Pavisam nopietni. Ne grama smieklu devas. Neliels ieskats Japānas katastrofu radītajās sekās. Bildes ar aprakstiem un arī video, tiesa gan citu domu raisināšanai, bet reizē arī garastāvokļa atgriešanai. Video skaties pēdējo. Vispirms bildes un aprakstu. [vienkārši pielikums, lai nav jātaisa vēl viens raksts]

Lai labi lasās un skatās.

Foto uzņemts 2011 Gada 22... Autors: snakey93 Par Japānu. [FOTO+VIDEO]
1. Foto uzņemts 2011. Gada 22. martā. Ir pagājusi nedēļa kopš šīs zemestrīces, kura izpostīja pamatīgas Miyag Prefecture platības un katastrofas laikā bojā gāja arī ļoti daudz cilvēku. Šis vīrs kopā ar savu suni, devies novērtēt situāciju un meklēt pazudušos.
Buldozers netālu no pilsētas... Autors: snakey93 Par Japānu. [FOTO+VIDEO]
2. Buldozers, netālu no pilsētas Minamisanriku savāc māju drupas un palīdz sakopt apkārtni, lai cilvēki varētu sākt celt jaunas mājas, jo vairums ģimenes ir palikušas bez pajumtes.
Varbūt daudziem cilvēkiem... Autors: snakey93 Par Japānu. [FOTO+VIDEO]
3. Varbūt daudziem cilvēkiem, kuri nav piedzīvojuši jebkādu dabas katastrofu un varbūt pat neapzinās dabas spēku, šis skats un fakts varētu likties smieklīgs un interesants, bet šiem cilvēkiem tā ir ļoti liela nelaime. Vairums filmās, ir attēloti katastrofu, skati, zemestrīces, plūdi un citi dabas draudi un tieši šis, itkā padara filmu efektīvu un ar pastiprinātiem specefektiem baudāmāku. Tikai šajā momenta mums varētu rasties jautājums. Vai cilvēkiem, kuri ir redzējuši tādu skatu, ka liels zvejas kuģis kopā ar vilni peld virus uz auto šosejas tieši priekšā tev un tu vair nezini kur likties, kur stūrēt kur braukt, gribētos aiziet uz kino noskatīties jaunāko katastrofu filmu?
Arī šajā fotogrāfijā var... Autors: snakey93 Par Japānu. [FOTO+VIDEO]
4. Arī šajā fotogrāfijā var ļoti labi redzēt katastrofas spēku. Pilsēta palikusi bez mājas? Māja palikusi bez klavierēm? Vai tomēr cilvēks palicis bez dzīves?
Noteikti kādam prātā... Autors: snakey93 Par Japānu. [FOTO+VIDEO]
5. Noteikti kādam prātā iešausies doma, kādu jau iepriekš esmu dzirdējis: “O! Te kāds normāli uzpelnīsies uz metāllūžņiem.” Fotogrāfija uzņemta 2011. Gada 11. martā. Kāda meitene dodas ceļā ar savu velosipēdu, braucot cauri tsunami katastrofas izdarītajam postam.
19 marts Fikushimas... Autors: snakey93 Par Japānu. [FOTO+VIDEO]
6. 19. marts. Fikushimas iedzīvotājiem tiek sniegta medicīniskā palīdzība un patvērums pilsētā Yamagata.
19 marts ASV Jūras spēki... Autors: snakey93 Par Japānu. [FOTO+VIDEO]
7. 19. marts. ASV Jūras spēki novērtē bojājumus Sendi lidostā. ASV militārajiem spēkiem tika lūgta palīdzība atbrīvot lidostu no cunami radītajiem gruvešiem un netīrumiem, lai atjaunotu lidostas darbību cik ātri vien iespējams, jo līdz šim, visi skrejceļi bija nosprostoti.
Smilšu vētra un neskaitāmas... Autors: snakey93 Par Japānu. [FOTO+VIDEO]
8. Smilšu vētra un neskaitāmas ēku drupas.
Tā kā notika arī... Autors: snakey93 Par Japānu. [FOTO+VIDEO]
9. Tā kā notika arī atomelektrostacijas katastrofa un izplatījās radiācija, tiek pārbaudīti arī cilvēki, kuriem varētu būt pārsniegts radiācijas līmenis ķermenī. Šī sieviete dzīvo 37 km no katastrofas vietas, bet viņa ķermenī tomēr ir augsts radiācijas līmenis.
 Autors: snakey93 Par Japānu. [FOTO+VIDEO]
10.
1  2  3