Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
6
1197

Atsaucība uz manu aicinājumu atsūtīt kādu stāstu iz dzīves ar tēmu "Nokaunies!" bija diezgan liela. Nu jā, lielākā daļa zināmu iemeslu dēļ vēlējās būt anonīmi. Lai arī kā nebūtu, jauna daļa no spoku iesūtītiem stāstiem ir gatava. Cerams, ka uzlabos garīgo un jūs, nezkatoties uz savu līmeni, vecumu spokos, vai kādu citu faktoru, varat iesūtīt arī savu stāstu. Patīkamu Tev lasīšanu! Ieliku kā orģinālrakstu, jo visu esmu pārrakstījis+labojis un rediģējis, nekas nav iekopēts! :)

Citas daļas, kā arī nedaudz nopietnākus rakstus var atrast manā profilā.


piragelis Man bija 16 gadi... Autors: Aigars D Nokaunies! # 5 Spoku grēksūdze.
1.

piragelis. Man bija 16 gadi un tas notika skolas diskotēkā. Mana tā brīža lielākā simpātija stāvēja skolas vestibilā kopā ar saviem čomiem un runājās. Es gribēju notēlot, ka neredzu viņu un tā skaisti noiet garām viņam gribot radīt apmēram tādu iespaidu- es tevi neredzu, bet paskaties cik es esmu seksīga un stilīga. Par nelaimi, skolas vestibils bija noklāts ar spožām, gludām flīzēm, kas bija vaininieces tam, ka savas misijas vidū es nogāzos zemē tieši pie šī zēnu bariņa, turklāt kritiens bija diezgan apkaunojošā izpildījumā- kājām plati ieplestām un katrai uz savu pusi, rokas pa gaisu, nu, gandrīz kā pīle uz ledus. Bonusā dabūju vēl milzīgu caurumu zeķubiksēs. Protams, puišu bariņš izplūda skaļos smieklos, bet es aiz kauna biju spiesta visu atlikušo vakaru slēpties tualetē un raudāt no apkaunojuma. Tā arī mums nekas nesanāca ar to puisi, jo es no kauna nespēju uzrunāt viņu, bet tas iespējams labi, jo viņš tāpat ir lūzeris! :) 

anonīms Bija manas klases... Autors: Aigars D Nokaunies! # 5 Spoku grēksūdze.
2.

anonīms. Bija manas klases izlaidums, jo pabeidzām sākumskolu. Netālu no izlaiduma vietas atradās dīķis. Es ap to staigājos, un pēkšņi meitene, kura visu laiku mani bija ķircinājusi, iegrūda mani dīķī. Par spīti tam, ka nemāku peldēt, diezgan ātri izkļuvu ārā, bet viscaur biju slapjš, taču tas mani pārāk neuztrauca. Vēlāk, visi izklaidējās, es lēkāju uz batuta. Lēkājot man sāka slīdēt lejā šorti un apakšbikses, līdz tās noslīdēja pavisam. Visi uz mani skatījās kā tāds bērns uz milzīgu čupačupu. Par laimi, viena klasesbiedra māte man iedeva sava dēla rezerves drēbes. 

anonīms Bija rudens diezgan... Autors: Aigars D Nokaunies! # 5 Spoku grēksūdze.
3.

anonīms. Bija rudens, diezgan dubļains un arī laiks bija apmācies. Man bija jāved ( ar ķerru) malku uz šķūnīti. Malku vedot man bija jāiet gar upes nogāzi. Tā vienu reizi sanāca, ka malka bija mazliet par smagu un es ar visu ķerru nogāzos lejā pa nogāzi un iekritu upē. Es izlīdu ārā no upes, par laimi man bija tikai daži skrāpējumi, bet pats ļaunākais bija tas, ka es TĀ nolamājos mammas klātbūtnē, ka pēc tam bija jāklausās 30 minūšu gara mammas lekcija. 

anonīma Man bija kādi 16... Autors: Aigars D Nokaunies! # 5 Spoku grēksūdze.
4.

anonīma. Man bija kādi 16 gadi. Tajā laikā man bija sākušās mēneša sārtākās dienas un es atrados sava drauga mājās. Man kā reiz vajadzēja uz tualeti, lai nomainītu tamponu. Tā kā viņš dzīvoja ar savu brāli un māti, kurai mēnešreizes jau noteikti bija beigušās, es negribēju izmest izlietoto tamponu viņa atkritumos un es to kārtīgi ievīstījusi kabatlakatiņā, rūpīgi noslēpu somā. Vēlāk mēs ar draugu izgājām pastaigāties. Viņš pēkšņi smagi nošķaudījās un sāka šņaukāties, pie reizes uzprasot, vai man nav kāda salvete aizķērusies. Nu, protams, es aizmirsusi par kabatlakatā ietīto pārsteigumu, ātri vien no somas izvilku kabatlakatiņu un padevu viņam. Nemūžam nespēšu aizmirst viņa ieplestās acis un šoku, kad viņš sākumā izšņaucis degunu, sajuta to smaku un ieraudzīja manu izlietoto tamponu! Man vēl tagad jānosarkst, he he. 

anonīma Pirms pāris gadiem... Autors: Aigars D Nokaunies! # 5 Spoku grēksūdze.
5.

anonīma. Pirms pāris gadiem vēl dzīvoju mazpilsētā un Rīga vēl mani mazliet mulsināja ar savām cilvēku burzmām un steigu. Tomēr biju ar draudzeni nokļuvusi Rīgas centrā- Origo un vajadzēja doties uz Hanzas vidusskolu darīšanās. Izlēmām neizmantot transportu, bet iet kājām, jo karte mums bija un varējām pašas veikt aptuveni pusstundu garo ceļu. Tas bija februāris, termometra stabiņš rādīja tuvu nullei, uz ielām bija pus izkusis sniegs, ielas bija slapjas, tomēr šur tur varēja manīt arī ledu. Sagaidījušas zaļo luksofora signālu sākām iet. Es, ieraudzījusi, ka gājēju pāreja ir diezgan applūdusi un man priekšā ir vismaz pusmetru gara peļķe, izlēmu, ka visprātīgāk būtu tai veikli pārlekt pāri. Nākamajā brīdī es attapos tupus uz ceļiem ar aizšļāktām brillēm, slapjiem ceļiem un virsdrēbēm. Biju kaut kā nebūt paslīdējusi un ievēlusies peļķē gluži kā kaķītis uz četrām kājām. Vienīgā doma bija, ka varētu pēc iespējas ātrāk pazust. Draudzene palīdzēja piecelties un momentā skrējām pāri, lai cilvēki beigtu blenzt un smīnēt. Nebija nevienas salvetītes pie rokas, tāpēc nācās tikpat slapjai doties uz vietējo "Narvesenu". Tad nu arī ar slapjām drēbēm nācās gandrīz salā doties jaukajā pastaigā. Vēl šodien ejot pāri noskatos ar smīnu par mūsu Origo gājēju "šļūktuvi".

piragelis Es esmu akrobāte... Autors: Aigars D Nokaunies! # 5 Spoku grēksūdze.
6.

piragelis. Es esmu akrobāte un cirka mākslas pasniedzēja. Tātad, mums ar bērniem bija jāgatavojas Ziemassvētku pasākumam, kurā vajadzēja parādīt cirka mākslu dažādās kategorijās. Vienu no mūsu numuriem sauca „Aerial” un šajā priekšnesumā es uzstājos ar kādu no vecāko klašu audzēkņiem. Aerial ir priekšnesums, kurā pie griestiem ir pakarināti divi auduma gabali, kas sniedzas līdz pašai grīdai un mākslinieks pa tiem „uztinas augšā”, tādējādi gaisā veicot dažādus akrobātiskus trikus. Lielā diena ir klāt, visi ļoti satraukušies, bet viss notiek gludi līdz brīdim, kad izpildot augstāk minēto triku es gaisā saāķējusies jūtu, ka man attaisās krūšturis, bet tā kā es biju tādā pozīcijā, kur sakārtoties nav iespējams, biju spiesta turpināt uzstāšanos. Taču, kad nākošajā priekšnesumā es atrados pilnīgi augšpēdus gaisā, mans topiņš ar visu krūšturi noslīdēja man līdz zodam un publikai atklājās manas kailās krūtis. Publika, protams, izplūda smieklos un tad nu gan es jutu, ka esmu spiesta pārtraukt priekšnesumu, lai sakārtotos un skaļi piebilstu: „Nu, re, redzējāt arī striptīza priekšnesumu! „ ( bērnu pasākuma laikā!!!). Nu jā, tagad mani vīriešu kārtas mazie audzēkņi droši vien sapņo erotiskos sapņus par mani :) . 

T o p Nu pastāstīscaronu... Autors: Aigars D Nokaunies! # 5 Spoku grēksūdze.
7.

T o p. Nu, pastāstīšu atgadījumu arī no savas dzīves. Agrāk es vēl nedzīvoju Jēkabpilī, bet pienāca reize, kad no laukiem nācās uz turieni doties. Ja nemaldos, tad pase bija jāizņem, nu, vienu vārdu sakot- biju 14-15 gadus vecs. Visu nepieciešamo biju izdarījis, bet līdz autobusam vēl ilgi. Nolēmu pastaigādamies aiziet uz Krustpils pusi un ieiet tur esošajā Superneto. Jau ejot pa tiltu man sāka palikt nelabi un nedaudz griezties galva ( nē, tas nebija no tā, ka eju pa tiltu). Lai arī kā nebūtu, biju nonācis Superneto un sāku iepirkties. Ejot pa veikalu man kļuva aizvien sliktāk, tāpēc nolēmu ātri doties pie kases un vemšanas gadījumā iziet ārā. Piegāju pie kases, bet pārdevēja nebija no tām ātrākajām. Kaut ko vilka, meklēja, cilāja... Jutu, ka paliek sliktāk ātri sāku krāmēt pirkumus, bet tā arī nepaspēju. Es apvēmu pirkumu norobežojušā galda malu un nedaudz trāpīju arī uz kādas padzīvojušas dāmas apaviem. Nu jā, tas bija diezgan apkaunojoši. Sieviete sāka lamāties un arī citi cilvēku uz mani skatījās ar ieplestām acīm. Es paņēmu pirkumus un izskrēju ātri no Superneto. Pazvanīju tēvam, lai atbrauc man pakaļ, jo baidījos braukt ar sabiedrisko transportu. 

6
1197

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [42]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
pepiss avatars
Medaļa TeamworkMedaļa BakalaursMedaļa Spoks
  pepiss 12.07.12 20:48
 
181
4

es jau sen gribeeju novemt taas superneto paardeveejas, bet liidz shim nav sanaacis :D labi, ka tev izdevaaas, lai, kas tu buutu :D

LielaisLempis avatars
Medaļa Garīgais līderisMedaļa Misija izpildītaMedaļa Garīgais līderis
  LielaisLempis 12.07.12 21:41
 
84
1

Raksts labs, bet par 7. es isti nesaprotu, kaapeec ir jaakaunas, ja tev paliek slikti? Tu tachu nevari paredzeet, kad kas notiks. 

Nokia 3310 avatars
Medaļa RainisMedaļa Dienas joksMedaļa Rainis
  Nokia 3310 12.07.12 21:24
 
51
1

Bļa šitie neapnīk, vienkārši gāž no katiem ! 

Aigars D avatars
Medaļa MūzaMedaļa Most WantedMedaļa Mūza
  Aigars D 12.07.12 21:17
 
35
0

atbildot uz pepiss komentāru " es jau sen gribeeju novemt taas ... "  

Tad jau sanāk, ka vismaz tev, esmu labvēlis   

Aigars D avatars
Medaļa MūzaMedaļa Most WantedMedaļa Mūza
  Aigars D 12.07.12 21:48
 
29
0

atbildot uz LielaisLempis komentāru " Raksts labs, bet par 7. es isti ... "

Protams, kam negadās, bet ja uz tevi skatās apmēram 40 cilvēki un vēl kāds uz tevis bļauj, nav jau nekāda eiforija.  

piragelis avatars
Medaļa SpoksMedaļa Vidusskolnieks
  piragelis 12.07.12 20:31
 
15
1

njaa, gadaas gadaas :))

Es i Gudrs avatars
Medaļa ŽurnālistsMedaļa O!ZorroMedaļa Frenkijs
  Es i Gudrs 12.07.12 21:51
 
12
0

Malači ka nebaidās sūtit, atcerēšos aizsūtīšu arī savu ;P

as nu Praiļim avatars
Medaļa ZebraMedaļa Dienas joksMedaļa Dienas joks
  as nu Praiļim 13.07.12 13:29
 
9
0

bez iekšām var palikt

RagnaR avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Dienas joksMedaļa Dienas joks
  RagnaR 17.07.12 19:26
 
10
1

Piragelis - kpc tev iepatikaas tas puisis ja tavaa skatiijumaa vinjsh ir luuzeris? Zinu daudzus atgadiijumus no dziives kad viens veelas otru , bet tad kad tas viens to otru nedabon , tad vien atliek vinju nodirst.

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 21.03.13 15:02
 
8
0

Pirmajā stāstā- džeks tiešām lūzers. Normāli džeki uzreiz palīdzētu piecelties. Jā, arī pat skolas laikā jau vajadzētu būt tik lielai smadzenei, lai zinātu, ka jāpalīdz piecelties.

3blue3 avatars
Medaļa Spoki flameMedaļa PamatskolnieksMedaļa Sviestmaize
  3blue3 12.07.12 21:24
 
7
0

atbildot uz piragelis komentāru " njaa, gadaas gadaas :)) "  

I want to see your boobs ne1ther, cuz they'v seen!

wolfkiller avatars
Medaļa SviestmaizeMedaļa Spoki flameMedaļa Spoks
  wolfkiller 17.07.12 18:57
 
6
0

4. bilde tads/a var iet helovinos 

Aigars D avatars
Medaļa MūzaMedaļa Most WantedMedaļa Mūza
  Aigars D 12.07.12 22:18
 
5
0

atbildot uz lapsinjs komentāru " "

Tavs komentārs nesakrīt ar tavu vērtējumu, proti, mīnusu    

3blue3 avatars
Medaļa Spoki flameMedaļa PamatskolnieksMedaļa Sviestmaize
  3blue3 12.07.12 22:18
 
4
0

atbildot uz piragelis komentāru "man zheel, bet tevi jaapbeedina, taa nebiju es,... " Ko tad te murgo.. nummuru !

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 12.07.12 22:23
 
4
0

Man nupat sāka gribēties aiziet uz priekšnesumu ''Ariela''!  

laimigais trollis avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Dienas joksMedaļa Dienas joks
  laimigais trollis 01.08.12 20:38
 
3
0

atbildot uz Timur komentāru " 2. Ir unikāls! Es lēkāju pa batutu... " tu mani pazīsti vai kā, jo mani arī sauc gunārs

piragelis avatars
Medaļa SpoksMedaļa Vidusskolnieks
  piragelis 12.07.12 22:43
 
3
0

atbildot uz 3blue3 komentāru "Ko tad te murgo.. nummuru ! " http://www.youtube.com/watch?v=wEqgkfoGvKk

thats me

piragelis avatars
Medaļa SpoksMedaļa Vidusskolnieks
  piragelis 12.07.12 22:11
 
2
0

atbildot uz 3blue3 komentāru " I want to see your boobs ne1ther, cuz they'v s... " man zheel, bet tevi jaapbeedina, taa nebiju es, bet mana draudzene! es pati njemos ar cirku bet tikai pa zemi :)) un jaa, vinjai ir smukas kruutis :P

laimins76 avatars
Medaļa ŽurnālistsMedaļa Ped(r)otrollisMedaļa Fledermausis
  laimins76 21.03.13 14:58
 
1
0

pasmejos par cirka priesnesumu 

Elefantus avatars
Medaļa Vilkaču klana biedrsMedaļa TrumpeMedaļa Veiksmes lāde
  Elefantus 19.08.14 22:31
 
1
0

Man ir gadījies sev iedragāt deguna kaulu un asiņot, jo redz nerezēju pluspunktam tikko nopulētas stikla durvis. 

« 1  2  3 »