Čau! Raksts par 5 resnākajiem cilvēkiem pasaulē.

Carol YagerSvars 727 kg ... Autors: KeiVii 5 Smagākie cilvēki pasaulē.
1.

Carol Yager

Svars- 727 kg , viņa bija smagākā sieviete pasaulē, kā arī viņai pieder pasaules rekords vislielākajā dabiski zaudētajā svarā (236kg 3 mēnešos)  . Taču viņa ieguva bakteriālo infekciju un viņa tika ievietota slimnīcā.

Tur viņa pavadīja briesmīgu laiku, līdz savai nāvei. Viņa nevarēja stāvēt vai staigāt , jo viņas muskuļi nebija pietiekami spēcīgi. Viņa nomira 34 gadu vecumā. Galvenie cēloņi viņas nāvei bija nieru mazspēja, citu orgānu mazspēja un patoloģiskā aptaukošanās.

Jon Brower MinnochSvars635... Autors: KeiVii 5 Smagākie cilvēki pasaulē.
2.

Jon Brower Minnoch

Svars-635 kg.Viņš sāka pieņemties svarā jau no agras bērnības.12 gadu vecumā viņa svars bija 132 kg . Viņš apprecējās ar sievieti - Dženetu, un viņiem bija 2 dēli. Džons tika uzņemts slimnīcā, kur 16 mēnešu laikā viņš pazaudēja 419 kg, bet pēc izrakstīšanās, viņa svars dubultojās. Viņš nomira 1983. gada 10. septembrī, 42 gadu vecumā.

Manuel UribeSvars  597... Autors: KeiVii 5 Smagākie cilvēki pasaulē.
3.

Manuel Uribe

Svars - 597 kg.Tāpat kā citii cilvēki no šī saraksta, Manuels dzīvoja grūtu dzīvi.9 gadus viņš pavadīja gultā (2001-2009).2008. gada 26. oktobrī viņš gultā pat precējās . Pēc kāzām, viņš teica : "Es esmu pierādījums, ka mīlestību var atrast jeb kādos apstākļos. Tikai ir jātic. Man ir sieva un es esmu apmierināts ar savu dzīvi. "

Walter HudsonSvars  544... Autors: KeiVii 5 Smagākie cilvēki pasaulē.
4.

Walter Hudson

Svars - 544 kg.Pasaulē ceturtais smagākais cilvēks ir dzimis Bruklinā, Ņujorkā. Valters reiz iesprūda savas istabas durvīs. Glābšanas komandai bija jālauž siena, lai viņu atbrīvotu. Viņš mīlēja ēst, kad viņš ēda, viņš teica: " Es vienkārši ēdu un man tas patīk." Viņš jau bija paziņojis par savām kāzām, bet nomira dažas nedēļas pirms tām.

Arī Rozālija savu lieko... Autors: KeiVii 5 Smagākie cilvēki pasaulē.
5.

Arī Rozālija savu lieko svaru ieguva jau bērnībā. . Pēc 14 gadu vecumā viņas svars bija 92 kg un 15 gadu vecumā jau 140 kg. Rozālija precējās un viņai bija viens dēls. Pēc laulības,  lielāko daļu sava laika viņa pavadija mājās, un kļuva vēl smagāka. Viņai bija depresija un viņa mēģināja izdarīt pašnāvību izmantojot pretsāpju zāles. Taču viņas svars samazinājās līdz 136 kg . Viņa nomira 2006. gadā, 63 gadu vecumā.