Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
7
116

Parunāsim par šo medicīnisko operāciju, profesionālā terminā - cirkumcīziju jeb apgraizīšanu, kas praktiski nozīmē vīrieša dzimulocekļa priekšādiņas nogriešanu. Kas to dara, kā to dara un kāpēc to dara?

 

1) Kas to dara? Apgraizīšana ir izplatīta ASV (ap 90% vīriešu ir apgraizītu, pārsvarā jau īsi pēc dzimšanas), arābu valstīs, Izraēlā, arī Āfrikā.

 

2) Kā to dara? Apgraizīšanu var veikt maziem bērniem, īsi pēc dzimšanas, jeb jau aptuveni 8 dienas pēc tās. Šādi notiek ASV, Arābu zemēs u.c. Taču ir izplatīta ar prakse to veikt pusauga zēniem (Āfrikā, Bosnijā u.c.), lai zēni apzinātos un pieredzētu šo operāciju. Metodes mijas no ļoti sāpīgām (ar bārddziņa nazi zēnam nogriež priekšādu, aptin lupatu ap asiņojošo galu un palaiž, lai skrien, kamēr sadzīst) līdz ļoti humānām (ar anestēziju, šuvēm un profesionālu ķirurgu dalību). Sadzīst parasti 3-4 nedēļu laikā.

 

3) Kāpēc to dara?  Apgraizīšanas senākais pamats meklējams Bībelē, kur Dievs pavēlējis savai izredzētajai tautai - ebrejiem - vīriešiem nogriezt priekšādiņu kā pazemības un izredzētības apliecinājumu. Tomēr mūsdienās dominē praktiskie apsvērumi - Āfrikā, Arābu valstīs ar karsto klimatu ir grūti uzturēt higiēnu, tādēļ apgraizot locekli, ar priekšādiņas nesakrājas smegma (ar kaitīgām baktērijām), viss ir tīrs un sauss. Ir mazāks risks dažādām slimībām. To iesaka arī daudzi urologi.

Tagad jau ir parādījušies arī papildus motīvi veikt apgraizīšanu (valstīs, kur tas nav standartā) - apgraizīts vīrietis spēj daudz ilgāk mīlēties, jo galviņa nav tik jūtīga (jo tā vairs nav paslēpta maigajā priekšādiņā, bet ir spiesta rīvēties pret drēbēm u.t.t.), loceklis tā daudz labāk izskatās (esat redzējuši kādu porno ar neapgraizītu locekli?), kā arī sieviešu aptaujas liecina, ka viņām labāk patīk sekss ar tādiem vīriešiem.

 

Protams, ir viedoklis, ka viss, kas ir dabisks, ir pareizi un nav ko darīt tādas lietas. Tomēr ir vērts padomāt. Personīgi es to esmu veicis, pats pēc savas brīvas gribas. Viens no galvenajiem pamudinājumiem man bija aptauja, kurā tika parādīts vidējais seksa akta ilgums dažādās valstīs. ASV, kur apgraizīti ir lielākā daļa, bija līdere ar vidēji aptuveni 20 min ilgu aktu...kamēr Eiropas valstis, kur tāda lieta nav izplatīta, diezgan atpalika...jūtos apmierināts.

 

Atceros vienu epizodi no seriāla Sekss un Lielpilsēta - Samanta, taisoties uz gultu ar kādu vīrieti un ieraugot, ka viņš ir neapgraizīts, šausmās izsaucās - kur lai es lieku to ādas blāķi :D

Ja gribat redzēt bildes, meklējat googlee circumcizion... ;)

P.S. Apgraizīšanu veic arī sievietēm, Āfrikā, bet tas gan jau ir barbarisms.

Veiksmi!
 

 Autors: misterMr Vīriešu apgraizīšana - mīti un patiesība
Izmantotie avoti:
http://dažāds
7
116

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [18]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Tavarish avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa SpoksMedaļa Dienas joks
  Tavarish 26.08.10 23:36
 
16
0

Personīgi es to esmu veicis,Atceros vienu epizodi no seriāla Sekss un Lielpilsēta...

Tas izsaka visu,nav komentu par autoru...

Kļavas lapa avatars
Medaļa BakalaursMedaļa BakalaursMedaļa Bakalaurs
  Kļavas lapa 27.08.10 01:12
 
12
2

Apgraizīšanu veic žīdi. Tā ir žīdu tradīcija un tas, ka tu pagalvo ka 90% ir apgraizīti (starp citu gribētos redzēt avotu) jau liecina vien par to, kas apdzīvo ASV. Nevienam līkdegunainam rabīnam neļaušu skarties savai mantībai, bet labprāt pasmiešos par autora debilitāti :D :D :D

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 26.08.10 23:35
 
10
1

Nu i "kuļtura".

Astronia avatars
Medaļa Pilnu klēpi tulpēmMedaļa RecidīvistsMedaļa Nostradams
  Astronia 26.08.10 23:50
 
8
0

Zinu, ka par šito viedokļi dalās. Bet rakstam + :)

fīrers avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa SpoksMedaļa Dienas joks
  fīrers 27.08.10 00:07
 
8
2

Pielaist svešu veci ar nazi savam krānam? Nu nē!

Kļavas lapa avatars
Medaļa BakalaursMedaļa BakalaursMedaļa Bakalaurs
  Kļavas lapa 27.08.10 11:33
 
5
0

atbildot uz NJAP komentāru "Manam bralim veica sho proceduru, kad bija tika... "  Kas jums kropļiem deva tiesības spriest par to vai bērnam tas ir vajadzīgs vai nē? Nevarējāt pagaidīt pilngadību? A ne, tā tās lietas nenotiek, jo tad viņš tak būtu PRET. Vēl viena žīdisma izpausme - apgraizīti tiek tieši bērni, kuri vēl nesūda nesajēdz.

Where's Aik?

Kļavas lapa avatars
Medaļa BakalaursMedaļa BakalaursMedaļa Bakalaurs
  Kļavas lapa 27.08.10 01:41
 
6
1

atbildot uz niks komentāru "Te drīzāk komentētāji ir debīli, autoram visu c... "  Nu ej griez savu locekli, kas tev liedz, tikai nepopularizējiet to kroplību. Vai arī tev jau ir izķēmots, tāpēc tik dedzīgi aizstāvi?

PeroxWhyGen avatars
Medaļa Spoks
  PeroxWhyGen 27.08.10 02:26
 
3
0

''ASV, kur apgraizīti ir lielākā daļa, bija līdere ar vidēji aptuveni 20 min ilgu aktu...kamēr Eiropas valstis, kur tāda lieta nav izplatīta, diezgan atpalika'' :D:D es gar zemi :D 20 min................ *whipes off a happy tear*  whoa... good times... :D ĒRZEĻI

DibenRausis avatars
Medaļa SviestmaizeMedaļa TīģerisMedaļa Bila acs
  DibenRausis 27.08.10 12:34
 
2
0

Moš' man ar vajag apgraizīt?

elan avatars
Medaļa Seko draugiem 3000Medaļa RecidīvistsMedaļa Recidīvists
  elan 26.08.10 23:42
 
3
1

omg :D Netaisos šo procedūru darīt :D

phantomas avatars
Medaļa JubilārsMedaļa BakalaursMedaļa Dienas joks
  phantomas 17.02.12 21:30
 
1
0

atbildot uz mangals komentāru " A cik maksā tāda operācija Latvijā... " 60 Ls

Trakais Jānis avatars
Medaļa SensācijaMedaļa Dienas joksMedaļa Kapteinis Huks
  Trakais Jānis 27.08.10 04:05
 
3
2

Autors ir no kautkādas Sektas vai arī ķirurgs kurš atvēris specializēto apgraizīšanas salonu un šitādā netīšā veidā mudina visus :D

Trakais Jānis avatars
Medaļa SensācijaMedaļa Dienas joksMedaļa Kapteinis Huks
  Trakais Jānis 27.08.10 04:01
 
2
1

Bullshits stulbais jomajo,vēl nesen kkur rēgojas kkādi dati vai kas kur bija amerikāņiem īsāks sekss kā eiropā,kur nu vēl ,ka 90 % apgraizīti :D

 

Trakais Jānis avatars
Medaļa SensācijaMedaļa Dienas joksMedaļa Kapteinis Huks
  Trakais Jānis 27.08.10 03:55
 
2
1

Kautkāds slimais vervētājs :D

 

mangals avatars
Medaļa SpoksMedaļa Dienas joks
  mangals 27.08.10 00:11
 
2
1

A cik maksā tāda operācija Latvijā?

Indīgā avatars
Medaļa AmorsMedaļa RecidīvistsMedaļa Amors
  Indīgā 04.07.12 17:00
 
0
0

Ja ar sieviešu apgraizīšanu Āfrikā tu domā 'labia minora' apgriešanu, tad šī operācija ir izplatīta arī pie mums - labioplastika. ;) Atšķirība varētu būt tikai faktā, ka, ja pareizi atminos, dažās kultūrās nogrieza arī klitoru, un tas jau nudien ir barbarisms un nav saistāms ar labioplastiku.

chuwis avatars
Medaļa Twittera ekspertsMedaļa Twittera ekspertsMedaļa Bakalaurs
  chuwis 03.07.12 23:43
 
1
1

Ejiet ar savien nogrieztajiem galiem, man viss vietā.. Kad stumj iekšā ta man bauda i partnerei.. Pilnvērtīgs sekss 30min.

agonywhispers avatars
Medaļa SensācijaMedaļa SensācijaMedaļa Rainis
  agonywhispers 26.08.10 23:51
 
1
1

fui fui ,,