local-stats-pixel fb-conv-api

Rupjākā NHL spēle vēsturē.3

1981.gad 25. februārī notika rupjākā spēle Nacionālās Hokeja līgas maču vēsturē. "Boston Bruins" Hokejisti, uzvarēja "Minnesota North Stars", ar rezultātu 5: 1.

Bet spēles rezultātā abu komandu spēlētājiem tika ‘’ izrakstīts’’ 392 soda minūtes kas kļuva par absolūtu rekordu NHL spēļu vēsturē.

12 abu komandu spēlētāji tika noraidīti no laukuma līdz spēles beigām.

Lielāko soda minūšu laiku nopelnīja aizsargs Breds Makkrimons vēlākais Jaroslavļas Lokomotīves galvenais treneris kurš kopā ar komandu aizgāja bojā 2011, gada 7.septembra aviokatastrofā pie Jaroslavļas.

Lielākais kautiņš notika pirmajā periodā, kad vairāki "Minesotas" spēlētāji izraisīja konfliktu ar pretiniekiem un faniem, pie "Bruins" soliņa.

Arēnā nebija neviena policijas vai apsardzes darbinieka kas varētu iejaukties un apslāpēt konfliktu, tādēļ konflikta novēršana gūlās tikai uz tiesnešu un administrācijas pleciem kas bija vairāk kā nepietiekoši.

Pagaidām šis records aizvien vēl nav pārspēts.