viņu, domāju, ka pēdējais laiks mest laukā. Nākamais - rokaspulkstenis (vienalga - analogais vai digitālais vai 2in1) Kādu laiku neesmu lietojis viņu, domāju, ka pēdējais laiks mest laukā. Nākamais - rokaspulkstenis (vienalga - analogais vai digitālais vai...
MoonlightHunteR , 22.07.17 09:55
12 0
012

FS četras dažādas glāzes

Foto Spēle
FS četras dažādas glāzes FS četras dažādas glāzes
next -- atmiņas karte. (micro SD vai parastā SD) PS. , lai tālāk FS ietu raiti un skaisti. Kopš tevis iepriekš ieliktā raksta jābūt vismaz DIVIEM citu lietotāji FS rakstiem, lai tu varētu likt vēl. Ja ir pagājusi stunda kopš iepriekš tevis ieliktā raksta, tad var būt arī VIENS cita lietotāja raksts starpā. cheers. Gan jau šoreiz neliks dzēst... next -- atmiņas karte. (micro SD vai parastā SD) PS. , lai tālāk FS ietu raiti un skaisti. Kopš tevis iepriekš ieliktā raksta jābūt vismaz DIVIEM citu lietotāji FS rakstiem, lai tu varētu likt vēl. Ja ir... next -- atmiņas karte. (micro SD vai parastā SD) PS. , lai tālāk FS ietu raiti un skaisti. Kopš tevis iepriekš ieliktā raksta jābūt vismaz DIVIEM citu...
GarageInc , 22.07.17 00:03
10 2
09

 Fs

Foto Spēle
Fs Fs
---> Kabatas nazis

Pēdējie pētījumi liecina, ka 15% sieviešu lieto zāles pret psihiskām saslimšanām. Tas nozīmē, ka 85% sieviešu dzīvo bez ārstēšanas?

---> Kabatas nazis

Agrāk bija labi: Uzaicini babeni uz balli, nogalini duelī viņas vīru viss, tā ir tava babene, Bet mūsdienās, laiko bildes, komentē, šausmas!

---> Kabatas nazis
Katras sievietes dzīvē reiz pienāk vecums, kad viņa vienmēr ir ar mieru, tikai vairums vīriešu tad jau vairs nav ar mieru.
Lagerta , 21.07.17 22:15
19 1
012
« 3  4  5  6  7 »