Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter

 Asorti šodienai. (25.11. 2015 )

Attēli&Gifi
Asorti šodienai. (25.11. 2015 ) Asorti šodienai. (25.11. 2015 )
Laba diena tavā mājā, visu mums to foršāko šai dienā. **** Kāds vīrs aizsēdējies pie viena saviem draugiem, piepļāvies uz nebēdu, nospēlējis kārtīs naudu, visumā tātad labi pavadījis laiku. Pēkšņi ap trijiem naktī vīrs atskārst, ka sieva viņam ir apsolījusi pārsteigumu un ka pats taču arī teicis, ka ieradīšoties mājās pēc iespējas ātrāk. Nu,... Laba diena tavā mājā, visu mums to foršāko šai dienā. **** Kāds vīrs aizsēdējies pie viena saviem draugiem, piepļāvies uz nebēdu, nospēlējis kārtīs naudu, visumā... Laba diena tavā mājā, visu mums to foršāko šai dienā. **** Kāds vīrs aizsēdējies pie viena saviem draugiem,...
Lielais Lempis , šodien 14:05
291

 LIELĀKIE neveiksminieki pasaulē uzlabos tev pašsajūtu!

Attēli&Gifi
LIELĀKIE neveiksminieki pasaulē uzlabos tev pašsajūtu! LIELĀKIE neveiksminieki pasaulē uzlabos tev pašsajūtu!
Ja tev liekas, ka šodiena ir dirsā, ka vakardiena ir dirsā un vispār katra diena ir dirsā, tad apskati šos neveiksminiekus, garantēju, ka jutīsies labāk! Ja tev liekas, ka šodiena ir dirsā, ka vakardiena ir dirsā un vispār katra diena ir dirsā, tad apskati šos neveiksminiekus, garantēju, ka jutīsies labāk! Ja tev liekas, ka šodiena ir dirsā, ka vakardiena ir dirsā un vispār katra diena ir dirsā, tad apskati šos neveiksminiekus, garantēju, ka jutīsies labāk!
911 , šodien 13:49
40 0
010

  Pūce

Attēli&Gifi
Pūce Pūce
Bildējot putnus lidojumā svarīgi ir novērtēt viņu trajektoriju, tad ir iespēja kadrā dabūt sev vēlamo skatu. Parasti ierīce ar kuru bildē uzreiz neieraksta atmiņā bildi, tāpēc jānovērtē ierīces bildes ierakstīšanas ātrums, lai kadrā tiktu tas, ko vēlies redzēt bildē. Manis bildētās bildes protams vari izmantot, kā vien tev tīk. skati, vērtē, komentē Bildējot putnus lidojumā svarīgi ir novērtēt viņu trajektoriju, tad ir iespēja kadrā dabūt sev vēlamo skatu. Parasti ierīce ar kuru bildē uzreiz neieraksta atmiņā bildi, tāpēc jānovērtē ierīces bildes ierakstīšanas ātrums, lai... Bildējot putnus lidojumā svarīgi ir novērtēt viņu trajektoriju, tad ir iespēja kadrā dabūt sev vēlamo skatu. Parasti ierīce ar kuru bildē uzreiz neieraksta atmiņā bildi, tāpēc jānovērtē...
Strāvonis , šodien 11:40
45 2
024

 17 veidi kā izmantot ledus formiņu!!!

Attēli&Gifi
17 veidi kā izmantot ledus formiņu!!! 17 veidi kā izmantot ledus formiņu!!!
Kad runa ir par atspirdzinosu dzērienu, roka pati stiepjas pie saldētavas nodalījuma, mēģinot sataustīt ledus klucīšus. Kā būtu, ja ledus formiņās saldētu ne tikai klasisko ūdeni? Kad runa ir par atspirdzinosu dzērienu, roka pati stiepjas pie saldētavas nodalījuma, mēģinot sataustīt ledus klucīšus. Kā būtu, ja ledus formiņās saldētu ne tikai klasisko ūdeni? Kad runa ir par atspirdzinosu dzērienu, roka pati stiepjas pie saldētavas nodalījuma, mēģinot sataustīt ledus klucīšus. Kā būtu, ja ledus formiņās saldētu ne tikai klasisko ūdeni?
Lords Lanselots , šodien 09:44
6410

Radošas lietiņas !

Attēli&Gifi
Radošas lietiņas ! Radošas lietiņas !
Iedomājies....... ja šādas ieviestu ražošanā ( bet varbūt dažas jau ir ).Vieman otram dzīvi atvieglotu,bet varbūt nekā laba nebūtu.Saki savas domas. Iedomājies....... ja šādas ieviestu ražošanā ( bet varbūt dažas jau ir ).Vieman otram dzīvi atvieglotu,bet varbūt nekā laba nebūtu.Saki savas domas. Iedomājies....... ja šādas ieviestu ražošanā ( bet varbūt dažas jau ir ).Vieman otram dzīvi atvieglotu,bet varbūt nekā laba nebūtu.Saki savas domas.
Nejaukais Kaķis , šodien 09:06
5162

 Trešdienas rītam!

Attēli&Gifi
Trešdienas rītam! Trešdienas rītam!
Ja daba kāda prātā ir atstājusi robu, tā parasti šo robu aizziež ar pamatīgu pašapmierinātības kārtu. /Longfello/ Lai šodiena ir interesanta! Ja daba kāda prātā ir atstājusi robu, tā parasti šo robu aizziež ar pamatīgu pašapmierinātības kārtu. /Longfello/ Lai šodiena ir interesanta! Ja daba kāda prātā ir atstājusi robu, tā parasti šo robu aizziež ar pamatīgu pašapmierinātības kārtu. /Longfello/ Lai šodiena ir interesanta!
AndOne , šodien 06:27
255 3
070
« 1  2  3  4  5 »