Lūk arī jautājums, tu labāk vēlētos tikt redzēts BMW M3, vai Alfa Romeo Brera (par cik man personīgi patīk neskriet līdzi pelēkajai masai, un kaut nedaudz izcelties uz citu fona, es izvēlos Breru). Protams braukšanas ērtuma ziņā, BMW apsteidz Alfu, bet vai skaistuma ziņā, es gan apšaubu.

Es skatoties uz auto vienmēr novērteju izskat un tikai tad visu pārejo. Jā jā tas nav praktiski un bla bla bla. Bet ka tad savādak izcelties uz apkārt pastavošās pelēcības, ja vismaz ne ar košu auto. Un lūk TOP 10 skaistakas mašīnas, kadas jebkad pasaulē ir uzbūvetas.

Super Sport Kruz pēdējā... Autors: SJayDee TOP 10 pasaulē skaistākie auto, kuri jebkad uzbūvēti!
1. Super Sport Kruz, pēdējā Ferdinanda Porcha paša dizainēta mašīna pirms viņš pārdeva uzņēmumu. SSK pieredzēja neskaitāmas Grand Prix balvas sākot ar 1928-1932, pateicoties tā masīvajam 7L dzinējam. Tas no tiesas is pelnījis savu vārdu Melnais Princis. Šāda mašīna atrodas Ralfa Lorēna garāžā.MAX ātrums 190 KPH
Jaguar EType Šī bija viena... Autors: SJayDee TOP 10 pasaulē skaistākie auto, kuri jebkad uzbūvēti!
2. Jaguar E-Type. Šī bija viena no 60' gadu ikonu auto. Ražota starp 1961-1974 E-Type aizvietoja XK-150.13.gadu pārdošanas laikā auto piedzīvoja 3 sērijas, kurās ietilpa cupeja un rodsters. MAX ātrums 240 KPH.
Mercedes Benz 300 SL Durvju... Autors: SJayDee TOP 10 pasaulē skaistākie auto, kuri jebkad uzbūvēti!
3. Mercedes Benz 300 SL. Durvju dēļ vien auto cena priekš tiem laikiem 11,000$ bij tik pat daudz cik vienas majas vērtība. Bet auto tika pārdot labi, neskatoties uz daudzām nejedzībam un neparocīgumu. 3.0L dzinejs bija smagi anorektisk. Tiek uzskatīt ka tieši šī auto deļ Mercedes izpelnījas savu slavu. Patreizēja auto vērtība no 700,000$-1,000,000$.
Ferrari Dino konstruēta... Autors: SJayDee TOP 10 pasaulē skaistākie auto, kuri jebkad uzbūvēti!
4. Ferrari Dino- konstruēta priekš Ferrari dela- Dino(alfredo)Ferrari, kurš ieteica tevam uzkonstruēt V6 dzinēju 2 Formulai, agrajos 60' gados. Dino nomira piems dzinējs bija pabeigts, tādēļ dēla piemiņas vārda Enzo ievietoja V6 dzinēju Pininfarīna dizainētā skaistā ķermeņa vidū. Dino tika ražots no 68-76.gadam ar 2.0L ; 2.4L 6 cilindru un 3.0L 8 cilindru dzinējiem. Neskatoties un NE-Ferrari izskatu, Dino vēljoprojam tiek uzksatīta par vienu no skaitakajām ever uzbūvētajām auto.
1969gada Ford MustangFords... Autors: SJayDee TOP 10 pasaulē skaistākie auto, kuri jebkad uzbūvēti!
5. 1969.gada Ford Mustang-Fords izlaida savu ponij-auto kā atbildi Chevy Camaro un Pontiac Firebird un kā jaunāku pircēju pievilinātājs. 1969. Mustangs piedzīvoja lielu lēcienuar ne mazak ka 6 veidu Mustangu izlaišanu-Boss 302, 429, Shelby GT350, GT500 un Mach 1. 9 dažādas V8 variācijas bija pieejamas no 69-70 gadam.
Alfa Romeo Brera Giugiaro un... Autors: SJayDee TOP 10 pasaulē skaistākie auto, kuri jebkad uzbūvēti!
6. Alfa Romeo Brera- Giugiaro un Pininfarina izveidoja dizainiski perfekto Breru. Ja katra maza FIATA ir maziņš Ferrari, tad katra Alfa ir jau videjs Ferrari, jo tieši Ferrari dizaineri veidojuši Alfas izskatu un aizņēmušies citus tehniskos knifus. Alfas dizainā ir gan agresija, skaistums, līnijas, vieglums, kas savienots svētā savienība. Jumst ir caurspīdīgs un interjers ir tik labi izstrādāts, ka tā noteikti būs 2. vieta pec jūsu majām kur uzturēties.3.2L benzīna dzinējs attīsta 257bhp.
Maserati Granturismo un... Autors: SJayDee TOP 10 pasaulē skaistākie auto, kuri jebkad uzbūvēti!
7. Maserati Granturismo un Grancabrio-Lūk Fita ražota nepārspējama mašīna, un tā ir tikai Aisberga redzama daļa. Auto izskatās kā īsts velns no skaidrām debesīm, kurš apbur ar savu skaistumu. Maserati var nebūt prakstiski parocīgs, labi vadāms auto, bet iedomājaties, ka jūs labi ģērbies saki savai sapotajai mīļotajai"Dāga mēs vakariņas braucam ar Maserati?" Vai tad jūs šāda fraze neuzbudina?! :D
Lamborgini Reventon... Autors: SJayDee TOP 10 pasaulē skaistākie auto, kuri jebkad uzbūvēti!
8. Lamborgini Reventon- Pietiekami pateikt? Nu, labāk iečekojiet Reventons LCD instrumentu paneli.
Aston Martin Rapid4 durvju... Autors: SJayDee TOP 10 pasaulē skaistākie auto, kuri jebkad uzbūvēti!
9. Aston Martin Rapid-4 durvju Astons liek grēkot pat svētākajiem. Ar pilna garuma stikla jumtu un 4 sēžamvietam, Rapid nes tālāk DB9 skaistumu. Cena sakot no 200,000$,tas var pārsist daudzus jau uzstadītus rekordus.
Lambirgini Miura Pietiks ar... Autors: SJayDee TOP 10 pasaulē skaistākie auto, kuri jebkad uzbūvēti!
10. Lambirgini Miura- Pietiks ar to vien ka šī ir auto Afrodīte. Jūs tač zinat ka tas ir! ;)