quotMasaiquot ciltis dzīvo... Autors: Paparazijs Tradīcijas
1. "Masai" ciltis dzīvo Kenijā un Tanzānijā. Viņiem ir daudzas interesantas tradīcija , un viena no tām ir spļaušana uz citiem. Pirms sarunas sākšanas ar saviem cilts pārstāvjiem viņi viens otram iespļauj sejā , lai saruna būtu veiksmīga un tās laikā neradītos strīdi.
quotAinuquot ciltis atrodas... Autors: Paparazijs Tradīcijas
2. "Ainu" ciltis atrodas Krievijā un Japānā. Tās upurē uz ziemas miegus aizgājušos lāčus , jo viņi tic tam , ka pēc nāves tie sargās viņus no sliktajiem gariem.
Yanomam ciltis dzīvo... Autors: Paparazijs Tradīcijas
3. Yanomamö ciltis dzīvo Brazīlijā un Venacuēlā. Viņi ir norobežojušies no mūsdienu dzīves , un pieturās pie savām tradīcijām. Viena no viņu tradīcījam - Ja kāds ģimenes loceklis aiziet bojā , tad visa ģimene kopīgi sadedzina mirušo ķērmeni un ar trubiņu palīdzību apēd tā pelnus.
Kādreiz romiešiem arī bija... Autors: Paparazijs Tradīcijas
4. Kādreiz romiešiem arī bija dažādas , dīvainas tradīcijas. Vien no tām bija , kad kāds cēzers nomirst , tad tā līķa orgānos iesprauž caurules , un lej tajās vīnu , medu vai avota ūdeni , lai cēzers citā dzīvē neslimotu.
quotAghgora quot cilts... Autors: Paparazijs Tradīcijas
5. "Aghgora " cilts atrodas Austrālijā un tā , kā jau gandrīz visas ciltis ir norobežojošās no ārpasaules. Aghora cilts pārtiek tikai no līķiem ( ieskaitot cilvēku ) , jo viņi uzskata , ka beigtu miesu ēšana pasargās tos no sausuma periodiem.
quotSatereMawequot cilts... Autors: Paparazijs Tradīcijas
6. "Satere-Mawe" cilts atrodas Omānā. Tās cilts jauniešiem no septiņu līdz trīspadsmit gadu vecumam pirms katras gulētiešanas ir jauzvelk cimds , kurš ir iemērkt sarkano skudru urīnā. Viņi domā , ka tas jauniešiem turpmāk nesīs laimi.
Dažas etniskās grupas Indijā... Autors: Paparazijs Tradīcijas
7. Dažas etniskās grupas Indijā pēc cilvēka nāves , tur tā līķi pie sevis vismaz vienu mēnesi , jo viņi tic tam , ka tas atbrīvos to no sliktajiem gariem un tas nonāks debesīs.
Kāda garīgā musulmaņa līdera... Autors: Paparazijs Tradīcijas
8. Kāda garīgā musulmaņa līdera nāves dienā , daudzi musulmaņi ar pātagiem dauzot savu muguru dodas ielās. Tādā veidā tie demonstrē savu uzticību Alaham.
Indijā  Sholupurā ... Autors: Paparazijs Tradīcijas
9. Indijā , Sholupurā , jaundzimušos met palagā no piecdesmit pēdu augsta torņa. Palagu tur tikai ģimenes piederošie. Izdarot šo iesvētību , vecāki domā , ka bērns būs veselīgs un dzīvos ilgi.
Ķīniešu lotus pēda Šo... Autors: Paparazijs Tradīcijas
10. Ķīniešu lotus pēda. Šo tradīciju ir ievērojušas vairāk nekā 5 milijardi ķīnas sieviešu , kuras jau no četru gadu vecuma izcieta sāpes , velkājot mazas kurpītes. Tām sievietēm , kurām bija lielas pēdas tika uzskatītas par neglītām.